Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ferdek77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ferdek77

  1. Witam Mam małe pytanko,a więc do dzisiaj skrzynia pracowała super,biegi praktycznie wskakiwały same wystarczyło delikatnie pchnąć na luz także,lewarek pracował sprężyście,a dzisiaj zauważyłem że tego juz nie ma,nawet na luzie jak przesuwam na boki to lewarek zostaje,a wcześniej wracał na swoje miejsce czyli na środek.Wy też tak macie? co może być przyczyną? to normalny objaw przy zmianie temperatury? pozdrawiam
  2. podepnę się,a jak ma się nawigacja do szyb atermicznych? będzie działać bez problemu?
  3. nie wiem jak w B5,ale w mojej B6 nie było czujek,a jak są to koło oświetlenia w podsufitów-ce.Z resztą może to zależy od wersji albo kraju wydania
  4. W porządku ale nie wszystkie alarmy ori mają zamontowane czujki ruchu :gwizdanie:
  5. Na jakim świecie wy żyjecie,przecież alarm fabryczny to ściema.Drzwi otwierają łamakiem i alarm się nie włącza np.http://www.myvideo.de/watch/3560465/Fahrzeugoeffnung_mit_Polenschluessel
  6. ferdek77 odpowiedział(a) na dirty8 temat w 1.9TDI
    W kodach mam OG1-przwdłużenie okresu przeglądu może dlatego
  7. ferdek77 odpowiedział(a) na dirty8 temat w 1.9TDI
    Tak podałem im vin i tak mi powiedzieli w ASO Audi w Lubinie
  8. ferdek77 odpowiedział(a) na dirty8 temat w 1.9TDI
    Zarówno w silnikach AVF i AWX Audi wyraźnie zaznacza wymianę rozrządu przy 90tys km. Dokładnie, ostatnio przerabiałem temat w ASO - co 90 tys , Niemcy tak samo podchodzą do tematu Dowiadywałem się w ASO Austrii,Niemiec i Polski.Silnik AVF 2003 model na 2004 wymiana przy 120tys. w swoim będę wymieniał przy 115tys.
  9. ferdek77 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    z forum VWgolf "podejscie najprostrze przez diagnoze- flaszuja kompa i odpalaja bez kluczyka. Jak masz odciecie na kompie albo odciecie na OBD to wtedy otwieraja maske. Wykrecaja 4 sruby z obudowy gdzie audi/passat ma kompa. Wypinaja orginalny i wsadzaja swoj sterownik z wyprowadzonymi kablami zasilajacymi juz do akumulatora. Podlaczaja.... Wiec oddciecie kompa ich w tym momencie wali bo maja niezalezne zasilanie...."
  10. ferdek77 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    tak z ciekawości zapytam co rozumiesz mówiąc dobre zabezpieczenia, np.alarm ze zmiennym kodowaniem czy coś jeszcze?
  11. spokojnie jajka całe :gwizdanie: na lewym boczku sie trochę przypaliła Hej,zna ktoś jakiegoś magika od foteli z okolic Tarnowa albo Legnicy,ja niestety się poddałem,brak niektórych narzędzi i pewności że to poskładam do kupy
  12. ok.trochę przeglądnełem forum(wczesniej bylem w letkim szoku) widze że dużo ludzi ma z tym problem,trochę zabawy jest po odłaczeniu poduszek mogą pojawić się błedy? będzie potrzebny vag?
  13. ferdek77 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam problem z podgrzewaniem fotela,dzisiaj włączyłem sobie na dwójeczkę grzanie.Zrobiło sie ciepło,jadę sobie zadowolony i nagle poczułem zapach jak przy prasowaniu,myślę sobie co jest grane przykładam rękę parzy,patrze a tu zaczyna sie dymić szybko wyłaczyłem,ale i tak skora sie trochę przypaliła Co może być przyczyna? błędy w elektronice? Jak odłączyć grzanie foteli aby w przyszłości sie nie spaliły pozdrawiam
  14. To jest do zrobienia ale rzeźba straszna - na anglojęzycznych forach czytałem o tym a mógłbyś jakiś link podrzucić ok.dzieki
  15. Czyli lipa
  16. Hej,odgrzebie temat bo zainteresowany jestem zmianą położenia prawego lusterka podczas cofania.Mam elektryczne lusterka(składane)czy jest szansa na dorobienie tej opcji,może ktoś z was to już przerabiał ? pozdrawiam
  17. Łał ale to musi jezdzić
  18. te pierwsze fajne,chyba sie zdecyduje http://moto.allegro.pl/item555103110_nowe_oryginalne_alufelgi_16_audi_a4_8e_8h_a6_4b_4f.html chociaż mam teraz gula na 17 ale juz za późno,wczoraj doszły opony
  19. A tego to nie wiedziałem,to może te http://moto.allegro.pl/item567573764_oryginalne_felgi_audi_a6_a4_16.html co sądzicie
  20. wiem,wiem auto fajniej wyglada na 17,ale mi zależy na komforcie,a przy okazji co sadzicie o tych felgach http://moto.allegro.pl/item574614207_nowe_felgi_16_5x112_audi_a3_a4_a6_a8.html miał je może ktoś? jak z jakością bo orginały to raczej nie są :gwizdanie:
  21. mazde miałem obniżoną i opony z niskim profilem tak mi głowa latała
  22. Hej właśnie mam zamiar zaopatrzyć się w felgi na lato,mam na oku te Średnica 16" Szerokość 7.5" Rozstaw szpilek 5x112 Osadzenie (ET) 42 opony już kupiłem 205/55/16 będą pasowały do tych felg?,głównie chodzi mi o ET
  23. wiem wiem... ASO to ASO... ale każdy ma gdzieś kumpli... tym bardziej że nie dali na papierze więc sprawdź to w Polsce... koszt u pracowników ASO to 50zł - tylko nie wiem kto teraz to robi - trzeba szukać wszystko fajnie tylko że auto kupiłem w niemczech,a że wcześniej miałem skan książki i vin to sprawdziłem,akurat byłem w austrii
  24. sprawdziłem po części w ASO w Austrii(nie dostałem wydruku ale potwierdzili wpisy) przed kupnem ori 102tys.,a w Polsce już po kupnie zarządali 200pln
  25. Witam,po długich poszukiwaniach(internetowych)jedno zerknięcie na ogłoszenie,szybka decyzja,telefon,wyjazd i w końcu stałem się posiadaczem AUDI A4 2003r. 1.9tdi 130ps jestem zadowolony jak nigdy :> (tym bardziej że przesiadłem się z 14-letniej mazdy),autko oprócz standartu posiada -fotele skóra alkantara,podgrzewane -chyba pakiet oświetlenie -pełny fis(niestety niekolorowy) -alu dekory -skórzaną kiere -bi-xenon -atermiczne szyby+el. -fele 16+łyse opony (już wymienione) -parktronic przód i tył więcej grzechów nie pamiętam lub nie rozpoznaje http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f28bb44b9a8e41b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9389ac9b45139ae6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/844cdd16712d595a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/68fe261fc726c3a8.html pozdrawiam co do zmian to alu na lato,ale chyba zostane przy 16 i korci mnie kolorowy fis ale to trochę póżniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.