Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol wiem że sprzątanie to jedna z twoich pasji ale dzięki nie potrzebuje odkurzacza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystkiego najlepszego Th i Cub
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol kaaaarwa łaczę się w bólu Tak jak Tarnsit pisze ta trasa jest z tego znana. Zero siatki wzdłuż drogi. Ja robiłem tą trasę kilkadziesiąt razy i nie było żebym nie widział plamy krwi na jezdni jakby ktoś z wiadra chlusnął. Sam miałbym też taką przygodę z sarenką właśnie w tych okolicach gdzie ty. Popierdzielam i nagle widzę w światłach lamp że na zewnętrznej krawędzi rowu oddzielającego jezdnię stoi taka pipa i się buja gotując się żeby przeskoczyć ten rów. Sobie myślę jak nic jeleń sobie znalazł młodszą i chudszą i teraz mi się głupia pipa z rozpaczy rzuci pod koła ale na szczęście zdążyłem myknąć zanim się zdecydowała. Generalnie ta trasa po nocy jest mało bezpieczna jeśli chodzi o takie przygody. Czy składając wniosek o odszkodowanie podając przyczynę wypadku zaśpiewałeś " ...widziałem ooorła cień..."
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powiem ci że jak przywieziesz to jestem pierwszy do próbnej jazdy 300 PS to musi fajnie chodzić no i w końcu na paliwo dla mężczyzn
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Udalo mi sie dzis obudzic cale osiedle znowu masz gazy po japkach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ramzes gratulacje Życzę mocy bo będziesz jej teraz potrzebował Rozumiem że janosik zawiódł :-( Pewnie dlatego że nie zrobiłeś upgreadu za 399zł ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex to pomysł i projekt dziewczyny. no a czy ja gdzieś napisałem że jest chłopakiem? no ja myślałem że to od jakiegoś KOLEGI z forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale że to cie kto ? ten RS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i co żonka każe sprzedać bo nie stoi ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A Kerczi ci mota bo było jeszcze 3G Medium i wtedy ma być lodówka w schowku lub 3G +/- i wtedy masz pralko/suszarke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wlasnie problem jest taki, ze nie mam dostepu do samochodu sprawdź czy czasem nie było wcześniej automatu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma szans ale piątke dam bo w końcu miałeś podniesiony fotel
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widać dobrze nasmarował wazeliną że mu tak głęboko i gładko weszło generalnie kierowcy BMW lubią wszystko co od tyłu Pany ja już w Bukowinie pogoda jest zajeb...aaaa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie 1be tylko 1fu a dokładnie 1fuj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber a jak u ciebie progres jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Łukasz z tego co piszesz "obumarcie" to nie fajnie wygląda ale życzę jak najlepiej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rzep eee....słyszałem że się wybiera z wami znany gruziński tancerz KAŁMANAKLAMCE czy jakoś tak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiesz jak jest wielka stopa=.......... Nie muszę jak Lennox chodzić w za dużych butach żeby robić wrażenie tzn że co wstaje ci na widok bejcy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u mnie wcale się nie kładzie więc nie musi wstawać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też odsprzedam swoje miejsce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale tu mowa o czym innym między nimi i o innych gumach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja też proponuję ankietę ! "czy dwa złote to pieniądze czy nie piniądze" a generalnie ta opłata może wpłynąć na spoty pozytywnie a dokładnie na ich długość bo tym którzy będą znikać wcześniej będzie szła szydera " ooo....dwa zeta mu szkoda"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hu...... z cebabem w ikei są parówy po 1zł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobrze ci radzi ja mam 55. Pierwsze parę dni robił wrażenie teraz też uważam że mógłby być większy (pokój 4x4 oczywiście + torsen)