Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FANTOMAS

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FANTOMAS

  1. ja sie planuje pojawic super ja nie wiem czy będe ale wez prosze vaga jesli mozesz jak to karwa a co ze skórką
  2. Michail55 alternatory
  3. Pablowi się nie zmieści na karku za mały obwód tego homonta
  4. ja ci qr** dam sklej do budy
  5. nie wierze ci ty masz zawsze brudne to skąd wiesz że brudzi
  6. to jak brudzą to odpadają a tak serio to ile masz do rantu na przodzie bo wiem że tył wejdzie spoko bo kiedyś sprawdzałem i wiem że tył ma piastę 10mm bardziej schowaną od przodu względem rantu błotnika po co ? żeby "belke" potem prostować
  7. Właśnie siedze i się skończył (już wiem czemu tyle siedziałeś w kiblu) a w portfelu mam same dwusetki ...mam nadzieje że starczy bo została by tylko złota karta
  8. Jakie ET max wchodzi u nas na przód ET30 przy 8" miał ktoś ?
  9. wiem wiem ideał to ideał nie to co twoje paści nie ma że wieje nudą zawsze jest co robić a to szybka a to ćwiarteczka za wami dwoma to się nie trafi najpierw miała być restauracja teraz już jest odrestaurowywanie a się pewnie skończy na barze mlecznym albo kebabie to co w końcu otwieracie
  10. u nas w b7 otw. centrujący jest 57.1mm tak ?
  11. ale temat jest w A6 bo tam miałem dwa komplety 16" jeden dziabnąłem do A4 (ten który mam teraz) a na drugim w A6 zmieniałem gumy zima/lato. 18-tek nie kupię bo moja się dziurom i krawężnikom nie kłania bo zawieszenie jest po to żeby pracować
  12. wystawiaj jednak zrobiłem przekładkę i założyłem swoje na lato kupię coś w 17" bo mam już dość 18"
  13. Komuś to teraz powiedziała
  14. Tylko ten Gruszki przejechał by po dnie na drugi koniec rzeki No słyszałem że miał kupca i wciskał bajere że auto igła nie bite do 5m water resistance no i wp***u francuska technologia i zapewnienia producenta
  15. Fak dobrze że się odezwałeś bo już myślałem że może znowu sobie zdjęcia razem robiliście
  16. po wieku kierowcy pasuje że gruszka
  17. To auto poszlo jako jego wklad w nasz nowy biznes Powiem wam że pomysł jest dobry myślę że powinno wam to dobrze banglać bo teraz żeby zapisać dziecko do przedszkola to jest jakaś masakra. (ojciec dyrektor - on już tu jest i...)
  18. Psy ---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ---------- to ja sie dowiem ile kasy i sie podzielimy Bierz go Na benben
  19. To ile za te kocury tylko tak żebyś mnie w długi nie wpier.....
  20. Pojedli , popili , potańczyli To tera wypie.....
  21. myślę Karol że czas odstawić viagre daj spokój nikt nie jest doskonały nie musisz być zawsze on-line redy
  22. A gdzie ty jesteś?. Z godzinę temu polało jak jechałem przez nasze slamsy to kilka razy miałem ciepło a jak wysiadałem pod rydygierem to o mało co bym jepnoł orła bo taka szklanka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.