Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jest tu ktoś kto jest dobry w pozycjonowaniu stron i chce zarobić to na PW
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jak was nie będzie to ja przyjadę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
4buty tam też HAMują ? ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ---------- w tym wysiołku ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaaaperddooo.......e mój arbuz ale ostro wczoraj było musimy to powtórzyć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale tam kiepsko z zasięgiem jest więc może być problem jak coś to wbija jak w dym grucha weźmiesz bumboxa jak ostatnio pokażemy co tygrysy lubią najbardziej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to ja też wpadnę skoro antonówka się wybiera może jakieś nowe kroki pokaże
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
już wytrzeźwiał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko czemu to ma zmienione oba zderzaki (brak lompek pomarańczowych) zderzak przedni nie ma sprysków xenony w wersjach B7 USA to raczej rzadkość raczej też domodzone bo gdyby były ori to byłyby spryski (pomijam fakt zmienionego zdrerzaka). Nie żeby mi się chciało spać a o 7 budzik zadzwoni
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podobno już nie sprzedaje bo schudł i już mu tyle nie pali :-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przepraszam ahle o so hozi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyli wystarczyła by wtedy sama płyta ? z którego systemu korzystała by płyta z kompa w recepcji? mogło by sie boot-wać z USB ? każdy komp mógłby nie zależnie pracować w sieci wewnętrznej ? jeśli chodzi o ten program dla rejestracji ? jak wygląda praca takiego kompa jako terminala bo takiego patentu nie przerabiałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam takie płyty mini ATX i one mają tylko ATA nie mają SATA :-( a chciałbym żeby system chodził non stop tzn bez wyłączania bo jak znam życie to może przerastać moje Panie z gabinetu jak będzie trzeba za każdym razem uruchamiać system i pamiętać o jego poprawnym zamknięciu gdy będą wyłączały unit (fotel) dlatego właśnie chciałem zrobić tak żeby system chodził non stop chyba żeby ustawić w "ustwieniach oszczędności zasilania" żeby dysk był wyłączany po powiedzmy 1h bezczynności (dysk staje wtedy na "0"?) . Zależy mi na złożeniu takiej małej sieci na wifi (3 kompy) tj. dwa fotele i recepcja. W głównej mierze chodzi o to żeby stacjonarny komp z recepcji użyczał stacji DVD i portu karty SD itp. bo czasem przychodzi pacjent z płytką bo gdzieś tam robił sobie zdjęcie RTG i muszą to chodzić oglądać do poczekalni a tak oglądały by to na monitorze przy fotelu. Chciałbym też zapodać jakiś prosty programik jako terminarz wizyt który mógłby chodzić w takiej sieci chciałbym to postawić właśnie na jakimś takim serwerze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak się nazywają dyski twarde bez talerzy takie jak coś na pamięciach tylko żeby były na złącze ATA ? Potrzebuje zmontować takie małe kompy pod fotele na płytach mini ITX wszystko byłoby pasywnie (zero wiatraków) szybkością szału nie musi być ale chciałbym aby to goniło na okrągło bez wyłączania dlatego myślę o takim dysku jakieś rady ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wyczułem temat i dlatego wolałem z młodym flachę obalić niż znowu stresować Boserona i wprowadzać go w nerwową atmosferę tuż przed wieczorną czwartkową erekcją
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziękuję za spota mojemu młodemu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie może żesz kur..a być to chyba zarzucę pastę na buta w takie święto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co hot-line z żoną robisz ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- Boseron czytaj forum ( a zwłasza PW) rano Ci napisałem jaki ma mieć numery klimatronik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol jak tam temat ? Pompa paliwa Audi A4 2.0 TFSI CDN 211 KM 2010r (2508278410) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
3.0TDI od którego roku został poprawiony ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no po tyle to mniej więcej biega zależy jaka firma łożyska nie wiem jakie tobie włożył tu jest SKF za 220 + 18 wysyłka wyszło by ~240zł ŁOŻYSKO AUDI A4 B6 B7 od '00 A6 C5 A8 NOWE - SKF (2490013630) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fantowski nie jestem ale Ci odpowiem MONSTER-ELEKTRONIK jeden z najlepiej chyba zaopatrzonych sklepów w Krakowie dla druciarzy :-) wiem bo od lat u nich się zaopatruje w bzdety
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zmiażdżyłeś mi psyche teraz :polew: jest se szybki lopez nie to CLH lepsze niż niebieska tableta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zaszczyce was dzisiaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Łukasz twierdzę tylko że jeśli 500zł to koszt tego co ja robiłem to gruuubo a nie widzę chyba innej możliwości takiego czyszczenia bo dalsza rozbiórka niż to co opisałem to już rozkręcenie wałka wirników i jego rozebranie ewentualnie sprawdzenie ślizgów tulejek łożyskowania a to się wiąże z potrzebą późniejszego wyważania turbiny co generalnie jest prawie równoznaczne z ceną za jej remont bo koszt tulejek i uszczelnień nie jest aż tak duży jeśli tylko to wchodzi w grę. Najwięcej kroją za rozebranie wypiaskowanie + mycie (myjka ultradzwięki) wyważenie wirników i poskładanie + cena zestawu tulejek i uszczelnień i ceny za to się zaczynają od 600zł w alledrogo więc 500zł za wyczyszczenie Inną opcją jest też umycie całej turbiny w wannie ultradzwiękowej ale koszt tego to na pewno nie jest też kwota 500zł więc nie wiem za co ta cyfra ???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ech żartownisie :grin: 500zł za wyczyszczenie turbo Rozumiem że chodzi o kase za wymiecenie sadzy bo raczej więcej bez wyważarki lepiej nie robić . Robiłem coś takiego w swojej poprzedniej B7 tj. rozebrałem turbo (3 czy 4 śruby M6 i turbo się rozpoławia) czyściłem żaluzje , łopatki na wydechu i cały ślimak generalnie robota na 2h i nie trzeba do tego mieć praktycznie żadnej wiedzy bo budowa jest bardzo prosta przy składaniu trzeba tylko zwrócić uwagę aby trafić takim pierścieniem na łapki od sterowania żaluzji ale to kwestia tylko dokładnego przyjrzenia się przy składaniu i można to łatwo sprawdzić czy się poskładało poprawnie (sztanga pracuje lub nie ). Ja to robiłem tylko dlatego bo turbo leżało przez trzy miechy i okazało się że sztange złapała rdza do obudowy i turbo nie funkowało (wilgoć + żeliwo ). Jak do tego doszedłem i miałem pompkę na stole to już ją rozebrałem całą ale szczerze to nie wiem po co bo w środku wszystko było ok (sadza w normie ). Generalnie takie czyszczenie to się robi gdy turbina ewidentnie nie dycha a takie podczyszczenie jak ja zrobiłem to można śmiało zastąpić śmignięciem kilka razy na prawie pełnej przepustnicy po obwodnicy tak żeby się turbo dobrze wypaliło i nie trzeba zapitalać 200paki byleby obroty były wysokie żeby było duże ciśnienie spalin. Można też zrobić test wykonawczy VAG-iem siłownika żaluzji i wtedy widać czy chodzi płynnie czy się przycina można to zrobić kilkanaście razy co też da efekt przeczyszczenia i rozruszania jeśli żaluzje mają być zapieczone. Jak chodzi płynnie to na pewno nie przeładowuje od tego zresztą podstawowym elementem odp. za stopień doładowania jest zawór N75 i to on najczęściej jest winny.