Treść opublikowana przez chriss
-
[ALL B5] Dziurawa nagrzewnica w A4 (jak uszczelnić, bez wymiany? )
Witam kolegę,dla świętego spokoju powinieneś wymienić nagrzewnice.Ale jeżeli wolisz uszczelnić to mogę Ci polecić szybko działający,w pełni bezpieczny podobno i niedrogi uszczelniacz wycieków chłodnicy cena około 5 PLN na stacji benzynowej. Jest to K2 Stop Leak - w proszku taka mała fiolka,spotkałem sie jeszcze z inną nazwą ale tego kiedyś używałem w moim poprzednim aucie,po wsypaniu i przejechaniu się, po około 20 min wyciek w moim przypadku ustał. Przed wsypaniem koniecznie trzeba rozgrzać silnik Pozdrawiam
-
Spociki Łódzkie
a gdzie ty byłeś jak cie nie było
-
Spociki Łódzkie
Dajcie trochę Sebkowi popracować bo pewnie juz nie może oddechu złapać :polew:
-
[ALL B5] Jaki wosk na zimę
średnik jakoś kiedyś testowałem kiepska trwałość ale bardzo łatwo sie plikuje,i ciekawy zapach
-
Spociki Łódzkie
Możesz zadzwonić zpytać kolega coś u nich robił: Naprawa rozruszników i alternatorów .Warszawa Ul. SWIERSZA 46 .tel 22-8639339,22-8639338.[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 15:38_________________________________________________a tu masz tam gdze ja robiłem w łodzi to jest elektryk samochodowy 509490800
-
Spociki Łódzkie
w 'stolycy' ? 400 PLN wobec 160 PLN w Łodzi ? jak dzwoniłem to pytałem o naprawe(regeneracje) więc nie wiadomo czy z montażem
-
Spociki Łódzkie
:shocked: to troche sie cenia
-
Spociki Łódzkie
Będziesz miał porównanie cenowe chociaż
-
Spociki Łódzkie
dzwoniłem do tego gościa co ja robiłem powiedział oriętacyjnie 160PLN to była ul.suwalska.
-
Spociki Łódzkie
Wiesz ja parę lat temu w vectrze naprawiałem rozrusznik,zostawiłem auto na 2-3godz. w łodzi chyba na ul.Praskiej jak chcesz to mogę ci namiar jakiś podesłać zawsze można zadzwonić i sie zorientować. ja byłem zadowolony i nawet jakoś nie drogo było.
-
Spociki Łódzkie
czy ha wiem ile cos takiego ?? widzialem uzywka na allegro 250 pln wiesz z używka to może być różnie,nie wiadomo na co się trafi-a tak to masz prktycznie nówke
-
Spociki Łódzkie
Seba prawdopodobnie tulejki (panewki) ewentualnie jeszcze profilaktycznie szczotki i będzie jak nowy I kaska jeszcze zostanie na parę butli whisky
-
Spociki Łódzkie
tak też pomyślłem [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 14:09_________________________________________________Seba co ty tam potrzebujesz z tej nieszczęsnej Etki
-
Spociki Łódzkie
Kimi ty to dedektyf jestes
-
Spociki Łódzkie
o ty [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 14:00_________________________________________________witam
-
Spociki Łódzkie
z firma nie miałem styczności ale popytaj chłopaków w dziale nawigacji na pewno pomogą bo był taki temat poruszany
-
Spociki Łódzkie
Ale tutaj cisza
-
F1, Rajdy i Motorsport
a nie mówiłem SC i już sie może wszystko pozmieniać
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jest jeszcze szansa ja liczę na jakąś kolizje to może Robert jakieś oczko przeskoczy
-
F1, Rajdy i Motorsport
no i poszli
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
u mnie nie pada więc jest pogodnie,w porównaniu do poprzednich dni [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:16_________________________________________________a kto mi kox ostatnio dostarczal przyznaj sie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
to co chłopaki spocimy sie dziś koło 15 na Manu
-
Spociki Łódzkie
trochę jest tylko mało sie ujawnia szczególnie B5