Treść opublikowana przez ferdek77
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
a jak na pchłę zerknie to mu wnet zmięknie
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Kolejny raz, wielkie dzieki,miło,szybko i sprawnie Polecam
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja myślałem że to jest oryginalny tytuł "Män som hatar kvinnor"
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
warty polecenia Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet
-
Stwórz się i pokaż :) (Pożeracz czasu ... )
pudzianVSferdek
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Prorok jest niezły
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Mistrz IP / IP Man - sztuki walki z tego gatunku Nieustraszony / Huo Yuan Jia (2006) i tak jak wcześniej koledzy wspomnieli Shutter Island wypas,włosy dęba stają Defendor też jest śmieszno-fajny dramat
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
u mnie trzasło prawie tysiąc km po wirusie,fajnie się jeździ inaczej niż w serii,wcześniej podczas wyprzedzania zdarzało mi się zmieniać bieg,teraz cisnę do końca... i idziee Pozdrawiam i dzięki serdeczne ekipie z Wrocka za fajny programik, i Forum Audi A4 Klub za to że jest Edit:bym zapomniał,lajtowo 165ps i 360 Nm
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Polecam,bardzo dobry kontakt i ceny,to już trzeci zakup i na pewno nie ostatni Pozdrawiam
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
Ja tak jak pisałem wcześniej jestem zdecydowany i umówiony na 2.04 16:30,także kategorycznie odmawiam usunięcia mnie z listy
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
No,nieźle ja wybieram się w pierwszy piątek kwietnia,mam nadzieje że pójdzie bezproblemowo Pozdr.
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
Hej,jak jeszcze aktualne to bym się pisał,najlepiej piątek 2 kwietnia jak jest taka możliwość
-
Strefa Śmiechu
Spotykają się dwie blondynki, -Słyszałaś znowu podrożało paliwo, Na to druga: -E.. mnie to nie dotyczy ja i tak zawsze tankuje za 50 zł.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Dystrykt 9 daje rade
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
ja szukam chetnych na chipa,a tu ani chipa ani spota,raz miał być to podjechałem,a tam jakiś golf
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
jeszcze dycham
-
[B6 AVF] Druga wymiana rozrządu w B6 AVF.
Tylko powiedz dokładnie co chcesz aby wymienili,bo mogą stwierdzić że np.rolka napinająca paska wielorowkowego ,rolka prowadząca są w dobrym stanie i nie dadzą nowych.Ja myślałem że to standart przy wymianie rozrządu,ale niestety w ASO stosują zestaw naprawczy 038198119A plus pompa wody 038121011JX ,dwie śruby i pasek klinowy 03G903137E w cenie 1400PLN(tyle ja płaciłem) Pozdr.
-
[B6 AWX] Termostat czy pompa wody ?
a ile musisz przejechać zeby sie zagrzał ?
-
[ALL] Dywaniki welurowe - orginał, a zamienniki
Oryginalne dywaniki są wypasione,całkiem inaczej wyglądają,ja kupiłem i nie żałuje
-
[B6 AVF] Problem z termostatem
Witam i ja się podepnę,dzisiaj temp.spadła i silnik potrzebował ok.10-15min.(ok.8km obwodnicą),aby się zagrzać.To normalny czas,czy coś nie tak z termostatem?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Hej,znajdzie się ktoś z Legnicy z audi AVF,kto mógłby poświęcić chwile i się spotkać aby porównać pracę silnika(ewentualnie z vagować,kabelek mam tylko brak laptopa),bo mój coś głośno chodzi,spota tak czy inaczej chyba się nie doczekam :gwizdanie: podejść już było parę,ale chyba na tym się kończy Pozdrawiam
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Hej,a w jakim dniu ten spocik bo z chęcią bym wpadł
-
Strefa Śmiechu
Niedźwiedź szaleje w lesie... strasznie podniecony, wszystko co się rusza ma zamiar grzmocić. Wiewiórka schodzi sobie z drzewa, ten dopada do niej, łapie ją za szyję i dawaj, ale to mu nie wystarcza... zza krzaków wychyla się lisica, dopada do niej i zaczyna gwałcić. W pewnym momencie lisica krzyczy "och niedźwiedziu, jaki z ciebie wspaniały kochanek, jakiego masz ogromnego i owłosionego pisiora", a niedźwiedź robi głupią minę i myśli "... o k**wa ! Nie zdjąłem wiewiórki !"
-
Muzyka w naszych autkach
"Lajcik,sofcik mildzik" http://www.youtube.com/watch?v=NOlYaUtqFsc http://www.youtube.com/watch?v=RRlTLxYzWdE a tak wogule to cała płyta
-
[ALL B6] Rozrząd w ASO czy nie
Witam,też miałem taki dylemat,ale wybrałem ASO Audi1399 PLN części+robocizna,faktura i odpowiednia adnotacja w systemie,a jak się dowiadywałem w innych warsztatach to cena niewiele niższa 100-200PLN Pozdr.