Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
coś nie zauważyłem ;( ale jak sie jutro dowiesz to wszystko będzie pewnie wyjaśnione [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 21:22_________________________________________________Mariusz no pyk [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 21:22_________________________________________________ja wineczka nie za specjalnie,wole juz perfumy Seba a mam jakieś piweczko owocowe
-
Spociki Łódzkie
w sumie to spocik powinien być bezalkoholowy przecież będą sami kierowcy (kierowniczki czy jak kto woli kierownice) i ich auta :polew:
-
Spociki Łódzkie
No to w subbotu będziesz sie mógł wykazać aprpops coś już wiadomo z tym grillowaniem??? robimy jakąś zrzute czy każdy pęto kiełbachy przynosi :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 20:47_________________________________________________ odezwał sie abstynent :polew: [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 20:50_________________________________________________ :polew: "Borat"
-
Spociki Łódzkie
hehehe widze ze ty Seba to kucharek jesteś :polew: no to chlup
-
Spociki Łódzkie
z colą no to zdrówko [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 20:27_________________________________________________coś zaczyna mi szwankować to forum może znowu serwer do wymiany :polew:
-
Spociki Łódzkie
jedni ćwiczą drudzy jedzą a jeszcze inni :beer1:
-
Spociki Łódzkie
witam co tu dzisiaj takie puchy
-
[B5 ANA] Klocki trą o tarcze po wymianie na nowy komplet z przodu
ewentualnie smar " ATE plastilube "
-
Spociki Łódzkie
to może trzeba dopisać w nagłówku godzinę spodkania bo czytałem ze ktoś ze skierniewic sie dopytywał juz zamiesiclem info w naglowku no i gites :good:
-
Spociki Łódzkie
to może trzeba dopisać w nagłówku godzinę spodkania bo czytałem ze ktoś ze skierniewic sie dopytywał
-
Spociki Łódzkie
Ja jeżeli mogę to bym zaproponował zbiórkę na parkingu od 15 do 16 czy 16:30 a potem uroczysty przejazd na grilla w miejsce docelowe :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:45_________________________________________________Ale napisałem :polew:
-
Spociki Łódzkie
oj ty niedobry :bicz3:
-
Spociki Łódzkie
Witam siostry i braci koksowników Kasia ma racje podawać propozycje
-
Spociki Łódzkie
nadszedł czas iść w kokon więc spadam,gasić światło bo prądu szkoda :polew: [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 00:56_________________________________________________Dobra to ja zgaszę PSTRYK
-
Spociki Łódzkie
a nie próbowałeś bez lampy oświetlenie było nawet nie najgorsze mogło by coś ciekawego wyjść zasięg takiej lampy to cos do 2 metrów tylko
-
Spociki Łódzkie
no to może około 15-16 zbiórka zawsze będzie można jakąś fotkę grupową cyknąć,a potem faktycznie na jakiegoś grilla dobrze by było zaproszenia rozesłać po wątkach innych miast naszego województwa skoro to wojewódzki
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
spokojnie możesz zalać syntetykiem
-
Spociki Łódzkie
no to o której 14-15 czy jakas inna
-
Spociki Łódzkie
był :> a być może jeszcze jest taaaa? ...i jaka frekwencja ? no powiem ze była była
-
Spociki Łódzkie
był :> a być może jeszcze jest
-
Spociki Łódzkie
heh niezła organizacja :doh1: o co chodzi
-
Spociki Łódzkie
Coś na otrzeźwienie http://www.wypadki-swiat.pl/?p=2500
-
Spociki Łódzkie
kontuzjowani dobre ale dziś pogoda chociaż nie zła :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
i tak trzymać,baw sie dobrze tylko nie przesadz
-
Spociki Łódzkie
No ja się nie wyrywam z propozycjami, bo to będzie mój "pierwszy raz" Co do piłki - jutro ma być słonecznie i ciepło, więc co do tego nie widzę przeszkód, by troszkę za piłką polatać. Ale co kto woli No właśnie bo ja też na piłkę sie nie za bardzo nadaje ale na spota owszem z chęciom Seba czyli dziś sie nie widzimy ?