Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Paweł wykręć swoją jedną i zmierz sobie lub sprawdz sobie jaki wymiar masz mieć w swojej tutaj po etce wychodzi że to śruba M14 o skoku gwintu 1,5mm i długością 27mm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tiaaa... tylko że za tą kasę w to mogę mieć 2003-2004 ze szwabowni więc musi sobie raczej znaleść dłuższy patyk żeby tą dzwignię przedłużyć i złapać jakiegoś frajera i blachy widać podrabiane bez TUV-u ludzie są bezmyślni ładują się sami na rogi takimi zdjęciami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
19" Kercziego sie zastanawia RS czy BBS dla mnie RS bez dwóch zdań
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Helllouuu zawsze są to nie wiedziałeś następnym razem ubierz się cieplej tak żebyś do konca wytrwał to zobaczysz Karol fajnie by było trafić taką w czarnym bo taką dokładkę solo w met. u nas na forum ma ktoś (nie pamiętam nika) w ogłoszeniach dzięki za linki ale i tak wnioskuję o kropkę dla ciebie za lans z solarą w środku zimy to nie ta marka co się jeździ z wystawioną opaloną buźką i zimnym łokciemdo czasu aż nie spłowiejesz masz ściągnąć ramki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przypaliłeś coś trawa marycha grass zioło itd
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przypaliłeś coś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Usługa przeglądu auta na stacji diagnostycznej to 50zł a nie 100zł cena usługi przeglądu rejestracyjnego o którym dyskutujemy jest ustawowo ustalona i stacje nie mogą jej sobie same ustalać a taki układ że chłop ma serwis i SKP to dopiero może wciskać kit sam sobie napędzając koniunkturę bo co "znajdzie" to zarobi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma tragedii ale jest za to niezły polew z jedzenia pałeczkami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.edosushi.pl/ ostatnio tam jadłem ale żeby dłużej posiedzieć to trzeba mieć zdrowe plecy bo siedzisz na ziemi no i trzeba przyjść w skarpetkach bez dziur bo się ściąga buty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
k... jak mozna tworzyc takie "projekty" ? :wallbash: jak widać w takiej stodole można wszystko To już lepsze niż tamta biała bestia betowska Pablo nie dobijaj mnie w tej bejcy może kolesia fantazja ułańska poniosła ale miał to przynajmniej wszystko jakotako spasowanie a tu brzydziłbym się do tego wsiąść w tej stodole nie mówiąc o wyjechaniu na ulicę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jest dopiero kubizm wszędzie co rusz coś od czegoś a widać że wcześniej było czerwone
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widzę że mnie uprzedziłeś i wpadłeś na to :>[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 15:28_________________________________________________ Nic by nie było bo jeśli Ci się autentycznie tylko poci to jeśli nie byłoby widać od razu świerzego wycieku to nie ma prawa Ci zakwestionować tego że silnik został umyty bo mogłeś go umyć po wymianie dla diagnozy czy jeszcze się poci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tjaa... kiedyś była już tutaj o tym dysputa o braniu kasy za nie podbity dowód. Diagnosta swoje zrobił kasa się należy a że auto nie sprawne to już nie jego problem tylko właściciela. Przecież wiadomo że większość robi tak że jak tu nie przejdzie do jedzie do następnego aż się może uda i podbiją dowód więc czemu "uczciwi" diagności" mieliby sponsorować takie kombinacje ale teraz widzicie że płaci się za usługę przeglądu a nie za jej pozytywny dla właściciela auta efekt. tylko czasem aż przesadzają mi nie podbił przeglądu w Peżocie mojej mamy bo ręczny z prawej strony brał słabiej niż z lewej, reszta perfekto a sam ręczny też był bdb, tylko różnica między kołami temat do polemiki wraca no ale powiedz mi jakimi kryteriami mają okreslać