Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
sorry chlopaki, zamulilem, ale wczoraj zupelnie niespodziewanie narabalem sie jak messerschmitt i totalnie nie dalem rady :/ a tel sie rozladowal
-
Spoty Olsztyńskie
skrzyzowanie bardzo mi odpowiada na sezon zimowy, bede
-
[ALL] Wyniki testu - jak wpływa wielkość felgi na osiągi samochodu
juz 3 sezon wlasnie zakonczylem z jazdy na letnich 19''tkach, rozmiar 215/35 i z tego co ja zaobserwowalem to spalanie w miescie na duzym kole mialem wieksze o jakies 2 litry, przyspieszenie wyraznie gorsze, no a przyczepnosc, podczas hamowania super, ale w zakretach na pewno lepszym wyborem bedzie kolo 17'' z wyzszym profilem opony, bo nalesnik na 19'' prawie w ogole nie pracuje i poki opony nie sa mocno rozgrzane to sie slizga:/ a opony yokohama parade spec-2 (kupione nowki)
-
[ALL] Śruby zabezpieczające problem
alez ja mam szczescie, tylko napisalem Tobie w tym watku ze kiedys mialem taka sytuacje i gosciu dospawal srube i odkrecil i na nastepny dzien wieczorem poszedlem do garazu zmienic kola na zimowki, 3 kola zmienilem, a przy czwartym sruba powiedziala "papa" i sie wlasnie zmielił w niej łeb. wsciekly bylem strasznie, pojechalem rano do wulkanizatora pointS, gosc nabil wlasnie jakas inna nasadke i odkrecil. za odkrecenie 4 srub( bo oczywiscie zanim w tej ostatniej mi sie glowka zmieliła to pozostałe 3 kola ponownie przykrecilem z zabezpieczeniem ) skasował mnie 4dyszki. teraz juz tylko ori sruby kupie, zadnego innego szajsu
-
Mój kameleonik
fajna, z uwag to te co przedmowca wyzej i jeszcze moglbys zmienic material na boczkach drzwi, bo ta pstrokacizna ni jak nie pasuje:)
-
Spoty Olsztyńskie
siemka chlopaki, dzieki za pomoc, ale na szczescie udalo mi sie samemu wlamac do auta:D pol nocy nie spalem, wstalem o 6, nalozylem dres, komniarke i poszedlem pod blok:D po pol godzinie juz mialem kluczyki (jak to zrobilem to slodka tajemnica, ale sposob raczej standardowy ) co do srub, to teraz to juz na bank kupie ori, jebac DT Car wies tunning, bo tak powinna brzmiec pelna nazwa. pojechalem do walesiaka, to szef warsztatu myslalem ze peknie ze smiechu jak zobaczyl jakie gowno mi ten gosc w dtcarze wcisnal. w ciagu 20 minut odkrecili mi wszystkie 4 te pseudo smieciowe sruby, zaplacilem 4dyszki i po temacie.
