Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ferdek77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ferdek77

  1. Ja też w małym miasteczku będę wymieniał, więc ceny za robociznę pewnie podobne, zastanawiam się tylko nad zamiennik-ori, skoro, to to samo, to płaci się tylko za pseudo strefę komfortu?
  2. Wcześniej miałem ori, więc nie mam doświadczenia z zamiennikami, ten Dayco to ta sama jakość ? Robię głównie trasy za granicę i chciałbym w miarę możliwości uniknąć awarii na wyjazdach.
  3. Wszystkie aso maja takie same ceny? Około 1210 pln za komplet
  4. Jakie są teraz ceny za wymianę rozrządu? Wymieniacie na ori, czy zamienniki?
  5. Ok, dzięki, mam nadzieję że jeszcze z 1 tys. do wymiany wytrzyma. Ja miałem ori zestaw i jak widać z paskiem Conti, chyba że podmienili Przy przebiegu +-260 tys. coś jeszcze trzeba wymienić, czy tylko to co jest w zestawie?
  6. Dobrze wiedzieć, zawsze jak dojeżdżam do świateł, to hamuje silnikiem, redukując biegi. Do wymiany się wstrzymam Co do reszty ciężko powiedzieć, nie słychać żadnych niepokojących objawów, chociaż parę lat temu w zimie coś piszczało-skrzypiało, ale jak dolałem płynu chłodniczego, to ustało. W oryginalnych zestawach też są paski Conti?
  7. Można po wyglądzie paska ocenić czy wymaga już wymiany? Przejechane na nim 72tys. z 254tys. 80% trasy. W sumie nie było by pytania, gdyby nie to, że ostania wymiana była w 2013 a z tego co tu widzę, 5 lat to max, tylko nie orientuje się, z czego to wynika, z doświadczenia?
  8. Popatrz jak wężyki idą, czy gdzieś nie pękł, przetarł się. Często padają przy zawiasie od maski, przynajmniej u mnie tak było.
  9. Dlatego mimo "samo naprawy" kupiłem ten sprej w razie awarii, a jak będą warunki , to wymienię. Na razie jest ok.
  10. Nie bardzo rozumiem co masz na myśli. Tak właśnie było jak w zacytowanym zdaniu, jeden nie działał( prawy środkowy) i w raz z nim cała reszta, był tylko pisk. Teraz działa normalnie, jak przed usterką. Przy najbliższej okazji zobaczę co mówi vag.
  11. U mnie vag pokazywał -3, ustawiłem na 0 myśląc, że robię dobrze, okazało się, że spalanie wzrosło z 0,4l na 0,6 co realnie dało około 1-1,5l/100 km
  12. Od trzech tygodni czujniki nie działały, pojechałem wczoraj do sklepu po sprej do styków i ni stąd ni zowąd, okazało się że parktronik działa, bez żadnej ingerencji z mojej strony
  13. Dzięki za obszerne wyjaśnienie tematu i za propozycje rozwiązania problemu Zrobię jak radzisz, a jak będę miał warunki, to wymienię czujnik.
  14. Po wbiciu jedynki, wstecznego, bądź włączeniem przyciskiem jest sygnał dźwiękowy, który po chwili milknie, podczas parkowania czujki nie działają, czasem na sekundę załapią, a po chwili znowu pisk. Vag pokazuje takie błędy Address 56 01317 - Control Module in Instrument Cluster (J285) 49-10 - No Communications - Intermittent Address 76 01627 - Sensor for Parking-Aid: Front Mid-Right (G253) 37-00 - Faulty Jak sprawdzić co padło? Czujnik, a może uszkodzony przewód? Znalazłem kość kurczaka w komorze silnika, może jaki zwierz przegryzł.
  15. Chyba z nowymi wycieraczkami warto? by było jakąś powłokę na szybę dać, może wtedy dłużej by zachowały swoje właściwości?
  16. Druga trasa 600km z dużą ilością owadów na szybie i wycieraczki marzą prawie jak poprzednie, które miały ok. 3 lat...
  17. Nie znalazłem miejsca w które by pasowała, widocznie nie mam też mikrofonu, tak czy inaczej udało mi się podsufitkę zamontować, uff
  18. Zobaczymy, na razie się trzyma Tylko mam problem z zamontowaniem podsufitki, przy lampkach z przodu została mi jedna wtyczka bezdomna, a druga przypasowała w "ślepe gniazdo". Pamiętasz może gdzie ją w tyknąć?
  19. Pędzla, a kupiłem pod pistolet po tym jak przeczytałem opinie o tym na pędzel, że ciężko jest go rozsmarować, robią się kluchy i się zwija. Przy tym do pistoletu takie zjawisko nie występowało, chyba, że za długo w jednym miejscu się mazało, albo poprawiało się po czasie w posmarowanym wcześniej miejscu.
  20. Przyklejone, ale nie obyło się bez błędów. Jeśli miałbym to robić jeszcze raz, to na pewno na koziołkach, stole, nie na podłodze( w ferworze walki zrobiłem wgniotkę kolanem) i naciąłbym wcześniej materiał w miejscu gdzie jest oświetlenie przodu. Użyłem kleju BONATERM AS BT( bez toluenu) do pistoletu.
  21. Umyłem szczotkę ciepłą woda, do mokrej szczotki te kluch już się nie lepiły i ładnie reszta zeszła. Jeszcze pytanko odnośnie klejenia, smarowałeś obie powierzchnie i czekałeś aż wyschną, zgodnie z zaleceniami producenta kleju? Trochę słabo widzę rozprowadzanie kleju po gąbce. Pewnie jak uda się przykleić, to też nie będę narzekał Jeszcze raz dzięki za pomoc
  22. O, dzięki, walczę dalej, u mnie stara gąbka jest "mokra" bardzo klejąca, na pewno nie spyrciała Swoją drogą, to materiał z modeco koło oem raczej nie leżał...
  23. @pila24 Jak sobie poradziłeś ze starą gąbką, a raczej kluchami po niej? Szczotki zaklejone, a to dalej się wałkoni.
  24. Ten będzie dobry? Klej TAPICER BEZ TOULENU BEZPIECZNY BONATERM AS-BT 9379044034 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 28 zł - Klej TAPICER BEZ TOULENU BEZPIECZNY BONATERM AS-BT (9379044034). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Czy ten? Dostałem jakiegoś kręćka, tyle tego jest, a i głowa już nie taka Klej Boterm GTA 0,8Kg 7453106432 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 19 zł - Klej Boterm GTA 0,8Kg (7453106432). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
  25. Przez pomyłkę kupiłem klej do pistoletu, kleił ktoś takim, ale nanosił pędzlem? Da radę, czy jednak musi być pod pędzel? Sprzedawca tkanin poleca klej w spreju, ale koszt o wiele większy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.