Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. A ja uważam,że to duży atut
  2. Nic się nie stanie
  3. nr.1 najmniejsze 17'' nr.2 najmniejsze 18'' nr.3 eee
  4. To jednak o przekładnię chodziło???
  5. No ja jeszcze poczekam do końca pazdziernika-różnie może być z pogodą, a od listopada zimówki bo nie ma co się łudzić-Polska złota jesień to już nie będzie...
  6. bo wiadomo jakie mamy władze pzpn, gdzie są teraz Ci piłkarze z młodzieżówki którzy odnosili parę lat temu sukcesy? Dostali już inne obywatelstwa i tyle ich w Polandii widziano
  7. http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/b6_oswietlenie_schowka-t5428.0.html;highlight=b6+o%B6wietlenie+schowka Poczytaj trochę
  8. Tylko lampy czy razem ze spryskiwaczami?
  9. I chwalił się, że mieliśmy kilka rzutów rożnych... WOW! Z czego żadnego głową nie wygrali,zresztą nie tylko z rzutów rożnych... Pierwszy raz od niepamiętnych lat mecz oglądałem z uśmiechem, nawet wcześniejsze towarzystkie bardziej brałem do siebie...
  10. Premie dostali Nigdy w polskiej piłce nie będzie dobrze Nie pamiętam po ile ale w Cafe Futbol był ostatnio A.Strejlau i była gadka o premiach,A.S. mówił,że nic nie dostał ale kołtoń mu szybko pokazał wydruk premii i wynagrodzeń-zrobił się . Na pierwszym miejscu Lato wynocha
  11. :sick3:Za co lato dał premie tym złodziejom? Wyników niema a premie są-dobre.
  12. Byle nie na zimnym silniku.
  13. Tak to już jest z tą instalacją lusterek. U mnie po przejechaniu kilku km zaczęło dopiero lewe grzać.
  14. nieprawda Czas grzania zalezy o temp zewnetrznej. To dlatego u mnie grzały tylko przez chwilę(12 stopni)
  15. Jak pisałeś do niego to napewno się odezwie,mi też odpisywał z opozniaczem. Po programie nie będziesz narzekał
  16. to tak jak u mnie-przodu nie ma ale jeszcze kilkanaście dni można ale szkoda zimówek-jeszcze za szybko.
  17. I co działa Ci ogrzewanie A plastik(uchwyt) na co przykleiłeś???[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 20:03_________________________________________________ W B6 musisz mieć instalację. Dzisiaj-przed chwilą założyłem maty i wszystko cacy,żadnego kleju nie używałem, bo został na lusterku i na plastiku. Na początku grzało tylko prawe,po przejechaniu paru kilometrów zaczęło grzać lewe-czemu nie wiem,no ale grzeje i jest dobrze... Dzo-Dzo a jak tam u Ciebie?
  18. łykałem i powiem,że są ok. nie jarałem 5 miechów-już byłem za płotem i witałem się z gąską....
  19. Wiem Dzo Dzo,że masz teraz co innego na głowie ale jak już znajdziesz fazę to daj znać jak odkleiłeś ten materiał i plastik od szkła i na co to przyłapałeś(maty 10 i 8-mka?). Powodzenia przy robocie...
  20. Shit-dałeś mi do myślenia.. Coś było pisane,że prądu nie da sie znalezć przy pomiarach ale po podpięciu i tak będą grzały, a tu taki klops.
  21. I co nie działa przy włączonej tylnej szybie,mi maty przyszły w poniedziałek ale z braku czasu robotę przełożyłem na sobotę.Ktoś kiedyś pisał,że prąd jest...po włączeniu tylnej szyby
  22. Nie ma innej metody??? Kontakt z poprzednim właścicielem, o ile jest możliwy Helmut ;(
  23. Wiesz,że ok.20-30% powinieneś jezdzić na benzynie...całym rokiem.
  24. Włoszki grają extra Holenderki chyba się wypaliły z Polkami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.