Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja sie planuje pojawic super ja nie wiem czy będe ale wez prosze vaga jesli mozesz jak to karwa a co ze skórką
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Michail55 alternatory
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablowi się nie zmieści na karku za mały obwód tego homonta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja ci qr** dam sklej do budy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wierze ci ty masz zawsze brudne to skąd wiesz że brudzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jak brudzą to odpadają a tak serio to ile masz do rantu na przodzie bo wiem że tył wejdzie spoko bo kiedyś sprawdzałem i wiem że tył ma piastę 10mm bardziej schowaną od przodu względem rantu błotnika po co ? żeby "belke" potem prostować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Właśnie siedze i się skończył (już wiem czemu tyle siedziałeś w kiblu) a w portfelu mam same dwusetki ...mam nadzieje że starczy bo została by tylko złota karta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakie ET max wchodzi u nas na przód ET30 przy 8" miał ktoś ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiem wiem ideał to ideał nie to co twoje paści nie ma że wieje nudą zawsze jest co robić a to szybka a to ćwiarteczka za wami dwoma to się nie trafi najpierw miała być restauracja teraz już jest odrestaurowywanie a się pewnie skończy na barze mlecznym albo kebabie to co w końcu otwieracie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u nas w b7 otw. centrujący jest 57.1mm tak ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale temat jest w A6 bo tam miałem dwa komplety 16" jeden dziabnąłem do A4 (ten który mam teraz) a na drugim w A6 zmieniałem gumy zima/lato. 18-tek nie kupię bo moja się dziurom i krawężnikom nie kłania bo zawieszenie jest po to żeby pracować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wystawiaj jednak zrobiłem przekładkę i założyłem swoje na lato kupię coś w 17" bo mam już dość 18"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Komuś to teraz powiedziała
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko ten Gruszki przejechał by po dnie na drugi koniec rzeki No słyszałem że miał kupca i wciskał bajere że auto igła nie bite do 5m water resistance no i wp***u francuska technologia i zapewnienia producenta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fak dobrze że się odezwałeś bo już myślałem że może znowu sobie zdjęcia razem robiliście
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
po wieku kierowcy pasuje że gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To auto poszlo jako jego wklad w nasz nowy biznes Powiem wam że pomysł jest dobry myślę że powinno wam to dobrze banglać bo teraz żeby zapisać dziecko do przedszkola to jest jakaś masakra. (ojciec dyrektor - on już tu jest i...)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Psy ---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ---------- to ja sie dowiem ile kasy i sie podzielimy Bierz go Na benben
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To ile za te kocury tylko tak żebyś mnie w długi nie wpier.....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pojedli , popili , potańczyli To tera wypie.....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
komu zwędziłeś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
myślę Karol że czas odstawić viagre daj spokój nikt nie jest doskonały nie musisz być zawsze on-line redy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A gdzie ty jesteś?. Z godzinę temu polało jak jechałem przez nasze slamsy to kilka razy miałem ciepło a jak wysiadałem pod rydygierem to o mało co bym jepnoł orła bo taka szklanka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale jest jazda :eek: