Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ferdek77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ferdek77

  1. Witam, mógłby ktoś zerknąć, czy można coś wyczytać z logów statycznych, co może być przyczyną nierównej pracy silnika, kopcenia po odpaleniu i ogólnie w jakim stanie jest motor, wtryski itp. czy do tego potrzebne są logi dynamiczne? Aktualny przebieg to 240tys. do tej pory oprócz olejów, świec(przy 110tys.)rozrządu itp. był wymieniany tylko egr też ze 100tys. temu. Statyczne 08 gr.001 http://vaglogger.apphb.com/log/5c7a76821554901ae89b4ec0 gr.004 http://vaglogger.apphb.com/log/5c7a87571554901ae89b4ec8 gr.013 http://vaglogger.apphb.com/log/5c7a87a61554901ae89b4ec9 gr.018 http://vaglogger.apphb.com/log/5c7a88221554901ae89b4eca gr.023 http://vaglogger.apphb.com/log/5c7a884e1554901ae89b4ecb Basic Settings 04 te z innego serwisu, na vaglogger nie chciały wejść gr.003 https://log.malonetuning.com/chart/248913#H8KLCADDuMKLelwCA03CjkEKw4MwDATDv8KiwrMFDcO0N8OGB8K1FsKuIMKxwoLCrMKEwrTCr8KvE0PDqXVGw4MqRjBedGfDjMOkw5TDmCHDnMOCwpRCwoTCpy4PwqnCjMOFdFtbw4cDw45qw7LDocOzCgpXNnLChmHDqsOOw6bDqMKKB8OSIWcxGsOKGcOfPwQmw6XDpVfDksOXw75Ew6zCqzBdwoI2w5fCtsOOMsKewrnCp8O0BRsWJh7CpgAAAA%3D%3D gr.011 https://log.malonetuning.com/chart/248914#H8KLCABgwox6XAIDTcKOQQrDgzAMBMO%2FwqLCswUNw7Q3w4YHwrUWwq4gwrHCgsKswoTCtMKvwq8TQ8OpdUbDgypGMF50Z8OMw6TDlMOYIcOcw4LClELChMKnLg%2FCqcKMw4V0W1vDhwPDjmrDssOhw7MKClc2csKGYcOqw47DpsOowooHw5IhZzEaw4oZw58%2FBCbDpcOlV8OSw5fDvkTDrMKrMF3CgjbDl8K2w44ywp7CucKnw7QFGxYmHsKmAAAA Chciałem przy okazji sprawdzić Airbag, ale wyskakiwał komunikat "Zbyt wiele błędów komunikacji by kontynuować" o czy to może świadczyć ? Gdzie znajdę opis błędów ?
  2. 1,5l na przepłukanie plus na zalanie ? Ja wlałem o,5l płynu SWAG, pod koniec leciał już czysty płyn, po czym poszedł ori G004000M2 też około o,5l jeszcze trochę przepuściłem i tak zostało, w sumie uzbierało się tego ze 1,4l odpadu, będzie ?
  3. Akurat miałem 0,5l starego, a nowego tylko 1l. Ile właściwie wchodzi tam płynu ?
  4. Dobrze zrozumiałem, obudowę plastikową, tą co jest w kolorze auta można przełożyć z anglika ? a wkład ? spotkałem się z opinią, że któryś przybliża, drugi oddala, odwrotnie do wersji eu
  5. ferdek77 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Jak sprawdzić jakie mam lusterko prawe na ile pin itp. bez rozkręcania ? Można po vin? wauzzz 8e84a116965 a może po kodach z nalepki ?
  6. Środek to skóra i materiał, alcantara, czy całość ze skóry ? Jak w praktyce się to użytkuje, czystość itd. ?
  7. Gdyby nie mój klekot, brałbym ze względu na tą białą skórę Jaki aktualnie przebieg, no i ile za takie autko trzeba by dać
  8. Ładny środek, szykuje się sprzedaż?
  9. Ja zalałem według starej specyfikacji G 052911 , jednak mogłem zalać ten nowszy G 0 52532 , chociaż dziwne bo ten niewymieniany od nowości tak nie gęstniał, może jednak to kwestia producenta, a nie typu...
  10. Temperatura spadła do -7 , rano lewarek ciężko chodzi, wychodzi na to, że przekombinowałem, chyba że to norma i przy tym drugim oleju było by tak samo?
  11. Mogę do przepłukania użyć tańszego zamiennika, a później dopiero zalać tym właściwym G004000M2 ?
  12. ferdek77 odpowiedział(a) na Drennei temat w Audi A4 B6/B7
    Z tego co przeczytałem, czyli teoretycznie mogła paść sprężarka, jeśli układ jest rozszczelniony
  13. ferdek77 odpowiedział(a) na ferdek77 temat w Audi A4 B6
    Taki filmik znalazłem z wymiany rozrządu, ściągają cały pas, czyli jeśli miałem robiony rozrząd i czynnika nie musiałem uzupełniać, to da się bez rozszczelnienia klimy ten pas wymienić ? https://www.wykop.pl/link/1164221/audi-a4-1-9-tdi-awx-ladnie-pokazana-wymiana-paska-rozrzadu/ Tutaj widać że można bez rozszczelnienia, zastanawiam się czy jest sens pchać się w dodatkowe koszty ze spuszczaniem czynnika i wymianą osuszacza, w tej chwili klima chłodzi 6st. ?
  14. Podepnę się. Jak będzie wyglądało samo ściągniecie paska sprężarki klimatyzacji, aby ją unieruchomić, też trzeba od spodu napinacze odkręcać, czy dało by radę od góry ? Do ściągnięcia czynnika przed rozszczelnieniem sprężarka powinna być na chodzie ? czy mogę wcześniej zdjąć ten pasek ?
  15. Jak będzie wyglądało samo ściągniecie paska sprężarki klimatyzacji, aby ją unieruchomić, też trzeba od spodu napinacze odkręcać, czy dało by radę od góry ? Do ściągnięcia czynnika przed rozszczelnieniem sprężarka powinna być na chodzie ? czy mogę wcześniej zdjąć ten pasek ? Sorry nie tan dział chyba
  16. ferdek77 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, ma ktoś możliwość sprawdzić jaki numer ma pas przedni do 1.9tdi avf Wauzzz 8E 84A116965 Dzięki
  17. ferdek77 odpowiedział(a) na ferdek77 temat w Audi A4 B6
    Ok
  18. ferdek77 odpowiedział(a) na ferdek77 temat w Audi A4 B6
    Mogę ten osuszacz zamontować przy okazji wymiany pasa, a klimę nabić dopiero ze 2 tygodnie później ?
  19. Dziś jakimś cudem kontrolka zgasła, przygazowałem na 2 i faktycznie kopci
  20. ferdek77 odpowiedział(a) na ferdek77 temat w Audi A4 B6
    Mógłbyś podrzucić numer tego dolnego zbiorniczka do spryskiwaczy xenonów?
  21. Avf 2003r. 240 000km
  22. Mam podobne objawy, mam połamany intercooler po stłuczce
  23. Kontrolka świeci się cały czas, gaszenie nic nie zmienia u mnie.
  24. Mam nadzieję do tej pory usunąć usterkę Tak nie da się jeździć do tego zapaliła się kontrolka silnika.
  25. Nie nic, chyba że coś jeszcze padło?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.