Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
kurs szydelkowania hardcorowe hobby
-
Spoty Olsztyńskie
hipnotyzujące
-
Spoty Olsztyńskie
siema duchy, jest tu kto? jak weekend? u mnie minal pod znakiem grilla, tak jak w wakacje nie mialem w ogole czasu, tak sobota i niedziela grillowanko
-
Strefa Śmiechu
jesli typ poludniowca z ciebie to wal SO LARA poza tym, tak na szybko: soczek, sopel, sorry, so sexy, so poor itd
-
[ALL B5] Grill audi a4 b5 w moim wykonaniu-proszę o opinie ;)
usmialem sie czytajac komentarze w tym temacie kolego, ktory zakladales temat, fajnie ze zdjales ten chrom na metry, zle wygladal. $skoro podoba Ci sie ori s4 grill tp go kupuj i zakladaj:) mi osobiscie bardziej lezy grill z rs4(teraz na allegro dostepne bardzo fajne imitacje rs4 z rs4 z czarna rmka w dobrej kasie) powodzonka
-
Prośba do wszystkich o podpis w petycji w sprawie cen leków i ich podwyżki
- Spoty Olsztyńskie
spoko vandenSmurff, goraco zapraszamy, zagladaj do naszego watku czesciej Załek Ty zbóju, byłeś widziany o 20.40 na skrzyżowaniu sikoraka/wilczyńskiego dreptałem właśnie. zrobiłem małą przebieżkę i od kfc na pstrowskiego na złotą biegłem 35 minut, pół roku nie biegałem, ale żyję, teraz piję mleko łowickie 2% btw Karlos, tak jak jest, jest za***iście, zostaw ramkę czarną!!- Spoty Olsztyńskie
no od jesieni musimy sie przykleic do ekipy z kormoranu, bo nas, a'czworkowcow jak na lekarstwo, a tyle tych samochodow po Ol. jezdzi, chyba jakies ulotki trzeba zaczac drukowac i wkladac za wycieraczki[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 18:39_________________________________________________spoko, pij browara, ja chyba na jogging uderze- Spoty Olsztyńskie
ty to jestes nostradamus arko, no ja chcesz. u mnie kumpel zamulil znowu i jestem wolny dzis- Spoty Olsztyńskie
jeden c**j jaki to dzien, niedziela, czy sroda. i tak kazdy ma to w nosie- Spoty Olsztyńskie
:polew: jjaja sobie robie, nie bulwersuj sie "siłkę" ale kolezka moj cos sie wykreca, takze najprawdopodobniej bede razem z arkiem- Spoty Olsztyńskie
jak nie skocze na silkje, to podlece na 20 pod uranie:) dam tu znac- Spoty Olsztyńskie
siemka nie jest zle, zero kaca, wczoraj wieczorem to juz byla faza spadkowa, ale weekend zdrowo opity- Strefa Śmiechu
ja znam wersje: -hej blondyna, kto cie dyma, jak mnie ni ma? -dwa tygrysy, c**ju łysy- Spoty Olsztyńskie
warto uczciwie zyc :polew: dobre sobie, wiezcie mi gdybym tylko ial łeb do tego, zeby jakis walek zrobic i sie dorobic, to juz bym to zrobil, ale nawet pomyslu na nieuczciwy biznes nie mam ps, znowu k**wa zgubilem prawy kierunek, ja pier**le, Pawelku, jessli to czytasz to plissss, zaloz mi te bixy ps2 troszq sie najebalem- [B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
i jak chlopaki? jakis postep? jednomas w aeb zalozony? jesli tak to serdecznie prosze o dokladne info, co kupic, co przerobic itd, bo u mnie niedlugo przyjdzie czas zmiany..- Spoty Olsztyńskie
toc zarcik, sam bym sobie sweet focie strzelil mayhem, nie ma zadnego innego tak zajebistego forum jak a4'ka zreszta, jak chcesz kupc santa fe, to takiego z lat 2008, one sa fajne a w chromy wiecej nie wchodze, zostaja kola i relingi i tyle, ramke grilla musze ponownie w mat zrobic- Spoty Olsztyńskie
google nie boli a Arko, lansik bounsik przegonilem wlasnie troche ostro moje padlo, turbo sie czerwone zrobilo, 15 minut w garazu chodzil na wolnych zanim go zgasilem, ciagle mi sie wydaje ze nie idzie, albo sie przyzwyczailem do tych oszałamiających 150km- Spoty Olsztyńskie
wow maxym juz myslalem ze zapomniales loginu do forum widze ramki w okol szyb wskoczyly, ori rezales czy tasme przykleiles?- Spoty Olsztyńskie
ooo f*ck a widzielscie za***ista a5'ke zjarana na ul.dabrowszczakow? jeszcze jakies 2 tyg temu tam stala w zatoczce na przeciwko budynku policji:/- [B5 AGB] VIAGRA
no pewa ze bixy by gwerty moje juz prawie pol rooku w piwnicy na montaz czekaja ;(- Spoty Olsztyńskie
Ty, co ma byc w repertuarze na tej russian night> kanikuły? ? masz jakies newsy, moze tez uderze:)- Spoty Olsztyńskie
chce, chce, markerem na klacie i aerografem na masce- Audi B4 1Z - RH ZW1 - us/japan - bixenon Q7
obniz, obniz i bedzie miod malyna- Spoty Olsztyńskie
Ty to sie Załek umiesz ustawic:D - Spoty Olsztyńskie