Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No właśnie o to chodzi sprzęt jest drogi (nówka 24tyś.) ciężki i wrażliwy na np. upadki itp. za tym żeby jechać przemawia też fakt że zrobią mi to tego samego dnia (tylko musze tam być ok 10 rano) i mogę go zabrać za pare godzin a wysyłka wiadomo min. 3 dni w te i nazad. Tylko że trochę mi się nie chce jechać ale raczej się na tym skończy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A może ma ktoś na zbyću pudło kartonowe. Pudło musi być "zawodowe" z grubego kartonu o wymiarach min szr. 50cm , wys 45cm i dł 65cm. Muszę do niego włożyć 45kg-mowy sprzęcik który musi jechać do W-wy na przegląd a jest wart kilkanaście tysiaków i niestety nie mam do niego ori pudła a w byle jakim kartonie nie wyślę bo te czesie z firm kurierskich dostarczą mi to w kawałkach a to trochę wrażliwy sprzęt na przerzucanie i o ile ja to dobrze spakuje to w drogę powrotną serwis już się może do tego tak nie przyłożyć a na późniejsze przepychanki w stylu "bo źle było zapakowane" nie mam ochoty . Jeśli ktoś miałby takie grubsze kartonowe pudło to chętnie bym podjechał może zdecydowałbym się na wysyłkę albo może wiecie gdzie takie pudło zczaić
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
no może może... i się udało ale ja bym ściągnął podłogę i sobie dobrze wszystko oglądnął bo po kamerze widać było że to nie było buzi tylko się dobrze do tych skałek przytuliłeś. Zewnętrzne elementy przodu i z tyłu są teraz wykonywane z takich plastików że potrafią bardzo ładnie zaabsorbować uderzenie i wrócić na swoje miejsce (zwłaszcza gdy jest ciepło) a pod spodem granat. Trochę zje...ów się naoglądałem i nie raz mnie zdziwko łapało że z wierzchu niby tylko zderzak zarysowany a jaśki na wierzchu a po otwarciu maski "ground 0" albo dupcia lekko podrapana a drzwi się z tyłu nie zamykają więc lepiej się upewnji czy wzmocnienie czołowe jest całe (bo jest z "kruchego" i sztywnego plastiku który dużo łatwiej pęka niż zderzak) i czy np. coś przy chłodnicach się nie skasztaniło bo czasem coś się może po takim "otarciu" wykluć po jakimś czasie a chyba nie chciałbyś żeby Ci gdzieś ni z gruchy ni z pietruchy wypluło "wodę" bo strzeli np. nadwyrężony krócieć od chłodnicy lub inny deseń taka moja rada i poczekał bym do dokładnych oględzin z tym entuzjazmem oczywiścię życzę oby się tylko skończylo na tych obecnych zadrapaniach i już lepiej nie wyłączaj DSC
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może ktoś od nas gibał ostatnio bo nie wiem czy lecieć na Radom czy może jest już lepsza alternatywa. Parę razy leciałem na Łódz ale potem jest kicha. Z mojej strony miasta zanim się przebije do A4 to może być i mało godzina w plecy a tutaj znam już takie popierdółki w kierunku na Kocmyrzów i Słomniki że w godzinę to już jestem przed Jędrzejowem tyle że ogólnie przepustowość tej trasy to QPA a raczej brak mi Siemianowej korby
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czy coś ostatnio oddali nowego w kwestii autostrady A2 z Łodzi w kierunku W-awy bo szykuje mi się jazda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widzisz hopie sie tajniaczysz a tu już legendy krążą o twoim zaganiaczu a w BB to już dzieci nim przed snem straszą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no powiem że git gdyby gość trochę lepiej przyaktorzył to można by pomyśleć że to real Tomcio to że jesteś ekspertem w dziedzinie tańca i śpiewu to wiedziałem, ale że z aktorstwa również... Szacun stary!! :decayed: :polew: tak jestem i jeszcze specjalizuje się w psychologii i parapsychologii więc jeśli nadal będą Cię męczyć te sny z Dawidem i jego gołym ptakiem to się zgłoś w bukowinie to odprawimy jakieś egzorcyzmy i może nie będziesz się już bał że twoja dowie się jak wygląda słuszny rozmiar ptaka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no powiem że git gdyby gość trochę lepiej przyaktorzył to można by pomyśleć że to real
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo akurat się znalazł angol chodziło tylko o wygląd
