-
Moja A4 AWX 2003 sedan
A ona nie jest jakas popsuta? Kiera nie z tej strony :tongue4: Dobra kosa ale koło by się przydało
-
S8
Fantazja fantazją ale fotki i tak miażdzą :shocked:
-
S8
To jakos mało tego agresora w Tobie :decayed:
-
S8
Auto Rewelka szacuneczek Czarno Czarny Manual Rzadzi Jeśli to nie tajemnica to ile Euro kosztowała? Ja wciąż walczę sam ze sobą B6 TDI czy D2 S8 - z jednej strony 5 lat młodsze B6 a z drugiej mega S8 z V-Maxem jakiego TDI nie osiągnie choćby go z Kasprowego zrzucić :kox: Koła polecam oryginały S8. Pozdrawiam Adrian
-
[ALL] CO OZNACZA TEN KOMUNIKAT na wyświetlaczu????
To ja tylko potwierdzę że komunikat mówi: oświetlenie tablicy rejestracyjnej Pozdrówka
-
[B5 ADR] Auto z kierownica z prawej strony
Witam, zastanawiam się nad przekładką w B6 i pytanie: ścianka grodziowa nie jest symetryczna tzn musi być wymieniana?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Klubowiczów, Forumowiczów i Pozostałych Maniaków Dopiero rozpoczynam przygodę z Audi i mam nadzieje że to forum pomoże mi w wyborze i obsłudze nowego autka spod znaku czterech pierścieni. Pozdrawiam Adrian
Adik Quattro
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta