Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
witam nowego kolege
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
wydaje mi się ze jak są zaparowane to znaczy że nie ma drożnego odpowietrzenia które jest w każdym reflektorze,sprawdzałeś a zresztą co ja będę ci gadał pewnie już sprawdzałeś
-
Spociki Łódzkie
Był dziś ktoś pokibicować koledze Sebastianowi,dziś miał walki robotów w Manufakturze Byłem w Manu po 13:30 ale zdołałem namierzyć tylko kolegi furmankę.
-
Spociki Łódzkie
Mariusz pochwal sie co tam wyrezałeś
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: narka chłopoki i dziewuchy
-
Spociki Łódzkie
NIE MA BRZYDKICH KOBIET, TYLKO WÓDKI CZASEM BRAK ...
-
Spociki Łódzkie
czy w ten łikend to jakiegoś spota robimy
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Mario a co ty masz tam za system,bo jeżeli 7-ke to moze być kiepsko ale zawsze można spróbować no właśnie 7/64 b. ale jak nie spróbujemy to się nie dowiemy Bo wymyślają jakieś quwa systemy był XPek to wszystko śmigało a teraz [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 22:13_________________________________________________człowiek musi kombinować- Spociki Łódzkie
Mario a co ty masz tam za system,bo jeżeli 7-ke to moze być kiepsko ale zawsze można spróbować- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- F1, Rajdy i Motorsport
Co za patałach :polew: pewnie wniósł juz więcej strat niż kasy [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 15:58_________________________________________________Dać mu Wladimirca a nie bolid F1- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
O, chriss. Siemanko ściemanko :polew:- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 21:26_________________________________________________a ja co by tu obejrzeć może Tokio Drift na TVN- Spotkania na drodze
Czerwony sedan B5 namierzony dziś na ul.Piotrkowskiej w okolicy pl.Wolności ramki klubowe a w nich EL...KN i jeszcze 48 chyba było i może naklejeczka Kto to ?- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Basia :bicz3: nie podpuszczaj :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
nie kłócić sie macie tu coś na uspokojenie 16d2b5968dc47d31d50cd460e5e2bb4c :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
pedo miś tak :polew: taki niedźwiadek- Spociki Łódzkie
co prawda to prawda- Spociki Łódzkie
Magda ja myśle ze to kwestja czasu,zobaczysz jak za jakiś czas wyłoni sie z za centralu i powie a kuku :polew: - Spociki Łódzkie