Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
nie pije czystej;p
-
Spoty Olsztyńskie
spot to jest 12.04 o 22 w sznapsie, kto chetny niech sie stawia obowiazkowo!!
-
Kategoria "C" Jakakolwiek praca , bez kursu przewozu rzeczy ?
Józek, mogłbys wkleic jakies szersze info o tym projekcie z ktorego robiles prawko, moze bedzie jakas kolejna edycja i na warm-maz bym sie zalapal
-
Spoty Olsztyńskie
pod alfa night power to trzeba sie nayebac, cos odyebac i z okien aresztu przy pilsudskiego bedziemy mieli vipowskie loze:D hahah
-
Spoty Olsztyńskie
Grzechu, Monika Ci załozy konto na fejsie, ja tez sie wzbranialem, ale Marta mi zalozyla i teraz moge chociaz takie linki otwierac i lajkowac zaleczka, hehehe
-
A4 B5 1.8T AEB Nie odpala.
ostatnio mialem taki problem ze raz na jakis czas nie chcial mi odpalic, tzn krecil, odpalal i za kilka sekund gasl, czasem moglem tak go probowac odpalac kilkanascie razy. ale mechanik ogarnal mi ten problem, wina immo. gdy padla mi jedna z cewek i zaplony wypadaly to auto zapalalo normalnie, ale przerywalo przy przyspieszaniu
-
Spoty Olsztyńskie
Widze sezon spotowy pelna geba sie zaczyna, no mnie nie bedzie :/
-
Spoty Olsztyńskie
bixy mam, w piwnicy:p Pawel, nie otwiera mi sie ta galeria:/ jakies prosby o dostep itp i nic:/
-
Zapinki maski w stylu aero look ?
dzis widzialem w olsztynie ladne, nowe bmw3 cabrio, dopóki nie zobaczylem ze lewa czesc przedniego zderzaka mial z blotnikiem zczepiona 5 trytytkami, no masakra, szkoda ze nie mialem jak fotki zrobic. odpusc sobie kolego te zapinki, ani troche uroku Twojej furze nie oddadza,a za kase ktora one kosztuja to kazdy pan henio ci ta maske Twoja spasuje
-
Spoty Olsztyńskie
Hehe. Ja jutro bede w marcinkowie i mragowie. Takze nie moglo to byc moje. I nie wiem o ktorym mowisz:)
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
500ml placka mat do kokpitu i garsc 2 zlotowek na karchera:) Ale musze zaczac zbierac takie cuda jak Wy tu pokazujecie;)
-
Spoty Olsztyńskie
No wlasnie bieda edition bo fwd
-
Spoty Olsztyńskie
Yo! Zbychu. Widzialem wczoraj w mragowie srebrne b7 avant 2,0 170km na sprzedaz. W srodku czarne skorzane kubly. Ogladajac na szybko calkiem fajna. Gadalem prrzez tel z wlascicielem. Przeboeg 210000 km 2007rocznik. Gosc chce cos kolo 35tysi z dwoma kompletami alu
-
Zamarnięta wódka ? - podróbka ? FAKE ?
mi luksusowa, ktora dostalem z wesela kumpla tez zamarzla na bryle lodu po tygodniowym lezakowaniu w zamrazalniku
-
Spoty Olsztyńskie
Jacco, dokladnie, nikt sie nie dzieli, nie rożni, żadnych kwasow nie ma, po prostu chlopaki z kormorana aktywnie uczestnicza w wiekszosci imprez mot. w naszym regionie. ja kiedy moge to rowniez z kormoranem uczestnicze w jakichs imprezach. takze na luzie i bez cisnien smialo mozna sie do nich podlaczac jak beda stali na spocie z okazji motoserca:)
-
Spoty Olsztyńskie
kormoran audi sie z moto sercem podlacza. ja na bank na motoserce podjade oddac krew, czyli impreze zalicze, spota mozemy zrobic
-
Spoty Olsztyńskie
ale jakby to po jeziorze latalo,mmm. na takim night powerze, nie mowiac o lansie:) a na codzien mpk, co miesiac oddam krew do 4bilety dostane:) zawsze to jakas oszczednosc:D
-
Spoty Olsztyńskie
załeq nie pier**l, ja tu podjarany siedze i bez kitu kombinuje jak Marte przekonac, a TY mi wyjezdzasz ze stare wnetrze i pitu pitu, jebac to, klasyczne wnetrze, tak sie mowi:D no i wiadomo ze raczej na dozywocie taka fura, no ale moja poki co tez na dozywocie, bo za pare pln nie sprzedam, musze sie przespac, najwyzej jednak pogonie swoja za grosze i bede ciulal plny:)
-
Spoty Olsztyńskie
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/audi-a4-rs4-265924/#post3410978 mysle, czy nie pojsc jutro do pko i nie wypelnic wniosku o kredyt... Załeq, co Ty na to, sumujac same graty to i tak w c**j hajsu gosc wsadzil, ciekawe tylko jak mocno go upalal i ile jeszcze pojezdzi bez remontu...
-
Malowanie całego auta
zalezy w jakim regionie PL i jak profesjonalny lakiernik, najczesciej od 250 za malowanie w garazu do 450-500 za funkiel nowke profi lakiernie
-
[B5 ALL] regeneracja uchwytów na kubki, foto story, manual
oooo f*ck, wlasnie jeden z uchwytow zaczyna mi sie kaszanic i nie chce sie otwierac, ale pomimo super profi manuala z Twojej strony, nie bede sie zabieral za to bo krew mnie zaleje i cholera trafi:)
-
Spoty Olsztyńskie
w przyszly mnie na 100% nie bedzie bo kwitne na uczelni
-
Spoty Olsztyńskie
na spocie byłem jaaa i moja przestrzen, hehe postalem 15min i sie zawinalem
-
Spoty Olsztyńskie
no chyba robimy:)
-
Malowanie lamp
przedlifty to bajka, moment roboty, zdejmujesz metalowe klipsy, lekko podważasz klosz plaskim srubokretem, malujesz,a efekt jest spoko, ja na swoim granatowym trumniaku takie zrobilem i jak stoi obok jakas a4'ka w tym samym kolorze z seryjnymi lampami, to moja wyglada duuzo lepiej. polifty od gwertego to juz w ogole bajka:) tez mam, ale czekaja na montaz w piwnicy:/ co do rozklejania w piekarniku, nie radzilbym, latwo przegiac pałke i zniszczyc lampy, najlepsza opalarka w reke, plaski wkretak i podgrzewasz obudowe lampy po obwodzie gdzie laczy sie z kloszem i na czuja podważasz,az do calkowitego rozdzielenia. miesiac teu zrobilem tak z lampami w mojej roboczej pandzie,a 2 tyg temu w fiacie bravo 2010r narzeczonej i wyszlo za***iście. polecam mod, bo niskobudzetowy a nadaje charakteru