Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

damos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez damos

  1. Witam ziomala spod Jeleniej Góry
  2. damos odpowiedział(a) na Bartass_1 temat w 1.9TDI
    A skąd ta instrukcja ? Po polsku lub angielsku ?
  3. I co ? Myślisz, że założenie paska uruchomi klimatyzację? A poprzedni właściciel zdjął pasek z nudów i z głupoty nie założył ? Może sprawdź choć stan sprzęgła kompresora klimatyzacji - co ? (widziałem już kłęby dymu pod maską jak się sprzęgiełko zatarło i stanęło koło pasowe.
  4. Ja mam 97' i mam poduchy boczne.
  5. Ja swojego na spota nie zawiozę, bo bateria w laptopie jest w stanie agonalnym. Ale coś się znajdzie - są tacy, którzy twierdzą, że Bilu ma VAG'a wszczepionego jako implant a do auta podłącza się sutkiem.. :mikolaj:
  6. damos odpowiedział(a) na Szymoonk temat w 1.9TDI
    To teraz ustal - dlaczego ? Możesz mieć jakiś defekt, który wykończy ci kolejny pasek...
  7. Odezwij się na PW to się jakoś spotkamy i skasujemy
  8. damos odpowiedział(a) na dewon24 temat w Audi A4 B5
    ABS nie jest od skracania drogi hamowania a od zachowania kontroli nad kierunkiem jazdy podczas hamowania. Tak - ABS wydłuża drogę hamowania.
  9. damos odpowiedział(a) na AZIK temat w Audi A4 B5
    IMHO - koleś wie lepiej niż my...
  10. Jesli jestes z Krakowa, to moge ci polecic TTC. U Daniela wielu ludzi chipowalo i nie narzekali.
  11. Ciekawe... ja mam MIO 168 i dokładność ma dużą. Czasem rzędu 2-3 metrów. Sprawdź u siebie w ustawieniach, jak często aktualizuje ci pozycję z GPS - co ile sekund? Jak zbyt rzadko - to zmień sobei na sekundę - powinno się poprawić! Dla mnie problem - już wolał bym po angielsku :/ Do mnie gada po polsku. Rozmawiałem niedawno z kolesiem, który używa Tom-Tom'a i mówił, że na Polskę to kicha straszna. A na drogach międzymiastowych Automapa świetnie pokazuje miejsca niebezpieczne, radary, stacje benzynowe...
  12. Teoretycznie mogą przyjechać z własną "hamownią" - urządzeniem podczepianym do koła i odpowiednim komputerkiem - po wprowadzeniu masy auta, średnicy koła i przełożenia głownego pozwala toto "hamować" auto na drodze - czyli w warunkach "bojowych". Jednak na drodze publicznej to nie jest dobra rzecz :twisted: Szcególnie w GB, gdzie radarów jest czasem więcej niż ładnych kobiet :razz:
  13. Wskaznik paliwa nie pokazuje ilosci paliwa a poziom cieczy w baku. I to poziom w punkcie, w ktorym znajduje sie plywak. W czasie jazdy ciecz przemieszcza sie i wystepuja roznice w poziomie - stad wahania we wskazaniach. Wyobrazcie sobie duze akwarium na dachu auta i plywak zamocowany na powierzchni wody, z przodu akwarium - przy przyspieszaniu opadnie (bo woda ucieknie do tylu) a przy hamowaniu sie podniesie (bo woda poleci do przodu). Wskaznik paliwa ma duza bezwladnosc wiec na chwilowe chlupotanie nie zareaguje, ale na dlugie hamowanie lub przyspieszanie - owszem. IMHO - nie nalezy robic z tego powodu paniki i brac sie za naprawianie.
  14. w-g rozpiski z http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=2896&start=5 stawiam na bezpiecznik 29, lub 32 (ostatecznie 30).
  15. info o (nie)bezpiecznikach: strona1 - w prawym, górnym rogu są obrazki pokazujące, gdzie jest skrzynka z bezpiecznikami Pokrywę zdejmujemy podważając od dołu (w punkcie nr 1 na zdjęciu) wkrętakiem lub kluczykiem od auta strona2 - rozkład i początek opisu bezpieczników strona3 - koniec opisu bezpieczników Zgodnie z rozpiską to bezpiecznik nr 33 na 15 amper.
  16. Marketingowy bełkot. Mapping to zmiana map. Sposób realizacji - czy to przez wymianę chipa na taki z nowymi mapami (starsze auta) czy przez wgranie map przez złącze OBD (nowsze auta) - nie mają wpływu na osiągnięty rezultat. W obu przypadkach komp sterujący pracą silnika dostaje nowe parametry w-g których steruje jednostkją napędową. A właśnei to decyduje o wzroście mocy. No tak... nawet na hamowni nie sprawdzą, czy tłoków nie wypalą :/ I ciekawe, jak zmierzą uzyskaną moc ?IMHO - trzymać się od nich z daleka
  17. Nie tyle "na sile" co od spodu wsadzic kluczyk w odpowiednia szczeline i podwazyc u mnie nie ma BTW - ostatnio wlasnie u siebie zmienialem spalony bezpieczniek od gnaizda zapalniczki (ladowarka nie chodzila) - epidemia jakas ?
  18. Fiu, fiu.... całkiem ładny wykresik :shock: szczególnie, jak na "chip allegro" :razz:
  19. Za duzo paliwa w stosunku do powietrza - padać może wszystko związane z tymi dwoma czynnikami od przeplywki przez turbine i intercooler po pompe lub wtryskiwacze.
  20. Spoko, spoko... wszystko jest Zapraszam do działu "zrób to sam", gdzie wrzuciłem kilka fotek oraz opis podłączenia silników poziomowania. :mrgreen:
  21. Jednak tych miejscach, gdzie są zaczepy rolety boczki mocuje śruba. Zatrzasków dużo, śruby są tam:http://www.damos.k11.pl/A4/boczek.jpg http://www.damos.k11.pl/A4/boczek2.jpg
  22. Zrobione. Podłączone i światła i silniki, nic nie spalone Jednak sterowanie plusem a nie masą. Więcej info po wyścigu Kubicy .... [Edit] światła przed i światła po
  23. Ja mówię o silnikach do poziomowania ręcznego - nie autolevel
  24. porównam napięcia na obecnych lampach z trasą przewodów w nowych. Silniki sąte same, więc powinno być ok. Sam wciskałem i pomimo wyjęcia plastiku i przyłożenia dużej siły nijak nie da się ich wyjąć. Z tego, co pamiętam, to piny wchodzą zatrzaskowo w gniazda i próba wyjęcia siłowego może je uszkodzić. (przynajmniej takie, jakie ja dostałem)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.