-
Spoty Olsztyńskie
ja jebieee!! alez sie zdenerwowalem, dopiero z garazu wrocilem, zmienialem kola na zimowe w audi i co sie stalo? mam 3 zimowki i jedna letnia bo w srubie zabezpieczajacej ukrecil sie leb f*ck, jade jutro do dtcar'u i niech mi gosc to ogarnia,skoro taki bubel mi sprzedal.(przeciez przesadnie silny nie jestem, a krecilem lapami tylko ) druga sprawa f*ck, po tym jak wyszla kicha z kolem w audi zabralem sie za pande, kola zmienilem i co? i zatrzasnalem kluczyk w stacyjce, k**wa mac! a nawet drucianego wieszaka nie mam zeby samemu pokombinowac, z samego ranca musze do jakiegos magika dzwonic, aby przyjechal i pomogl otworzyc, ciekawe ile mnie skasuje
-
Spoty Olsztyńskie
aaa przez zime, przeczytalem najpierw ze na zime 300+ robi i sobie myslea co on na kolcach z przodu bedzie jezdzil hehe trzymam kciuki i daj znac co za set up wstawi. ja ze swoim autem nie bede robil nic (chyba), czas zbierac na M'ke:)
-
Spoty Olsztyńskie
haha powiedz marku jak tu sie nie slinic na takie np r36 + doladowanie
-
[ALL] Śruby zabezpieczające problem
mialem kiedys podobny problem do twojego, ulamal mi sie zabek w nasadce zabezpieczajacej, pojechalem do wulkanizatora, od razu wzieli spaware, szast prast i po temacie:) dla jasnosci, nic nie uszkodzili:)
-
Spoty Olsztyńskie
eeejjj Tyyyy Tyyy cffaniaczku jeden Tyyy;p a co Ty myslisz, ze swapa to nie mogli zrobic skad mnie to wiedziec po zdjeciu co pod maska siedzi, znaczkiem sie zasugerowalem. chociaz patrzac np na to co nosb wyrzeźbił z b6 to wszystko sie moze zdazyc
-
Spoty Olsztyńskie
haha, cwaniaczku opowiadaj jak wrazenia i jakie juz mody poczyniles
-
Spoty Olsztyńskie
OO f*ck V8 turbo
-
Spoty Olsztyńskie
mowie o zeszlotygodniowym spocie, wiem ze dzis nic nie bylo zakochales sie? dawaj foty
-
Qlady i Qładowcy
ja wlasnego quada nie mam, ale co jakis czas smigam w dodatkowej pracy:)
-
Spoty Olsztyńskie
az szkoda narzekać, ale to co sie dzieje ostatnio w tym watku to wszystkim naleza sie baty, na spocie bylem sam, nawet załek zamula na forum, czyzby zalobe po novo nosi?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mam cos dla ciebie, renault 19 18 benzyna, 93r, 5 drzwiowa fiolet metalik, fura mojego dziadka, od 10 lat w jednych rekach, przebieg 165000km stan ok za dwa tysie
-
Wniosek o rejestrację samochodu.
kiedys tez mialem taka sytuacje, napisalem wszystko na ojca jako na pierwszego (tego niby glownego), a siebie na wspolwlasciciela. tzn ojciec byl wypisany w dow. rej. na pierwszej stronie, tam gdzie sa wszystkie glowne dane, a ja bylem dopisany w miejscu na adnotacje urzedowe i potwierdzenie tego pieczatka. takze wypisz wniosek na mame, a siebie dopisz jako wspolwascicela, w umowie tez niech mama bedzie najpierw a potem twoje dane i po temacie
-
Spoty Olsztyńskie
heh , temat widzialem, ale nic nie jestem w stanie powiedziec, rz jeden jedyny przygladalem sie pacyfice z bliska, spora krowa pewnie wygodna, ciekawe jak z awaryjnoscia no i spalaniem
-
Muzyka w naszych autkach
strasznie mi sie ten kawalek spodobal. fajny synthpop
-
Spoty Olsztyńskie
hejho co tam u was?
-
[ALL] Zakładacie kołpaki na stal czy jeździcie bez ?
heh, ja w audi na alu 15" pomalowanymi w czarny mat, w pandzie mam stal 13" pomalowane w czarny mat i tak zostanie, u dziewczyny w pandzie stalowki wygladaja jak ze szrotu, a nie chcialo mi sie ich odnawiac to wrzucilem czarny kolpak z tesco i wyglada to git
-
Spoty Olsztyńskie
hmm kogo by tu Ci polecic Pawel69! tylko nie zawracaj mu glowy na weekend, bo cieplutkie bixy sie grzeja i czekaja
-
Spoty Olsztyńskie
ale ekkipa sie wykrusza. ja bede, a co [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 14:31_________________________________________________i ja juz po spocie, szybki temat, bo zimno i ciemno. podsmowywac nie bede bo nie ma za bardzo co :gwizdanie: przyjechalo pare osob chyba z iławy wlasnie, byl marianb, hiszpan z kamila, zana, a z a4 bylem ja i jakis nowy kolega z a4 b7 avant 2,0tdi
-
Spoty Olsztyńskie
wow, ale ekipa a ta b2 z fmicem na zewnatrz widzialem pare razy w olsztynie, ciekawe co kolo ma pod maska i jak to jezdzi