Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FANTOMAS

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FANTOMAS

  1. Mówiłem mu żeby tyle tych abonamentów w pleju nie brał no i masz
  2. daj spokój mówią że jeszcze będzie lepiej A może gaz ?
  3. nosze , przewijam czasem zaliczę jakąś kupe w rękaw generalnie jest Kraków jest zabawa idę skleić oko do pitstopu bo ok. 2 wypada następne tankowanie w 24h le'mansie mojego QBUSIA Grześ podziękowania dla żonki za prezent
  4. Duchem byłeś jeszcze nie może kiedyś cię nawiedzę
  5. Do zielonych (a konkretnie jednego ;-)) żeby nie było że znowu z lenistwa nie wybrałem właściwego prefiksu modelu. Informuje że w zwijaczu prefixu nie ma mojego modeli tj B7 silnik BWE jest dostępne B6 BWE ale takiego auta chyba nie było. Proszę poprawić wpis zwijacza prefixu dla B7 BWE Mam problem ze sterownikiem przepustnicy w moim TFSI. W zegarach zapaliło się EPC i kontrola trakcji oraz MIL. 005465 - Throttle Body (J338): Fault in basic settings P1559 - 008 - Implausible Signal 005497 - Throttle Actuator (J338): Adaptation Not Started P1579 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 000545 - Angle Sensor 2 for Throttle (G188): Implausible Signal P0221 - 008 - Implausible Signal 005491 - Left Engine Mount Solenoid Valve (N144): Open Circuit P1573 - 004 - No Signal/Communication (ta poduszka to stary temat) Wywaliło mi adaptację i nie moge wprowadzić nowej. Po wybraniu w nastawach podst. grupy 060 i próbie wprowadzenia nowej adaptacji wyskakuje że ADP. ERROR i QPA :-( Kasuję błędy przed adaptacją ale ciągle wraca ten: 005465 - Throttle Body (J338): Fault in basic settings P1559 - 008 - Implausible Signal I z nim robię adaptację. W opisie procedury podają że muszą być wykasowanie wszystkie błędy ale tego nie mogę usunąć. Przepustnica wyczyszczona sprawdziłem w niej wszystko i wygląda wizualnie OK. Silnik działa , czujniki kąta G187 i G188 (tego m.in. błąd wywala) wyglądają na czujniki indukcyjne i są zalane w plastikowej pokrywie i nie wiem jak poprawinie się zachowują. W blokach pomiarowych 060 czujnik G187 po ręcznym ruszaniu przepustnicą wartości "chodzą" od kilku do prawie 100% natomiast G188 stoi w okolicach 65% (są minimalne zmiany wartości +/- 5%). Ktoś miał coś takiego bo nie wiem czy przepustnica w kosz czy też da się ją jeszcze reanimować a może jest inny powód
  6. dziękuję Panowie to już chyba ostatnia przespana noc bo od jutra z młodym flacha co 3 godziny i ogór:drunk: ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ---------- Miodzio gratuluję i tsymaj sie hopie mój 15-go o g. 9:54
  7. no to mam po-tomka
  8. cze lala gryl to był już wczoraj
  9. to tutaj ?? http://maps.google.pl/maps?q=50.079301,20.049145&ll=50.079272,20.049716&spn=0.00094,0.002186&num=1&t=h&gl=pl&z=19
  10. ale gdzie na tej bulwarowej na ??? chodzi o Wandę gdzie dokładnie ??? ---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- nie śledzę tego tematu i nie wiem gdzie to dokładnie kopiecie
  11. tzn. gdzie pod halą?
  12. podobno Król norwegii też ma wpaść z małżowniką i dlatego do oranżadki będą szklanki
  13. podajesz że OC kończy się 22 maja chcesz kupić OC na 1 mc. a sprzedać po 10 czerwca to jak zapewnisz kupującemu ustawowy czas 30 dni na przerejestrowanie ale przedewszystkim ubezpieczenia krótkoterminowe w/g. ustawy przysługują tylko dla: 1. Komisy i salony samochodowe, czyli firmy prowadzące działalność gospodarczą polegającą na handlu pojazdami lub podmioty pośredniczące w takich transakcjach, 2. Osoby posiadające pojazd zarejestrowany na okres czasowy (pozwolenie czasowe), 3. Właściciele posiadający pojazd zarejestrowany za granicą a nie posiadający umowy ubezpieczenia OC bądź Zielonej Karty będąc na terytorium RP; lub jeśli w czasie przebywania w Polsce samochodu zarejestrowanego za granicą straci na ważności umowa ubezpieczenia granicznego lub Zielona Karta, 4. Właściciele pojazdów zabytkowych i historycznych zgodnie z określeniem pojazdu wg prawa, 5. Posiadacze pojazdów wolnobieżnych, z wykluczeniem pojazdów tego typu będących własnością rolników i użytkowanych w związku z pracą na gospodarstwie. Rolnicy posiadający pojazdy wolnobieżne nieużytkowane w gospodarstwie mogą zawrzeć krótkoterminową umowę OC, ale na okres nie krótszy niż 3 miesiące. Więc nie wiem czy aby na pewno możesz mieć takie OC tzn. kupić je możesz ale jak przyjdzie co do czego (szkoda) to TU może się wypiąć że nabyłeś polisę nie zgodnie z uwarunkowaniami jej otrzymania. Tak to by wszyscy kombinowali ---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ---------- To co kto dzisiaj będzie bo bym wciągnął kiełbasę z pod hali
  14. Ja też chyba wpadnę nie wie ktoś gdzie w pobliżu njuhuta jest jakaś wypożyczalnia przyczep ? te ze statoila są za małe . Była kiedyś wypożyczlania na wysokości solidarności/ujastek ale się gość zawinął. Potrzebuje taką większą towarówkę
  15. to Ci zrobiła Q..Q
  16. no po trzytrzy tak już zaczyna być
  17. tzn. co smerfy mają czipowane te alfy ciemną stroną mocy
  18. no jak to mówią lekko nie ma gdzie w pobliżu huty jest jakaś wpożyczalnia przyczep towarowych potrzebuję większej niż są na statoilach (żeby była wysoka na 2m)
  19. Pablo 5 zeta daj spokój kogo na to stać
  20. arbeit macht frei jak się ma tyle abonamentów:naughty:
  21. wszystko co jest ponad 40h/tydzień ma być o 100% więcej płacone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.