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol trochę coś pomieszałeś modele pokazałeś zdjęcia starej bety 5-ki i "nowej" 3 oraz starej A6 i nowej (C6) Jeśli mają to być porównania to jako drugie zdjęcie powinna być np. taka beta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanti Ty lepiej w Czwartek na spota przyjedź a nie pier..... rano sobie myślę może odwiedzę chłopaków dzisiaj bo córa się przeziębiła i wolne od przedszkola....... patrze czwartek ja pierd.......... oh jo westchnął krecik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widzę że teamt się przeradza w " który ma dłuższego w zależności pod jakim kątem się patrzy"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o gustach jak to już wspomniałeś się nie dyskutuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Też jestem zdania że bejca ma lepsze silniki zwłaszcza djesle. Miałem kiedyś 325Ti R6 2,5 w benzynce ~200PS. Ten gang tego motoru jak się wkręcał to...marzenie. Ten silnik to do tej pory światowy wzorzec dla silników R6. Miałem też E46 w 2.0D (pamiętacie paścia ) i też bez komentarza vel. 2.0TDi. Prowadzenie ośka A4 B7 kontra tylna ośka E46 bez dwóch zdań bejca lubię audi i bez dwóch zdań bardziej mi się podoba ale nie wieszajcie psów na bejcy bo to są naprawdę dobre konstrukcje i w/g. mnie w jednym to jest lepsze w drugim co innego a desing cóż BMW ma trend jak Mesio masz wsiąć i jechać nie ważne w jakim modelu siedzisz masz czuć się tak samo i wiedzeć co jak się obsługuje tak samo a nie czytać instrukcję obsługi nowy silnik bejcy 2.0T ponoć rozpie...la jajca w kogielmogiel
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a kto bogatemu zabroni
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spox gość ma gdzie kufel odstawić a na motor ma teraz git dyfuzor
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no żałuję że nie wtrząchnąłem z wami podwójnej porcji bo wczoraj bym dał radę ale teraz mojej córze zaczęło się przedszkole i małą od rodziców wieczorem odbieram
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak trza było się pokazać na ładnych papciach w bukowinie to nikt się nie przejmował że śnieg i góry skąd ta panika co wy drogowcy jesteście że tak się boicie że was zima zaskoczy :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to wiem bo miałem już pare osób co im się bardziej opłacało specjalnie bilet na samolot kupić i przylecieć do kraju niż robić to u angola (jeden mówił że i tak mu się dużo zwróci na fajkach jakie tam zawiezie ) ale tutaj mnie gość dobił że tak kroją a jak zaczął mi wymieniać co ile u nich kosztuje jeśli chodzi o materiały to praktycznie wszystko o 50%-75% taniej a tu u nas to wszystko po trzy lub cztery cyfry więc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w łykend byłem w niemcowni odebrać taki sprzęcik pogadałem z kolesiem i się załamałem jakie mają ceny u nich np. zrobienie korony na zębie (sama protetyka bez leczenia) to koszt 600€ u nas 600.....zł a koszty materiałów itp. mają mniejsze niż u nas bo większość firm produkujących medykamenty w tym fachu to niemcy a potem włosi i szwajcarzy taki to pożyje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja pier....le już nie ogarniam tych spotów wchodzę zobaczyć o której we wtorek spot a tu kur....a nowy temin czwartek to tak na stałe czy znowu będzie ankieta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za odwiedziny Grodu Kraka i za "reklamówkę" To walizki już nie w modzie Jak chcesz sobie zamówić nietypowego spota to tylko koperta albo reklamówka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...Sprawdziliśmy, ilu funkcjonariuszy w Krakowie zostało ukaranych mandatami za wykroczenia drogowe od stycznia tego roku. Wśród jednostek podległych komendzie wojewódzkiej policji (kilka tysięcy funkcjonariuszy) mandaty dostało... dziesięciu... :polew: sami wzorowi kierowcy tiaaa.... :chytry:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
prze 'uj z włefu :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
coś was chyba ponosi z tymi ankietami