Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Grześ nie demonizuj tematu może nie tylko twoi koledzy mają najlepsze ceny i tylko oni są uczciwi Kupuje już u nich od ok. 3-4lat nigdy mi sie jeszcze nie trafiła mi się jakaś mina. Zresztą olej wczoraj kupiony naklejki ori olej jasny klarowny zapach taki jak ma być nie mam się czego czepiać tak to można popaść w jakąś paranoję bo to nadruk inny a to z tyłu naklejka się nie odkleja a to odcień coś inny itp.. Ceny niskie jak dla mnie w granicach róznicy w marży jeden chce przyciąć więcej inny się zadowoli mniejszą marżą jeden ma halę 5 pracowników i wspólnika z którym się trzeba podzielić inny sam sobie rzepke skrobie więc nie twierdźmy że każda taka tańsza oferta musi być z góry podejżana bo to kwestia kosztów działaności lub pazerności sprzedawcy no i oczywiście jego uczciwości
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do spania :bicz3:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
koniecznie zabierz świeczki ciekaw jestem co Przemianowe auto robiło dzisiaj ok. 11 rano na dywizjonu 303 pod blokiem 21 jakaś lewucha właśnie miałem na oku Lasówkę, ale zdecydowanie blizej miałem do..... jak będę pewien co do oleju napiszę. W każdym razie cenowo było identyczne (+-5zł). Znajomy kupował tam gdzie ja tego motula dwa razy castrol i wszystko było si, zresztą w głowie mi się nie mieściło, że ktoś mógłby na legalu sprzedawać jakiś szmelc bez ponoszenia konsekwencji ... macie namiar na chłodnicę egr? (szukam tanszej opcji od ASOwego 1250zł) A ja kupuje tutaj już od paru lat http://allegro.pl/olej-motul-specific-505-01-5w40-5l-krakow-i1680628264.html rzut beretem i dzisiaj właśnie brałem motula cena lepsza niż u kolegów Cubra i na pewno ori
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziękuwa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja pierd.........
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Siemian zauważyłem w Bukowinie że mu się ręce trzęsą włos trochę przeżedł ale chyba ze wzrokiem to ma jeszcze na tyle w porządku żeby to zobaczył też jestem zdania że kolesie zrobili wał. Albo mieli drugi taki komplet albo "ich kolega" miał takie zjebki i sobie zrobili przewałkę no chyba że Siemian miał jednak zespół dnia drugiego podczas oględzin
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie widział ktoś gdzieś w Krakowie takiej taśmy alu ze zbrojeniem (do np. wentylacji) muszę coś takiego kupić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A jaki przebieg tego B8 bo DPF tak sam z siebie się nie zapycha byłeś pierwszym właścicielem ? bo mi to wygląda że auto mogło jeździć na niewłaściwym oleju dla DPF-a olbo był mocno dolany co też jest dla niego nie zdrowe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znam Pabla trochę inaczej wygląda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wklejaj , wklejaj chętnie poczytam co arystokracja czyta a do czego plebs nie ma dostępu :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj tam oj tam nie poddawaj się jeśli to dla Ciebie takie ważne zapisz się na kurs u Pabla "Merytoryka wypowiedzi od A-Z" i wiadomości polecą jak z rękawa odpłacisz mu się np. kursem salsy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak widać z omegi się da wszystko uklepać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pijoku z czego się cieszysz głowa nie boli
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tiaaa.......http://allegro.pl/show_item.php?item=1671635476
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
masz....nie widziałeś w bukowinie chińskie gimnastyczki to przy mnie emerytki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
4buty+automat power wiem coś o tym ale za to w mieście lewą nogą dłubie w nosie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tam też są kiełbaski
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
guma pękła :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie dwadzieścia roczków temu stałem się posiadaczem takiego pierdzioszka i mam z nim same miłe wspomnienia wakacje dłubanie po nocach tuning batman show eehh... to były czasy były inne priorytety znalazłem zdjęcie które kiedyś zeskanowałem ze slajdu bo nic innego mi się nie ostało po mojej groszkowej strzale mówię wam doj*b...ną miałem wersję
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i ci był ktoś na tych kiełbaskach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eeee tam czerwone , jak dla mnie to było wczesne pomarańczowe trafiłem ptaszka pod M1 tylko pióra zostały na grillu no właśnie nie byłem pewny czy ty czy Miron bo wypowiedzi były nie jednoznaczne jak dla mnie a jak cie znam to
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w Niedziele to twój ten mandacik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Łukasz 500zł to za taką robotę uczciwa cena reszta to cwaniactwo szukające frajera. Ja robię element za ok. 400zł. Jedyne co to żeby Ci gość dobry twardy bezbarwny dał nie jakąś tanią kaszanę bo jak będzie dziadował to potem po przejchaniu palcem będą się robiły rysy bo o ile na bazie ciężej przychrzcić bo raczej do firmowego mieszalnika byle jakiego gnoju nie wlejesz tylko firmowe odcienie bo nie wyjdzie taki odcień jak procedura podaje to o tyle bezbarwny można już dawać byle jaki najtańszy i tak najczęściej robią a potem się człowiek wkur...ia że od samego mycią się rysuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cze zbóju czytam że coś porządziłeś w niedziele
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
noże nożyczki ostrzy krawaty wiąże i usuwa ciąże VAGIEM Dzieńdoberek