Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
Magda widze ze swym pojawieniem znowu obudziłaś w Kimim nutkę detektywa
-
Spociki Łódzkie
Powitać wszystkich
-
Spociki Łódzkie
dobra ja to juz spadam do wyra
-
Spociki Łódzkie
no ale pipki se troche opaliły
-
Spociki Łódzkie
albo z sokiem malinowym [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 23:23_________________________________________________i po reklamie
-
[ALL] Stojak na fele.
zgadza sie czyli:koła przechowujemy kładąc jedno na drugie poziomo a same opony w pionie jedna obok drugiej i raz na jakiś czas obracamy by sie nie zdeformowały
-
[ALL B5] Nawiewy tylnych szyb w avancie.
tak to można nazwać,jest zarówno z prawej jak i z lewej strony auta. są to otwory wentylacyjne które mają za zadanie odprowadzenia powietrza z samochodu
-
Spociki Łódzkie
Taaa, jak wysępię jakiś prospekt, to już uznam wycieczkę za bardzo udaną... :gwizdanie: Myślałem że na jazde próbna bo by prospekt mieć to wystarczy do firmy wysłać prośbę to pewnie listownie przyślą
-
Spociki Łódzkie
Kimi :polew: czyli co spota organizujesz [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 20:17_________________________________________________kawa czy cherbata
-
Spociki Łódzkie
też stosuje ten sposób niekiedy jeszcze troche farby w czerokie rysy. 395 pln-ów jak by co Odnośnie pasty "cud" to zwykła pasta Tempo, bawełniana szmatka i ogień tzn. do roboty :polew: też stosuje taką metode
-
Spociki Łódzkie
po prostu nie każdy potrafi zaparkować w kopercie albo wpychają sie a jest za mało miejsca i oto finał Qurwa a jeżeli chodzi o Etke to na 7 to tylko witrual zalatwi sprawe, ja mam etke 7 i na xp i viście chodzi tylko gwizda jak ktoś będzie potrzebował to sie zainstaluje [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 20:03_________________________________________________ całe szczęście w nieszczęściu to że tylko mała obcierka na rogu zderzaka ale zawsze to ból i bedzie trzeba delikatnie farbą potraktować a póżniej pasta.
-
Spociki Łódzkie
jak nie obciera to znów gwoździem rysa
-
Spociki Łódzkie
Witam Qurwa jak pech to pech znowu dziś w nocy ktoś za szerokim autem jechał i znowu obciera
-
[B5 AFN] Metaliczny dzwięk
Witam, u mnie też słychać taki metaliczny dźwięk,takie dzwonienie (nie świst czy gwizd) podczas gwałtownego dodania gazu gdy samochód jest pod obciążeniem szczególnie na 4 i 5 biegu.I po wyrównaniu obrotów ustaje poza tym nic sie nie dzieje wydaje mi sie ze wszystko w normie przejechałem juz tak około 60tyś.Co to może być Dodam że z pozycji kierowcy,dźwiek słychć z okolic turbiny czy kata.
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no to pojechałeś po całości Kimi :polew: zapinać doopki
-
Spociki Łódzkie
No, a jak ja zmieniałem dupencję na avatarze co 2 dni, to nie raczyłeś pochwalić... [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:01_________________________________________________Ale kota to żeś zauważył... A jednak cicha woda -zauważyłem też.................. spalanie 6 na 9 hehehehe [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:04_________________________________________________więc uktyty wątek erotyczny
-
Spociki Łódzkie
a propos normalniści to gratuluje Mariusz gustownego avatarka [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 21:59_________________________________________________Kimi to ostatnio jakiś zwierzęcy sie zrobił kociak
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
hehehe sam nie wiem [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 21:51_________________________________________________chyba nie nadążam juz za erotomanią kolegów
-
Spociki Łódzkie
no to narka tylko uważaj na śmietniki i parasolki bo czarnuchy lubią ostatnio rozstawiać
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
uwierz mi że wolał bym w domu siedzieć niż w lorkach sie kisić
-
Spociki Łódzkie
dopiero wróciłem z wyjazdu świątecznego
- Spociki Łódzkie