Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FANTOMAS

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FANTOMAS

  1. dzisiaj kiełbasa i niech tylko który powie że mu się nie chce albo że już jadł
  2. życie el'commandante życie , potem włos żednie i wypadną zęby przednie
  3. Pojechał zrobić z syna mężczyznę .
  4. bo taki garaż to dla złodzieja jak kurnik dla lisa widać było jak chodzili i szukali po innych autach pilota do bramy bo buchnąć z garażu łatwo ale trzeba tym jeszcze wyjechać z osiedla
  5. ale bajasz prawie jak
  6. No solenizant ponoć ma dzisiaj dla obecnych całe KFC wykupić. Od rana wdupcza węgiel co by na wieczór nie dać się pogonić ze spota z powodu ciśnieniu QPY
  7. no ja akurat też to potwierdzę co coś szukam to u nich wypada najtaniej.
  8. pamiętasz o skórce dla mnie
  9. tak sobie czasem lubię wolny czas spędzić
  10. To Ty człowiek małej wiary jesteś... musisz zacząć ćwiczyć wiarę na początek uwierz w wybuch termobarczyny a z uwierzeniem w resztę pójdzie już jak po maśle
  11. Lennox widzę , że pińcet plus działa Zarobas jesteś tyle co zmieniałeś i już nowe
  12. ty ale czemu tak nagle uciekłeś ? z tym zdziskiem to był taki żart
  13. no jak byś od razu logi zrobił to byś od razu wiedziała , że to kamień a tak przede wszystkim podepnij vaga pod kran i zrób logi wodzie bo mówiłeś , że masz mientką a tu jednak kamień
  14. wiesz ja bym jechał z błędem to nigdy nie wiadomo kiedy wyskoczy a tak 3,3k i masz spokój
  15. co tam u Pałki dogodził twojej skrzyneczce
  16. podepnij VAG-a i zrób logi bo bez tego nikt ci tutaj nic nie zdjagnozuje
  17. no nareszcie coś się zacznie dziać na forum
  18. a to przepraszam widzę , że dobra zmiana już wszędzie weszła
  19. wiedziałem , że niedobry koteczek podsłuc**je na to zdrowe ucho co do wielkości szpary to jest coś takiego jak tajemnica lekarska i rozmiarów nie mogę podać P.S. Rozwala mnie ten nowy silnik forum. Słowo podsłuc**je traktuje jako obraźliwe i mi to kropkuje
  20. Boserona to mówiłeś , że wciągniesz szparą między zębami
  21. Uważaj bo nie wiesz z kim tańczysz . Balbinie wyżej dzioba nie podskoczysz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.