Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FANTOMAS

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FANTOMAS

  1. Gruszka mówił że japka są zawsze najtańsze w biedronce
  2. Ciebie też oszukali
  3. on idzie w postmodern
  4. nica do mnie nie doszło :-( oki doki to czekam
  5. Grześ kiedy będziesz miał tego sufita ?
  6. Karol czytasz pocztę ?
  7. jak ktoś chętny to oddam gratis takie drzwi "80" metalowe z futryną z demontarzu
  8. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AusLssSWM9E
  9. corsa może być ?
  10. Kolego współczuję ale z tego co widzę auto było zmodzone. Na przodzie widzę jakieś przeróbki IC "ulżona" belka zderzaka powycinane jakieś otwory i kable które w niej lecą (tak w oryginale nie ma) nie wiem jak na takie zmiany będzie się zapatrywał ubezpieczyciel może stwierdzić że zapłon nastąpił w skutek przeróbek w komorze silnika Jeśli nawet uzna szkodę to kasa będzie tylko za to co po VIN-ie bo raczej całego tego doposażenia jakie widać ci nie oddadzą a jak widać trochę szajsu w auto włożyłeś. życzę aby wszystko poszło po twojej myśli jeśli chodzi o AC
  11. przecież Gruszka mówił że kupił krzesła i rozwalił budżet więc się od niego odczepcie tzn. co.... że cie będzie widać z za krzesła
  12. dokładnie ale po co do każdego szkoda kasy będzie sobie przenosił i po temacie
  13. kup sobie podstawki do wchodzenia i będzie git
  14. Moze zegary no fakt może się kukułka zacięła
  15. wyciągnęli dywanik z pod pedału gazu ?
  16. papier toaletowy ?
  17. twój kolega ? pewnie z ksywą kałmanaklamce
  18. Zbigniew ma już od dawna
  19. ja generalnie poniżej 18-stek nie wyrywałem To z ciebie taki trynkiewicz jest :what:
  20. Boseron sto lat i jajek zawsze na wysoki połysk
  21. to trzeba ich zgłosić do KNF-u
  22. Również dzięki ehhh... coś zaobserwowano zapaść formy u zawodnika miejmy nadzieję że ją odbuduje na zbliżającą się olimpiadę w Bukowinie ---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ---------- jakoś dziwnie się czuje bez kawałka zęba no powiem ci że bomba była niezła w szoku byłem że nie padłeś często żona cię tak leje przy ludziach
  23. co też cię brała od zakrystii
  24. Ja też wam wszystkim życzę co byście mieli dzisiaj odwrotnie niż Karol Kerczi łączę się w bólu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.