Treść opublikowana przez chriss
-
[B5 AHU] Jakiej marki świece żarowe
też takie zamontowałem rok temu
-
Spociki Łódzkie
będzie okazja to sprawdzimy
-
Spociki Łódzkie
a 7 może być spoko wystarczy chyba ze laptok jest słaby
-
Spociki Łódzkie
Bartek to mówisz że coś zarobiłem [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 22:24_________________________________________________mam taką co nam wszystkim w zupełności wystarczy :polew: do naszych bryk oczywiście [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 22:26_________________________________________________Bartek słyszałem że dysponujesz garażem,bo by przydało się płyn hamulcowy wymienić można sie do ciebie uśmiechnąć kiedyś
-
Spociki Łódzkie
Nie kłucić sie ja mam Etke na lapku już prawie dwa lata i zadnych problemów nie mam i pracuje nawet na Viście :tongue4: Sorry Bartek ale to oznacza jedno albo Etka do d*p.. albo lapek
-
Spociki Łódzkie
no to szerokości Seba życzę ja właśnie ze stolycy wróciłem tylko ze leciałem na Kraków,a jutro wracam do łodzi
-
[B5 1Z] Krzywa kierownica
Niema co się załamywać,może ktoś po prostu źle ustawił kiere przy ustawianiu zbieżności i wystarczy poprawić lub przestawić
-
[ALL] Rozmiar kołpaków
Kolego mojm zdaniem to jest 15" z A4 2000-2007, tak wnioskuje po numerze katalogowym Pozdrawiam
-
[B5 AJM] Luzy w tylnych kołach
Nie widziałem jeszcze łożyska, które by nie miało luzu. Sęk w tym jak się ten luz sprawdza i co się uznaje za luz Więc jeżeli łożysko nie wyje to niema potrzeby wymieniać,ewentualnie skorygować luz nakrętką.Zbyt mocne dokręcenie może spowodować zniszczenie łożysk.
-
[B5 1Z] Krzywa kierownica
po lekkim dzwonie to auto nie ma przestawionego zawieszenia ja proponuje podjechać na sprawdzenie geometrii bo bezpieczeństwo jest bezcenne ale jeżeli uważasz ze wszystko jest oki to sobie przestaw kierownice
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
koniec na dziś czas na pierzynkę może jutro też uda mi się z wami połączyć bezprzewodowo hehehe
-
Spociki Łódzkie
emulator to jest potrzebny by zainstalować chyba z obrazu płyty a jak masz płytę wypalona fizycznie to nie jest juz potrzebny zaden emulator dysku[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 23:32_________________________________________________nie ważne jak by sie nie chciała zainstalować to mogę udostępnić stabilna wersje bez żadnych wodotrysków
-
Spociki Łódzkie
z automatycznymi aktualizacjami tak a nie masz problemów z tymi aktualizacjami ???[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 23:22_________________________________________________ a ha
-
Spociki Łódzkie
ale coś wspominałeś ze jakąś nowoczesna Tak
-
Spociki Łódzkie
no to zdrówko :beer1: [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 23:12_________________________________________________tez juz jestem po browarku czas chyba na pierzynke [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 23:13_________________________________________________Kimi co ty masz za Etke -jakąś skomplikowaną wersję
-
Spociki Łódzkie
no chłopoki dawać foty ze helloweenspota
-
Spociki Łódzkie
o Aniu ja też mam słabość i do czerwonych butów [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:50_________________________________________________no te szpileczki są zaje....fajne
-
[B5 AJM] Głośny dźwięk silnika znikający po wciśnięciu sprzęgła
taki będzie dobry CASTROL TAF-X 75W90 lub Motul GEAR 300 75W90 ale jepiej wlej nawet inny byle by 75W90 o normie GL4/5 bo napewno bedzie lepszym wyborem niż jeździć bez oleju
-
Spociki Łódzkie
znając siebie wiem, że jak się nawarstwi to potem już nic nie zrobię Kuj żelazo póki gorące -tak sie mówi ale powiedziałem [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:17_________________________________________________o nowy awatarek i znowu obcasem po jajkach
-
Spociki Łódzkie
odwiedzam zmarłych tam sie urodziłem i tam mam mame i stały meldunek EOP Glazure [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:05_________________________________________________sory ale mam taki wolny net ze nie nadążam z pisaniem ;(
-
Spociki Łódzkie
nie bo ja dziś w terenie,obecnie w Opocznie przebywam ale neta mam kiepskiego ledwo co stronke otwiera
-
Spociki Łódzkie
pozdowionka Basiu
-
Spociki Łódzkie
Wieczorek [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 17:49_________________________________________________nikogo nie ma -wszyscy się spocą chyba
-
Spociki Łódzkie
Witka a ja obiadek i w drogę jak patrze co sie dziś dzieje na ulicach o aż strach pomyśleć....... przedemną,Piotrków,opoczno i stolyca czas operacyjny 2 dni. ;([br]Dopisany: 31 Październik 2010, 14:12_________________________________________________Miłego pocenia sie dziś życze [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 14:12_________________________________________________Jak złape zasięg PlayOnline to sie może wieczorem ode zwe narka