Treść opublikowana przez adrianus
-
Mitsubishi Colt `91 GL - prawie jak S4 :)
fajna zabaweczka, mam nadzieje ze kiedys bede mogl sobie pozwolic na cos podobnego, kiedys mialem corollke e9 1,6 16V 4aef 105km. fajnie dawala rade, japonskie konie to zupelnie inne zwierzaki wrzuc jakies filmiki z coltem w akcji i podaj jakies dane 0-100km/h itp:)
-
Spoty Olsztyńskie
Damian, a co tu kombinowac, nie bedziemy zwolywac nadzwyczajnego spota, zeby Twoja fure poogladac no chyba ze kupiles r8 i kazdy dostaje jazde probna btw, mnie jutro nie bedzie na spocie, musze jechac do siorki, wyladowala w szpitalu w Gdansku:/
-
[B5 ADR] Poważna awaria silnika. Wyrwany czujnik położenia wału korbowe. zdjęcia
to co ci sie oderwalo to jest podejrzewam czujnik jakis, moze cisnienie oleju, nie wiem. ale nie pompa oleju. pompa siedzi w misce olejowej
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
rok temu mialem 18 dni, a teraz juz 31dni 5h 33min. zarejestrowany od grudnia 2009 a licznik ciagle idzie w gore
-
LEON CUPRA 2.8
wiem ze dzwiek zdecydowanie lepszy, kultura pracy tez, mniejsza awaryjnosc. tylko te 200km troche malo:) aaale, jak po czasie zabraknie mocy to przeciez uturbione vr6 gniecie 1,8t:)
-
LEON CUPRA 2.8
fajny, szkoda ze nie 1,8t zarabiste te siedzenia, tylna kanapa przekox on jest zarejestrowany na 4 osoby?
-
[B5 AEB] Problem z ciśnieniem oleju
no to tak wlasnie mi pokazuje jak napisales Krzysiek, dzieki, uspokoilem sie troche
-
Rezanie bixenonu
wygladaja... inaczej koniecznie wrzuc fotke na aucie
-
[B5 AEB] Problem z ciśnieniem oleju
podlacze sie pod tem temat, zeby nie zakladac nowego, wczoraj odebralem autko od mechanika po wymianie pompy oleju na febi, panewek na sputterowe i popychaczy, przy okazji nowy olej motul 8100 i zamontowalem wskaznik cisnienia oleju auto gauge. nie chce zeby ten wskaznik byl tylko bajerem, ma mi dawac konkretne informacje, ale jak je czytac? i jakie powinno byc wlasciwe cisnienie oleju w aeb? wskaznik ma skale do 7barow, jak silnik zimny to na wskazniku wskazowka wychyla sie ponad te 7b jadac na biegu na niskich obrotach. po kilku chwilach wrzucajac na luz, wskzowka powedrowala w okolice 5b. jak juz sie auto rozgrzalo, to wskazowka cisnienia wedrowala prawie tak samo jak wskazowka obrotomierza pomyslalem sobie what the f*ck? mechanik mi to pod obrotomierz podpial, zglupialem, na rozgrzanym silniku na biegu jalowym wskazowka pokazywala w granicach 0,5-0,9b. potrzebuje oswiecenia
-
Spoty Olsztyńskie
hello! arko, jak tam glowka? widzialem wczoraj pod h&b ze mieliscie ostry balet z kumplami, srodek wilczynskiego, a browarki, gorzalka w kubeczkach na legalu elegancko, migalem swiatlami,a Ty nie widziales
-
Za co lubię/nie lubię forum A4
-odkad sie tutaj zarejestrowalem nabawilem sie zylakow na tylku od siedzenia przed kompem, 3 lata od rejestracji i ponad 31 dni zalogowany jestem -wieczne narzekania i utyskiwania przyszlej narzeczonej - cala, doslowanie cala moja wolna i nie-wolna kasa idzie w samochod +na plus ze nie ma wiecej minusow +poznalem super ekipe wartosciowych ludzi, z ktorymi kontakt nie ogranicza sie tylko do gadki o a4 +zaoszczedzilem sporo kasy dzieki ofertom TOMA77 i dzika +wiedza, ktora caly czas sie powieksza + strefa smiechu + forum zastepuje mi wszelkie fejsy, nk itp + mam tu okazje podejrzec prawdziwych prze-rezaczy i moge sie tym inspirowac
-
Spoty Olsztyńskie
skrzypek, a kojarzysz chinskie zarcie golden dragon? to ten sam budynek
-
Spoty Olsztyńskie
git Karlos, samo zycie. z doswiadczenia rowniez sie pod tym podpisuje
-
Strefa Śmiechu
Longest dead snake ever found!
-
[B5 AEB] Pompa oleju do AEB
sanki trzeba poluzowac. co do pompy to wlasnie moje auto jest u mechanika w trakcie wymiany, kupilem febi, jak zamienniki to tylko najwyzszej jakosci. no chyba ze auto robisz pod przyslowiowego zyda:/
-
Spoty Olsztyńskie
Prezesie, superancko! co do spota, jak vip każe, uzytkownik musi:D widzimy sie pod carrefourem i najwyzej zalecimy na czekoladke, chili byla wypas. Karlos, jak chcesz to Cie zabiore
-
Zakup części do B5 ew. samochodu na części. Doradżcie co lepiej wybrać.
nie napisales nic konkretnego o tym avancie za 4tysie, ktory to rok, jaki kolor, jakie wyposazenie,a to sa istotne szczegoly jakbys mial zamiar sprzedawac ja potem na czesci. poza tym wg mnie to jak znam zycie te auto to golas, a 4 tysie za golasa bez silnika to zadna okazja. czasem mozna znalezc swiezo sprowadzone do oplat, na chodzie za podobne pieniadze
-
Spoty Olsztyńskie
najszybszy z najpredszych przykleje sobie takie cos na pande
-
[B5 AGB] Kosiniak S4 Powered By MRMotors
wow mega! prosze goraco w imieniu wszystkich: wrzuc filmik jak to sie teraz odpycha!! wielkie graty fury, miodzio
-
Spoty Olsztyńskie
yo yo yo everybody! wszystkiego naj w nowym roku!
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
jakies 3 lata temu kupilem dymione z dwoma diodami led w srodku, poza tym ze sa wykonane z takiego sobie plastiku i musialem troche poprawic ich mocowanie to sa spoko, a placilem jakies 39pln czy cos takiego. 6pln z hakiem z tej aukcji to nie majatek, bierz dymione bo do ciemnego ladniej pasuja niz biale, do tego wrzucisz srebrna zarowke swiecaca na pomaranczowo i git
-
[ALL] Relingi od A4 b6 do A4 b5 .
na wiosne, po zimie biore jedynie szmatke i paste aluchrom i sobie przecieram i dalej wygladaja jak lusterko a co do konstrukcji dachu, to faktycznie w tych miejscach gdzie wchodza sruby do relingow sa dodatkowe wzmocnienia, przetloczenia itp, a same sruby trzymajace relingi sa fest dlugie
-
Sposób na sylwestrową noc
ja mam plan czteropaczek zuberka wypic szybko, zalapac fazke i dalej to juz tylko lech free dla podtrzymania odruchu picia w towarzystiwe, bo w niedziele trzeba bedzie autem sterowac
-
7 Mustangów...
mozna sie rozmarzyć i jednocześnie w nich zakochać
-
Spoty Olsztyńskie
zaraz do niego zatelefonuje maxyma ktos zgarnie?