Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
A w poniedziałek do Diag-serwis na zbadanie
-
Spociki Łódzkie
chriss sie by po spocił jak mu sie zawiecha nie rozpadnie hehehe [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 12:30_________________________________________________musze zaraz oblukać fele czy sa nie pokrzywione,ale ciągle pada ;(
-
Spociki Łódzkie
Powitać wszystkich
-
Spociki Łódzkie
obowiązki wzywają
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
dobra ja uciekam bo trochę jestem śpiący a jeszcze czeka
-
Spociki Łódzkie
a ha to będziemy w kontakcie jakby co
-
Spociki Łódzkie
Kimi pocimy sie w weekend?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
bo przed chwilką wracałem z Tomaszowa i wpierdoliłem sie w galanty dół,wydaje mi sie ze trochę zaczeło zaciągać w prawo. i dobrze by było sprawdzić czy wszystko oki by w zimę nie był problema
-
Spociki Łódzkie
był ktoś z was ostatnio na sprawdzaniu geometrii
-
Spociki Łódzkie
brywieczór erotospamowicze
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 12:04_________________________________________________ :slina: :slina: :slina: :slina: No jeżeli to prezent dla mnie to tylko że to ma być Avant :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Ja spadam i spać- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:bicz3: nie spać zwiedzać i wchłaniać wiedzę [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:05_________________________________________________Seba a ty co nie w Łodzi [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:06_________________________________________________Pozostali pewnie na balu u Miśków :gwizdanie: :no: miśki idą jutro do pracuni tzn. Kasia, ale ja też chyba będę musiał troszkę po kierować :cool1: A ja głupi myślałem że u was balety a tu taki zonk- Spociki Łódzkie
:bicz3: nie spać zwiedzać i wchłaniać wiedzę [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:05_________________________________________________Seba a ty co nie w Łodzi [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:06_________________________________________________Pozostali pewnie na balu u Miśków :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
a co tu taka cisza- Spociki Łódzkie
byś dał hasło wcześniej to by sie ekipą podjechało- Spociki Łódzkie
to zapasów nie zrobiłeś są jeszcze stacje benzynowe :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 16:29_________________________________________________chyba ze w stolycy stacje tez zamykają :polew:- Spociki Łódzkie
ostatnio mi sie nie przelewa .............. a nie można odpracować [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 13:36_________________________________________________pomyślimy,jak będą jakieś konkrety- Spociki Łódzkie
- [ALL B5] Dziurawa nagrzewnica w A4 (jak uszczelnić, bez wymiany? )
Powiem tak,stosowałem i byłem bardzo miło zaskoczony skutecznością,więc polecam.Żadnych ubocznych skutków nie zauważyłem.Kiedyś poleciłem też koledze i też był zadowolony.Może po prostu ktoś nie zastosował sie do instrukcji użycia i dlatego miał jakieś problemy z przewodami. Nie słyszałem by ktoś narzekał po stosowaniu tego preparatu zgodnie z instrukcją. (w środku są właśnie takie wiórki metalu,drobniutkie jak pyłek) Pozdrawiam.- Spociki Łódzkie
witam,a gdzie wszscy [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 01:36_________________________________________________MARIUSZ WSZYSTKIEGO NAJLPESZEGO - Spociki Łódzkie