Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
prosta sprawa, ma b6 i AC, po strzale dostaje kase z zakladu ubezp. kupuje na allegro kompletny przod od b7 zderzak, maska, lampy, blotniki, pas przedni za jakies 5 tysi, doklada tysiaka za poskladanie i lakierowanie i za 7k ma zupelnie nowy model, ktorym pochwali sie szwagrowi,a potem sprzeda na allegro jako limited edition, przejsciowka
-
Legalna ściema szyb xD
git
-
Spoty Olsztyńskie
ja wlasnie wrocilem do swiata zywych podziwiam Was i Wasza forme ze juz od rana byliscie na nogach. mi ten smalec skutecznie opoznil wchlanianie sie alkoholu i jak mnie dzis ok 13.00 leb nie pekal HA HA
-
Spoty Olsztyńskie
dodzwonilem sie:D takze my z karlosem o 18.40 startujemy mercedes vito zamowiony
-
Spoty Olsztyńskie
hej Pany, to co z taktusiem, jedzie z nami? czy zamawiac normalna taryfe czy maxi
-
Spoty Olsztyńskie
spoko, zdzwonie sie z karlosem i tak mozna zadzialac
-
[ALL B5] Audi custom FIS
dokladnie, jak to ogarniesz to klienta w mojej osobie masz
-
Spoty Olsztyńskie
buahahahaha
-
Ford Sierra 2.0T 3xxKM by Kriss
WOW przezajebista ścierka, gratuluję i zazdroszczę
-
Spoty Olsztyńskie
- [B5 AEB] LPG? Przebieg 250tys. Montować czy nie? Gdzie? Okolice Poznania.
montuj, sam zamontowalem przy przebiegu 280 tys km. teraz mam prawie 300 tys km. montowalem rok temu w Mławie u Nowotczynskich. brdzo fajnie smiga- Spoty Olsztyńskie
haha to juz wiem gdzie robimy spota:D salon gier i rozpustnych zabaw u grzesia dzwonilem do mayhema w zeszlym tygodniu, plakal ze ma tyyyle pracy i nie ma czasu na forum. mowilem o spocie zapraszalem, obiecal ze wpadnie na chwilke, ale nie dluzej bo mu alibi nie pasuje nie iwme o co kaman, nie chcial sie przyznac, moze jakies zle wspomnienie z dziecinstwa:) zartuje Damiano, bez urazy- [ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
ja w zeszlym tyg. zamontowalem cisnienie oleju i doladowanie turbo wlasnie w srodkowych kratkach. imo wyglada to kox, niedlugo wrzuce foto- Strefa Śmiechu
- Spoty Olsztyńskie
nie wiem oliwa i płyn chłodniczy gdzieś wycieka. mam wieeelka nadzieję że to jakaś pierdołka- Spoty Olsztyńskie
po zmianie 90% czesci w mojej juz wole te ostatnie 10% powymieniac i bedzie nowka:)- Spoty Olsztyńskie
widze ze ekipa dopisala a mi sie auto znowu zjebalo- [ALL B5] "Drewniane" hamulce
w a6 c5 mozesz trafic jedynie na wieksze przednie tarcze o srednicy 312mm. w a4 b5 bedziesz ial srednice 288mm. łatwo jest zwiekszyc wydajnosc hebli w b5 montujac wlasnie wieksze jarzma od a6, zostawiajac swoj zacisk i zmieniajac tarcze na wieksze. co do Twojej obserwacji z "ostroscia" brania hamulcow mam podobnie, jak pojezdze audi, a potem przesiadam sie do pandy to od razu za mocno hebel wciskam i staje deba:)- Strefa Śmiechu
pablo, ogladalem bez dzwieku- [ALL B5] Zwykły płyn chłodniczy zamiast G12
tez jestem przekonany ze jakis dynagellub cos podobnego bedzie ok. sam wlewalem g12, a potem uzupelnialem braki dynagelem- [B5 ADR] Poważna awaria silnika. Wyrwany czujnik położenia wału korbowe. zdjęcia
a poza tym pamietaj ze awaria lub dzwon podstawa tuningu:) moze wrzuc 1,8t. niedawno nosilem sie z zamiarem kupna silnika i ktos z forum mi sie oferowal ze ma caly na samochodzie[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 22:21_________________________________________________ooo, juz znalazlem, gosc o nicku danio101- Mitsubishi Colt `91 GL - prawie jak S4 :)
ja mialem corolle GTI w tej samej budzie , i to bylo chyba najlepsze auto jakie mialem.Niestety dzisiajsza japonia to juz nie to samo ;( ajj, marzyla mi sie corollka z 4aeg, ale nie bylo w fajnym stanie, do dzis mam meeega sentyment. moja przy przebiegu poonad 330tys km na hamowni wyplula z siebie 108,4km gdzie niby w serii ma 105km, a nic z nia nie modzilem. kolezka z osiedla mial wlasnie colta gti jak kolega Xsystoff ale z tym seryjnym silnikiem, bodajze 1,8 i moja toyka go kroila:)- Spoty Olsztyńskie
Pawciu, zrobilem od czwartku po miescie jakies 90km i jak na razie jezdzi stosuje sie do zalecen, nie krece wyzej jak 3tys/min. jutro polece w traske zniknelo mi jedynie podswietlenie na wskazinku termometru- Strefa Śmiechu
f*ck, co jest smiessznego w filmie z tym koniem?! biedne zestresowane zwierze, mam ogromna nadzieje ze udalo sie go komus zlapac i zwierzak nie padl- Spoty Olsztyńskie
wiem, ja tez zartuje z siorka jako tako, w pon ma wyjsc, ale ze przyjazni sie ona z moja przyszla narzeczona. i siostra ciagle dzis marudzila ze chce z nia pogadac to smigamy jutro na odwiedziny. Damiano, od razu zapisuj sie i rezerwuj sobie termin na wiosne na spota kaletkowego, lub jakieokolwiek innego, nawet jesli nie w kaletce, ale cos na bank zorganizujemy, szczegoly dopniemy za tydzien w alibi:) - [B5 AEB] LPG? Przebieg 250tys. Montować czy nie? Gdzie? Okolice Poznania.