Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FANTOMAS

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FANTOMAS

  1. bo sie bierze kredyt w tym w czym się zarabia
  2. Siemian w aucie ma na pewno wolny podnośnik
  3. dla mnie to b6 albo b7 bo w sumie to , to samo
  4. są warci siebie Jaki jest Tusk taki jest ale to nasz Tusk i niech się Angol jebie.To ich człowiek zgodził się na wieloletnią okupacje Polski przez czerwone świnie i to ich człowiek oddał nasze wschodnie ziemie Ruskom. Wiec niech zdu.ca Dokładnie [emoji530] słusznie prawi. To nie tylko Tuskowi przygadał ale nam wszystkim Polakom. W Jałcie nas sprzedali na 45 lat zacofania i rozkradania kraju. Gdyby nie to , to kto wie kto by do kogo jeździł do pracy. W Gebelsów zaraz planem Marshalla wpompowali taką kasę że po 10 latach mieli już lepiej niż za hitlera chociaż im szwaby V1 i V2 posyłali a Polaków nawet nie zaprosili na defiladę zwycięstwa chociaż ginęli za ich niebo.
  5. https://www.youtube.com/watch?v=5v43hnR6aH8
  6. Widzę że tu urosła spora konkurencja Pablowi w handlu bibelotami
  7. nie zapomnij pokazać dywaników
  8. tiaaa....lepiej już sie obudź i nie najadaj się tak przed spaniem
  9. a co to za talib tam w głębi
  10. Znowu gdzieś cie Gruszka wywiózł
  11. nie wierze że twoje nie popękały [emoji83]
  12. to już wiecie po co boski lampy kupił
  13. Że niby tu ? https://maps.google.pl/maps?q=Krak%C3%B3w&ie=UTF8&ll=50.091423,20.040404&spn=0.00404,0.008701&client=opera&oe=utf-8&channel=suggest&fb=1&gl=pl&ftid=0x471644c0354e18d1:0xb46bb6b576478abf&hnear=Krak%C3%B3w,+Wojew%C3%B3dztwo+ma%C5%82opolskie&t=h&z=17
  14. No ja się dziś w nocy pod domem poślizgałem. Dosłownie na papier przeszedłem koło boku maździny sąsiada. j**ana zdradliwa kostka brukowa ścięło ją i na zakręcie była jedna szklanka nie wiem czy to Q czy palec boży ale prawie była Qpa w gaciach.
  15. Ciekawe czym obcinali sobie ludzie kilkaset lat temu paznokcie ? mieczem ? toporem ?
  16. ekipa z b7 prawie jak b6 dziękuje powiedz mamie że to wszytko wina cubra bo miał czkawkę
  17. tak kocha Cie No chyba nie, bo się przestał odzywać i nie wiem o co lotto Taki foch .... no wiesz no głowa go boli nie wiesz jak to jest
  18. bede z cubremzara dzwonie do gruszki może nas zawiezie co za gośćsialap synu
  19. bede z cubremzara dzwonie do gruszki może nas zawiezie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.