Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
a teraz spac sie nie chce, jak caly dzien gnilem:)
-
Spoty Olsztyńskie
yO! zyje, wlasnie wrocilem do swiata zywych:D
-
Sezon Rowerowy 2016
yO! a powie mi ktos z Was cos o rowerach firmy Maxim? na koniec marca musze swojej połowce na urodziny rower kupic,a musi to byc w miare fajnie wystyliowany bike. cos w stylu holenderki, ale juz mi sie mózg zlasował, pojeździłem po kilku salonach rowerowych w Olsztynie i wiadomo, że każdy zachwala to czym handluje. Młoda będzie śmigać głównie po mieście, czasem jakieś ubite polne drogi. 3 biegi w piaście wystarczą, czy szukac nexusa7? mam budżet do 2tysi, a z wytycznych postawiionych przez młodą musi być: wiklinowy koszyczek, błotniki, lampki, bagażnik i duże koła <decayed> myślę o tym modelu, co Wy na to? : NOWY MAXIM COFFEE 7-BIEGOW LIMITOWANA EDYCJA RATY (3070440940) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty Olsztyńskie
dzieki chopy za zyczonka!!
-
Spoty Olsztyńskie
i po spocie, elita, szlachta i rada najwyzsza w osobie taktus, zalek, arko, ja sie zjawila, slusznie porzadzila i kto nie byl niech żałuje
-
Spoty Olsztyńskie
tez jestem chory i ledwo zyje, mam szkole w weekend, ale co tam, na spocie bede, a jak xd
-
Ręzanie - przyjemność czy uzależnienie
dla mnie to totalne uzaleznienie i ogranicza mnie jedynie $ kazde auto jakie mialem, mialo jakis indywidualny charakter, aby wyrozniac sie sposrod dziesiatek jak nie setek takich samych, jak nie kola, to cos wnetrza, albo mechaniki, nawet zwykle bordowe tico zrobilem z przyciemnianymi szybami, czarnymi alusami 13" itp i byl kozak wsrod ticusiow:) roboczego fiata pande tez rezam, czarne lampy, szyby, fele itp. nie mowiac o audi, bo tu ile tylko moge to staram sie cos dolozyc, albo zamienic na lepsze. ostatnio wzialem sie tez za modzenie fiata bravo2 narzeczonej, wskoczyly rozowe alusy, czarne lampy, pakiet sport itd. kazde z moich aut jest modzone w zaleznosci od mozliwosci:)
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
w sobote saleta sie mizia z golota, zalek do kanta na 2,3 gora 4,5 piw sie skoczy:)- Spoty Olsztyńskie
Zazdroszcze quattro;-) Mareczku wszystkiego najlepszego!!! Sto lat i wpadaj na spota z 6pakiem bezalkoholowego;-)- Honorowe krwiodawstwo
Darkman. Gratuluje wyniku! Ja dzis 600ml plytek oddalem, do ksiazeczki wpisano 2250:) calkiem szybko poszlo,sama donacja trwala jakies niecale 50minut- Spoty Olsztyńskie
jestem za, nie mam szkoly takze free sunday:)- Spoty Olsztyńskie
f*ck, zahipnotyzowaly mnie te cyce siedze i sie gapie, slina cieknie haha- Spoty Olsztyńskie
zgłaszam kandydature załeczka xd- Spoty Olsztyńskie
moje tez sie zgadza- Spoty Olsztyńskie
jestem za!- Pomyślcie co to by było, jakby zaaplikować to na auto ...
wow! super ciekawe ile kosztuje i jak dlugo takie wlasciwosci sie utrzymuja. ale jestem zbyt leniwy zeby to sprawdzic- Spoty Olsztyńskie
hahaha XD- Spoty Olsztyńskie
nie mam zadnej xxl fruit of the loom:/- Spoty Olsztyńskie
dla mnie pewnie tez xl, jesli nie xxl, ale nie wiem czy nie beda workowate Karlos, co do priv'a to musze trochu pomyslec:)- Spoty Olsztyńskie
No tak. Skoksowales sie hardkorowy koksu:p- Spoty Olsztyńskie
ja biore, ze 3 sztuki to miętką pytką, bo kuva, w wakacje to myślałem że jebne na wyścigach w Ełku z gołą glacą i czarną koszulką xd a Wy reszta, nie spac, tylko brac, bo tu zaraz z kolega M. powiemu komu i co trzeba i kolorki Wam wyblakną- Spoty Olsztyńskie
A moze spota zrobic z jakimis atrakcjami? Wlasnie wrocilem z Marta z x arena games na iwaszkiewicza. Dla dwoch osob za bardzo tam atrakcji nie ma bo cymbergaj lotki i symulator collina dirta ale wieksza ekipa mozna sie pobawic w laser tag. To taki paintball tylko ze bez kulek z farba a elektronixznym sprzetem. Pol godzinki gry na osobe to 20pln- felgi 16 i opony 185/55???
milosz88, jak masz takie opony 185r16 to odkupie je od ciebie za sensowne pieniadzze, to wrzuce je sobie na alu do pandy na wiosne, a co do audi to nie kombinuj, kup 205/55r16 najbardziej popukarny rozmiar, co z tym idzie duzy wybor i rozpietosc w cenach opon- Woda po przejechaniu 200 km w błocie pośn.
jak znajdziesz powód to daj znać, bo mam to samo, tylko że pod nogami kierowcy. uszczelka pod ecu wymieniona na nową, podszybie przeczyszczone, filtr kab, nowy. korki w podwoziu powkładane, a dalej się sączy:/ - Spoty Olsztyńskie