Sprawa następująca - W A4 po wypadku, pasażerka jechała bez pasów. Uderzyła w schowek i nagrzewnicę, która sie połamała. niesety ta część nagrzewnicy leżąca za konsolą środkową też jest połmana, więc muszę wstawić całą nagrzewnicę;/ Tu pojawiają się schody - na moje oko, trzeba całą deskę rozdzielczą wyjąć, żeby się dostać do tego i wstawić nowe... Część, która jest ukryta za schowkiem już wyjąłem, ale z tą pod konsolą to masakra;/ Dodatkowo zapytam o poduszkę kierowcy - są 2 otwory z tyłu kierownicy, śruby są na imbus, ale tylko klucz mi się wygiął, są bardzo mocno dokręcone...Macie jakiś patent na odkręcenie tych śrub? Pozdrawiam