Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ferdek77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ferdek77

  1. Wymieniłem tylne na sachs ( 1BA) oryginalne były jednak Kyb
  2. ferdek77 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rozwiązne
  3. ferdek77 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki jakoś dałem radę
  4. ferdek77 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej, od jakiego auta podejdzie felga do b6 ? złapałem kapcia, a zapasu brak
  5. u mnie akurat LL był do 100tys. później lałem motula co 10-12 tys. teraz 240tys. i prawdopodobnie problem jak w temacie, ciekawe czy ma ktoś, lub czy widział silnik do porównania od początku serwisowany w normalnym trybie. Jakie mogą być konsekwencje zaniechania wymiany? Do zajrzenia pod pokrywę konieczny jest klucz dynamometryczny ?
  6. 1.9 avf po programie, przebieg 240tys. koła 205/55/16 z ostatnich 750km( 500 trasa/250 miasto) wyszła średnia 6,8l/100km
  7. Ciekawe ile aut z wytartym wałkiem, szklankami itd. jest po programie, czy występuje tu zależność ?
  8. Wiadomo co jest przyczyną? U mnie też dmucha i pluje olejem. Przy okazji to współczuje współpracy z takim mechanikiem-kombinatorem, masakra, ale to niestety nieodosobniony przypadek, ostatnio po stłuczce mój mechanik też zakombinował zamiast zadzwonić, zapytać...
  9. Jak to jest właściwie z tym dmuchaniem z wlewu oleju, czy z pod bagnetu, bo w dziale 1.9tdi wszyscy piszą , że to norma w tych silnikach?
  10. ferdek77 odpowiedział(a) na ferdek77 temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdzę, ale raczej bardziej zalatuje jak stanę, albo jadę za kopcącym autem.
  11. Trzeba będzie czynnik znowu spuszczać ? Czyli najlepiej do serwisu podjechać, dzięki.
  12. ferdek77 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Orientuje się ktoś dlaczego w trybie econ w aucie bardziej czuć spalinami z zewnątrz, a po włączeniu klimy jest lepiej? Tak jakby, tylko przy włączonej klimie powietrze z zewnątrz było dostarczane przez filtr.
  13. Nowe micheliny, co prawda niewiele na nich przejechałem, ale wydają dźwięki na pewnym rodzaju nawierzchni z którymi się jeszcze nie spotkałem, jak przy uderzeniu w balon wyjęty z piłki do nogi...
  14. Dynamiczny: Grupy 003, 008, 011 http://vaglogi.pl/log-003_008_011_RFGgg.html Wesołych @kamil-vag Co widzisz? jest ok?
  15. Ma ktoś pomysł skąd może podciekać, zielony płyn także raczej od wspomagania, nie dawno wymieniałem, a później miałem wymieniany pas przedni i przekładane chłodnice ze starego.
  16. Miałem kiedyś coś podobnego po zmianie chyba na zimówki, odkręciłem i przykręciłem z powrotem, i problem zniknął, nie wiem co było przyczyną
  17. Przestawiłem, teraz to wygląda tak Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_JKC9l6.html W kolumnie 2 i 3 są wyższe wartości, to ze względu na program ?
  18. Z tego tematu, ale czy dobrze to odczytuję, tego niewiem 004,0,Sterowanie zaworu PD 004,1,Obroty Silnika,(G28),Bieg jałowy: 800...950 RPM\nPełne obciążenie: 2800...3200 RPM 004,2,Kąt Początku,Wtrysku,Bieg jałowy: 4.0°BTDC ... 2.0°ATDC\nPełne obciążenie: 13.0...21.0°BDTC 004,3,Czas,Wtrysku,Bieg jałowy:3.0...8.0 °KW\nPełne obciążenie: 19.0...22.0 °KW 004,4,Kąt,Synchronizacji,Wymagany: -3...+3 °CF\nNajlepiej jak najbliżej 0.0°CF
  19. Ten klucz co wchodzi w altka, to z iloma zębami? 12?
  20. ferdek77 odpowiedział(a) na ferdek77 temat w 1.9TDI
    Ok wszystko jasne , dzięki Za dwa tygodnie działam.
  21. ferdek77 odpowiedział(a) na ferdek77 temat w 1.9TDI
    Żeby ściągnąć pasek muszę rolkę napinającą odkręcić ?
  22. Dobrze to interpretuje log 008 wskazuje na nieprawidłową pracę czujnika G70 ?
  23. O czym świadczą przekroczone wartości w tym logu ? Dynamiczny Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_yg67QN.html Statyczny Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_lkfcO21.html
  24. ferdek77 odpowiedział(a) na ferdek77 temat w 1.9TDI
    Można to zrobić bez rozbierania przodu? Dziś zauważyłem jeszcze, że czasem skacze bodajże napinacz, z tego co czytam może się kończyć sprzęgło alternatora? Przy okazji ustawiania kąta synchronizacji posłuchałem silnika, to wydaje jakieś dziwne dźwięki, chyba że ten typ tak ma, ale nie mam punktu odniesienia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.