Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
napisał wcześniej wyraźnie że pracuje 5 dni po 10 godzin co już w/g. mnie podlega pod PIP zgodnie z kodeks pracy art. 129 Jeżeli pracujesz w systemie pracy rownoważonej zgodnie z art.135 KP możesz mieć wydłużóny czas pracy ponad 8h na dobę (nie więcej niż12h) ale masz to mieć zrównoważone krótszym czasem pracy w innych dniach lub odpowiednio dniami wolnymi. Poczytaj sobie KP a zwłaszcza art 151. Zgodnie z nim przysługuje Ci 50% więcej wynagordzenia za każdą godzinę ponad 8h/dobę i 100% za każdą godzinę ponad 40h/tydzień pracy oraz w niedzielę i święta. Jeśli więc każą CI pracować po 10h dziennie to 9 i 10 godz. powineneś dostać 150% stawki a od 41h w tygodniu powineneś mieć liczone 200% stawki czyli za cały "piątek" (10h)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może kryspinów albo cóś ? chyba że ktoś zna jakieś fajne plenerowe miejsce tak jak mówiłem możnaby pogonić dupska nawet gdzieś dalej za krk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja zawsze mówiłem że niedziela wieczorem to chyba najbardziej neutralny termin i był najlepszy ale nie chce mi się już o tym dyskutować bo my tak mamy że gdzie polaków trzech tam sześć cycków mam inną propozycję może zróbmy sobie jutro spota plenerowego dużo wcześniej tzn. gdzieś nad wodą albo może być w jakimś fajnym plenerze można by nawet pojechać gdzieś kawałek za kraka bo chyba jutro nikt nic nie planuje z wyjątkiem byczenia ? co wy na to byleby było też trochę cienia gdzieś w pobliżu bo moja nie może być na słońcu za długo ;-) z jakimś grilem albo cóś to by można złączyć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
byłem przekonany że coś się zjebaniło nic w wiadomościach w radju ojca dyrektora nie mówili że taki oto będzie myk ---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ---------- u mnie na ścianie od południa termometr 36 wyświetla i mówi PIĆ ---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ---------- u mnie na ścianie od południa termometr 36 wyświetla i mówi PIĆ ---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ---------- no i po hu to dwa razy jest napisane ---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ---------- no i po hu to dwa razy jest napisane ---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ---------- tiaaaa super jeszcze może teraz potrójnie ---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ---------- tiaaaa super jeszcze może teraz potrójnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystkim co to się ostatnio postarzali wszytskiego najlepszego bo widziałem że było tego trochę przez ostatnie kilka dni wciskam odświerz a tu brak forum dzisiaj dopiero wpisałem www i wyszło że się link zmienił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ciekawe ile to ma koni i ile pali myślicie że ma wyciętego DPF-a ciekawe jaki wypas widzę że jest skóra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A on żyje jeszcze:eusathink: zabiła go strzała amora
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do budy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Google mnie już ma
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm..... tu chyba o coś innego chodziło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widzę że wiedza wchodzi ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron plizzzzzzzzz nie dawaj już do pieca bo już bedzie tej polemiki nie wiem już co gorsze kapelusze czy 3 strony o komórkach- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szczęść Boże ojcze dyrektorze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo czytaj ze zrozumieniem Cuber ma "opiekunke" i dla niego to włączyli wcześniej rozumisz czy nie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja byłem przekonany że jak Cię widzę to zawsze jesteś na fazie Ale nie alkoholowej to już wiem skąd ten katar u ciebie na pewno nie od jazdy z otwartą szybą w sportpeżocie ---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ---------- To może coś pomyślę nad tą oranżadą jak to podadzą oficjalnie . Może będzie coś ciekawego z tego małżeństwa z TPSĄ bo na razie to 180-200 zabiera mi tepsa i podobnie żonie oranżada chciałbym to jakoś skomasować i zejść z tych kosztów zwłaszcza z TPSy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak wypuścili ofertę która nazywa się FIRMA MAX , 75 zł dla firm jak narazie jest i tylko dla stałych klientów. Stąd tez jej nie widać jeszcze na stronach orange. W abonamencie masz rozmowy do wszystkich za free wraz z P4 + smsy i mms w cenie abonamentu Oficjalna prezentacja nowej taryfy ma byc ponoć w przyszłym tygodniu . ps. od wczoraj mi już Ją uruchomili a po jakim czasie można brać nowy abonament jeśli chodzi o trwanie umowy w orange wie ktoś ??? np. w pleju jest chyba 0,5roku przed końcem nie wiem jak w oranż a widziałem ich reklame że po 9mc. telefon mozna zmienić (dla obecnych abonentów) to też dot. umowy ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja byłem przekonany że jak Cię widzę to zawsze jesteś na fazie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w pracy nigdy nie piję do dna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale o so chozi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mówisz że on nawet w oranż jeste ORANGE- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co to za oferta w Orange ? wypuścili coś nowego bo nie śledzę ? a na ich stronie nic ciekawego nie widzę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie czytałeś wcześniej ?? odwołany- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przykręć grzanie bo jakaś fata morgana jest u ciebie ja mam bidny szary materiał i koraliki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie ja uwazam ten dodatek za bardzo fajny, mam skóre i uzywałem tego prawie zawsze jak wsiadałem do auta w zimie, tylko nie mozna przesadzac bo od razu zbiera na lanie to już wiem czemu masz bardziej "kremową" skóre na siedzeniu kierowcy Na tym filmiku top gear 8:26 ciekawe czy to przypadek po lewej - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!