Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
yO! własnie wrocilem z krzywego, od 15 tam hasałem, tzn dopoki nie trzeba bylo placic krzyszysze za wjazd na tor, potem za free polatalem od strony plazy miejskiej, no ale tam z kolei nie ma wyznaczonej trasy i jezdzenie na pale po kilkunastu minutach sie nudzi. kolega nissanem almera 1,4. zaladowany w 4 osoby objezdzal po torze chlopaczka w lancerze evo v
-
Problem z zaparkowanym autem.
do d*py sprawa, skoro uprzedzales wczesniej i prosiles cale grono sasiadow,a jakis buc tego nie respektuje to widze marne szanse na polubowne zalatwienie sprawy. sprobuj ostatecznie ostatni raz z nim pogadac, a potem to juz tylko SM
-
Spoty Olsztyńskie
ale co z tej strony ?
-
Spoty Olsztyńskie
mi chodzilo o krysgum na jarotach. dzis akurat juz chlapa sie zrobila na miescie, troche sie pokrecilem i auto uyebane. kejsi, widzialem Twoj popis na sikoraka przy hondzie, stalem za Toba bo skrecalem w jarocka, agent z Ciebie, hehe:)
-
Audi zimą - myć czy nie myć?
ja swoja postawilem na myjnie reczna, umyli wytarli, zaplacilem 20zeta, nic nie przymarzlo, uszczelki posmarowalem silikonem, mrozy mega, ulice suche i tydzien przejezdzony, a auto ciagle suche. teraz najlepsza pora zeby auto umyc, osuszyc i jezdzic, temp. wzrosnie, zrobi sie klapa i po odcinku myjnia-dom auto juz bedzie usyfione
-
[ALL B5] Audi S4
pieknie! gratulacje
-
Spoty Olsztyńskie
nosy mocno zmarzly?
-
Spoty Olsztyńskie
aaa, ja zapomnialem ze sa syberyjskie mrozy i nam dupcie odpadna:) jak cos ustalicie to dajcie prosze znac sms'em (załeq do ciebie to kieruje) bo ja wlasnie spadam z kompa i nie bede mial dostepu
-
Strefa Śmiechu
http://www.wiocha.pl/429710,Problem_Michalinki
-
Spoty Olsztyńskie
no chyba tak
-
pytanie za 100pkt.
Prezesie! nie chrzanie, jak to określiłeś. założyłem wątek dotyczący sprawy, która od tygodnia jest na językach większości Polaków. a dokładniej, wkleiłem jedynie link do info z onetu. nie napisałem żadnego komentarza dotyczącego powyższego, bo nawet nie zdążyłem Wszedłem dziś po południu na forum, włączyłem na każdy temat, bo chciałem zobaczyć co w dyskusji ciekawego i nie zobaczyłem nic bo wątku już nie było. Nie widziałem/nie czytałem w jakim kierunku dyskusja się potoczyła; czy osądów, wyzwisk, porównań politycznych itp. Skoro uważaliście, że rozgorzała dyskusja była na żenująco niskim poziomie, dlatego go zamknęliście, to OK. nie mam nic do tego, że wątek zniknął. Bo też nie lubię syfu na forum.
-
pytanie za 100pkt.
witam wszystkich, pytanie skierowane do ogółu: kto w hyde parku --> w na kazdy temat jest moderatorem i zarzadza wrzucanymi tu postami i jakimi zasadami kieruję się przy ocenianiu, ktory wątek jest warty tego aby wisiał, a który nie? ostatni mój założony temat dotyczył śledzonego przez ostatni tydzień przez całą Polskę wątku "zaginionej" małej Madzi. w nocy wkleiłem aktualne newsy, nie po to aby bić pianę, wydawać osądy, czy kogokolwiek szkalować, ale po to aby mieć w jednym miejscu informacje z różnych źródeł dotyczące tej sytuacji. wątek zniknął, nawet nie wylądował w koszu. o co chodzi? w na każdy temat jest tona betonów, tematów od czapki i bez większego sensu. I ok, bo po to jest na każdy temat. ale jak widzę nazwa " na każdy temat" jest mało adekwatna bo cenzura działa,
-
Spoty Olsztyńskie
kejsi widzialem cie dzis jak zawijales rogala na przeciwko sliwy, startowalem spod banku pko, wymien tylne lampy na poliftowe, usun znaczek z klapy i bedzie elegancka seria:)
-
Spoty Olsztyńskie
z cudem, ale sie da, dobra eliminatorem tez bym nie pogardzil, plus jeszcze wal, i dyfer i oj sporo by sie tych gadgetow dozbieralo do listy zyczen:)
-
Spoty Olsztyńskie
zderzak przod, tyl, progi S4, kkk k04-s , 4 metry nierdzewki 3'' , rns-e navigation i bede happy:)
-
Spoty Olsztyńskie
ja z kolei jak szukalem do pandziawki aku to w premarze wcale nie mieli jakiejs dobrej oferty. dlatego kupilem centre w agromie, tzn kupilem od razu 2 sztuki dla mnie i marty i jeszcze dostalem rabat po 2dychy na sztuce:)
-
Spoty Olsztyńskie
moja tez od razu, kung fu tez, tylko marty kung fu cos zamula, mimo iz nowa centra kupiona w listopadzie
-
Spoty Olsztyńskie
no b7 to nie pacyfica
-
[B5 AEB] Problemy z silnikiem
pierwszy objaw, czyli przerywanie i kaslanie to mialem jak mi jedna cewka zaniemogla. ale problem ze startem, nie wiem sprawdzaj po kolei co dev. napisal
-
[B5 ANB] Zniszczenie silnika czy możliwe?
na bank, szymus znajdz mi takie 1,8t z angola za 500-700pln to biore 4 sztuki od reki! sam przerabialem pomysl z wymiana czy naprawa i naprawilem, nowa pompa oleju febi 500pln, panewki sputterowe 400, swieza oliwa 180, mechanik 500 i silnik odpukac smiga. na szrotach lezaly 1,8t zdemontowane i po 1500pln wolali za sztuke i diabel wie w jakim one stanie. jak nie znajdziesz zamontowanego na wozie silnika, ktory mozna sprawdzic to nawet nie szukaj takich co to luzem leza i remontuj swoj stary. powodzenia Ci zycze i oby koszty narosly jak najmniejsze
-
Spoty Olsztyńskie
no wlasnie?
-
Spoty Olsztyńskie
nie
-
Spoty Olsztyńskie
2. Adrianus ale btw. i powaznie: w zastepstwie kaletki kolega piotrus gruby1983 proponowal zaprzyjazniony osrodek, zrobmy liste kto wyraza chec uczestnictwa i sie deklaruje. a potem bedziemy rozkminiac czy w ogole bedzie dla kogo ten spot organizowac itd. #1 Adrianus + Marta
-
Spoty Olsztyńskie
Karlos, widzisz jak oplaca sie dbac o autko, zaraz ktos wypatrzy:) fajnie ze przybywa aut z klubowymi ramkami, moze w koncu sie ruszy temat spotow, teraz najblizszy chyba w niedziele, takze Marcin przegladaj forum. godzine i miejsce spota sie wyjasni
-
Spoty Olsztyńskie
zgadza sie fajnie ze masz 1,8t w koncu! ktos z ta sama motorownia co ja! jaki masz kolor swojego sedana, to bede sie rozgladal:) no i wpadnij na spota jak juz jakis bedzie. na hamownie tez widzialem sie zapisales