Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No i Justysia wyje...sobie lejce na wszystkich mądrusiów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no lepiej nie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak byś kopcił z tyłu to się nie mart to wina wytrysków wieczorem zapodaj sobie niebieską pastylkę na napinacza i będzie dobrze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no.....trójka z przodu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Grześ to gdzie trzymasz pieszczocha
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiecie czyj cewnik został na parkingu ? Karol najlepszego i tyle samo wyjazdów co wjazdów do garażu o własnych siłach ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co to znaczy Low profile..?? tzn. że wąski ma profil jednym słowem dzwoń do wąskiego on ci wyjaśni Karol siedzę nad tym projektem reklamy ale w dupe już idę spać może jutro złapie wene bo mi się coś teraz koncept nie chce zajarzyć- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie gaz ci się kończy a ta w bagażniku ma bliżej do butli Na ciebie zawsze mozna liczyć to na pewno ta przyczyna nie ma sprawy cieszę się że mogłem pomóc- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie gaz ci się kończy a ta w bagażniku ma bliżej do butli- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
senkju, a ta druga? sie pisze seńkiuł nieuku- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widzę że znalazłeś swój motoryzacyjny punkt G- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie mam to samo chyba z litr wody wypiłem przez noc bo tak mnie po nim suszyło.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki ale ja muszę mieć kolor bo ma trochę takich dokumentów w które raczej muszę drukować w kolorze. Laser kolor raczej odpada bo ceny są z kosmosu dlatego wolałbym atrament. Nie drukuję dużych ilości ale nie które drukarki mają ceny tuszy z pupy wyjęte (tanie pudełko a potem drogie tusze). Teraz miałem HP K209a ale zaczęła wydawać odgłosy jak z pepeszy i zdechła A ma ktoś coś takiego Brother DCP-J152?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
padła mi właśnie drukarka w tym momencie a mam kufa faktury do wydrukowania co polecacie z atramentówek w kombajnie ze skanerem i tak żeby nie płacić potem za tusze dwa razy tyle co warta drukarka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niemcy już kiedyś budowali V-klase I potem II ponoć Londyńczycy już się martwią co jest ustawione w navi jako koniec trasy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mówisz że to aż tyle to muszę chybnąć po bańkę bo do domu nie wrócę bierz w beczkach po 200l będzie taniej a myślisz że jak robię- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mówisz że to aż tyle to muszę chybnąć po bańkę bo do domu nie wrócę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no niestety tak mi mówią że mam bo inni tak mają więc ja też tak muszę mieć więc lepiej przyznać że tak jest dla świętego spokoju że też tak mam dlatego patrząc na to z punktu widzenia że ponieważ aczkolwiek nie chce odbiegać od ogółu bo wiadomo że ogół ma zawsze racie więc nie chcem ale muszem lać ten olej i wtedy jest mi z tym lepiej bo czuje że należe do normalnego społeczeństwa a nie do tych co kręcą że nie leją ---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ---------- i dlatego nie stać mnie na klasyka bo wszystko idzie na olej ale chociaż tyle że nie muszę inwestować w line holowniczą- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo jak napisał poeta jeden lubi ogórki a drugi lać olej do jego córki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czytam i czytam i widzę że upaliliście się na te odbudowy niczym arab na kurs pilotażu Bez urazy ale jakie macie pojęcie o robieniu blacharki lakieru elektryki i mechaniki ? no chyba że stać was na to żeby za to płacić i bawić się w takie hobby. Na takiego klasyka jakbym chciał to mnie niestać a jakieś strucle z przed 30 lat mnie nie jarają bo nie mam czasu bo muszę cały czas olej do swojego dolewać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja swoją brałem za jakieś punkty na bp....5 złotych bym za nią nie dał....tak wyglądała niepozornie...a kilka furek z rowu dzięki niej wyciągnąłem...,a nie wyglada na taką mocną on dlatego kupił trzy bo będzie wszystkie na raz zapinał pamiętaj aby dzień święty święcić jako dobry chrześcijanin zmienił dziewczętom wodę w wiadrze i zniósł kolorowy telewizor co by nie siedziały po ciemku.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ma ogonek- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przełóż homonto i konia do tyłu wtedy wóz może nie będzie się prostował tylko co z lejcami - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!