Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] CO OZNACZA TEN KOMUNIKAT na wyświetlaczu????

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Dzisiaj parę razy wyświetlił mi się ten komunikat

KENNZEICHENBELEUCHTUNG

cidoymuo6xdepvn5.jpg

Co on oznacza, wszystkie żarówki świecą:/

Opublikowano

przepalona żarówka :wink4:

Opublikowano

przepalona żarówka :wink4:

pozostaje kwestia rozszyfrowania która dokładnie - wydaje mi się ze któraś z przednich :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie ale wszystko świeci! :/

wyczytałem że to przepalona żarówka tablicy rejestracyjnej, ale czy napewno?

Opublikowano

no właśnie ale wszystko świeci! :/

wyczytałem że to przepalona żarówka tablicy rejestracyjnej, ale czy napewno?

A świecą się wszystkie? :)

Opublikowano

ale kiedy Ci się zapala ??...... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no wcześniej jedna żarówka tablicy nie świeciła i nic nie wyświetlało, być może teraz padła druga i wywalilo komunikat. Właśnie na podświetlenie tablicy nie zwróciłem uwagi.

Dodam że komunikat nie świeci się ciągle tylko wyskakuje co jakiś czas, czasami nie wyskoczy wcale.

tak jakby żarówka świeciła a raz nie.

Opublikowano

nie sądze żeby to sygnalizowało spaloną żarówkę tablicy rejestracyjnej ...ale może się mylę :mysli:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 22:12_________________________________________________może gdzieś nie łączy i raz się pali a raz nie :mysli:

Opublikowano

A może łatwiej będzie rozszyfrowywać jak sobie wrzucisz język angielski, tak na przyszłość...

Opublikowano

a wymieniales zarowki na ledy moze?

Opublikowano

Dodam że komunikat nie świeci się ciągle tylko wyskakuje co jakiś czas, czasami nie wyskoczy wcale.

tak jakby żarówka świeciła a raz nie.

Miałem kiedyś podobną sytuację z tym, że chodziło o prawe światło pozycyjne z przodu. Też raz świeciła a raz nie - zależnie od jakości drogi po, której jechałem :) Jednakże, po kilku dniach i tak się przepaliła na dobre. Może jest u Ciebie podobna sytuacja :mysli:

Jak pokazała się kontrolka od światła tylnego to wystarczyło jedynie styki oczyścić i problem usunięty.

A może łatwiej będzie rozszyfrowywać jak sobie wrzucisz język angielski, tak na przyszłość...

To dla mnie będzie znaczne ułatwienie :)

Opublikowano

może gdzieś nie łączy i raz się pali a raz nie :mysli:

też tak miałem w B6 ze raz swieciła postojówka raz nie i tak samo było z komunikatem na FIS-ie

Panowie temat któryś z kolei , czasami wystarczy użyć opcji :szukaj:

Opublikowano
  • Autor

dobry pomysł z tą zmianą języka, tylko nie wiem jak się to robi:/

Opublikowano

wszystko w dziale Vag i diagnostyka

Opublikowano

dobry pomysł z tą zmianą języka, tylko nie wiem jak się to robi:/

Zaraz wyjdzie OT... :) Masz przyciski menu koło hamulca ręcznego? Ja mam małą navi i tam zmienia się ustawienia kompa pokładowego a w tym m.in. języka komputera.

Ja nie masz to pewnie pozostaje jedynie podłączenie vag'a.

Opublikowano
  • Autor

niestety nie mam pokręteł:/ pewnie dlatego jeszcze tego ne zrobiłem skoro wymaga to podpięcia kompa:/

Dzięki wielkie chłopaki za zainteresowanie tematem, jutro sprawdzę to oświetlenie tablicy.

Opublikowano

KENNZEICHEN to po niemiecku -------tablica rejestracyjna :naughty:

Opublikowano

ale nie zawsze wywala info na Fisie-dzisiaj sprzatajac bagaznik zobaczylem,ze lewa zarowka nad tablica nie swieci,a na FISie nic... :mysli:

Opublikowano

A tak przy okazji to z jakiej paki tobie wskazówki świecą na taki ładny niebieskawy kolor a nie na czerwono?? To dlatego ze masz S4?? :mysli: Jak tak to super :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.