że auto jest mniej lub bardziej sprawne Jeśli hamulec ręczny ma działać w identyczny sposób na oba koła to co tu jest do negowania rozumiem że można się wkurzyć za jakieś przypier...lanie o pajączka w rogu szyby który nie jest w polu widzenia ale hamulce to raczej ważna sprawa i powinny być na 100% sprawne na przyszłość nauczka żeby podjechać na umycie silnika przed przeglądem wtedy mogą Ci cmoknąć no chyba że zostawia się po sobie plamę gdzie tylko się stanie to co innego bo takie fleje powinni tępić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tjaa... kiedyś była już tutaj o tym dysputa o braniu kasy za nie podbity dowód. Diagnosta swoje zrobił kasa się należy a że auto nie sprawne to już nie jego problem tylko właściciela. Przecież wiadomo że większość robi tak że jak tu nie przejdzie do jedzie do następnego aż się może uda i podbiją dowód więc czemu "uczciwi" diagności" mieliby sponsorować takie kombinacje ale teraz widzicie że płaci się za usługę przeglądu a nie za jej pozytywny dla właściciela auta efekt.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak to powiedział poeta wieśnioki nie znacie się na sztuce kubizm-u motoryzacyjnego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Paweł rozbijaj świnkę http://allegro.pl/tapicerka-skorzana-skora-kubelkowe-audi-a5-s5-8t0-i1446004600.html http://allegro.pl/tapicerka-skorzana-audi-a5-s5-s-line-i1442414682.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do 30 dni L4 płaci pracodawca powyżej tego ZUS. Pracodawca ma prawo Cię sprawdzić czy nie symulujesz i jeśli np. masz w zwolnieniu że "chory ma leżeć" a zobaczy cię dżińsikach i hawajskiej koszuli browarkiem w ręku to ma prawo zawiadomić ZUS że "zdrowiejesz" nie zgodnie z zaleceniem lekarza jak chorujesz ponad 30 dni to ZUS przeważnie z bomby wzywa Cię na komisię lekarską lub pojawia się u ciebie jeśli jesteś obłożnie chory bo oni bardzo nie lubią płacić z fudnuszu chorobowego . Moja żona np. była dwa ostanie miechy w czasie ciąży na L4 i wezwali ją na komisię czy czasem nie symuluje tylko nie wiem czego że nie jest w ciąży lekarka na komisij ją przepraszała za to że musiała przyjść i pokazać to co jest oczywiste ale takie są zasady w ZUS w końcu za coś muszą dostawać tą kasę te wszystkie biurwy z ZUS-u a nie tylko za wydawanie odpowiednich formularzy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
orzesz ku..wa to jest już nie do wytrzymania już nigdy więcej piwska+łyski+wóda jeszcze nigdy mnie tak dymion nie walił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
suszi + + =
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
właśnie cały czas mi chodziło po głowie na jakim filmie widziałem taki morfing gdzie kolesiowi się ryjawka na boki otwierała
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie masz namiarów na kolesia bo z tego co widać to pewnie potrzebuje cały garnitur z szufladą nowych tiktaków
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bollywood http://www.youtube.com/watch?v=svOlz2ei4Yk&feature=player_embedded#at=576
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba murzyny a jakby trzeba było dać za FV 1600zeta też byś dał oczywiście mając wydruk z hamowni
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no niestety głupich i naiwnych nie sieją sami rosną tym bardziej że jak gość robił tjuning na 260PS to chyba powinien sobie zdawać sprawę jak auto powinno chodzić co do FV to 1600zł drogą nie lata oczywiści jakbym miał wydruk z hamowni wy macie FV z V-techu po powrocie ze Szwecji to powinnaś wpaść na spota w bikini bo takie mrozy jak u nas to u nich sobie chodzą w klapkach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co za szelmy ale kolo też naiwniak jak miał ok.135PS to uwierzył po bucie że jest 260PS jeśli na rolkach wyszło że ma prawie tyle samo co wcześniej miało być