Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
Myślę że na pewno coś fajnego wyszło :>
-
Spociki Łódzkie
tak też można :polew:
-
Spociki Łódzkie
hehehe -Grzeczne dziewczyny idą do nieba, niegrzeczne idą tam, gdzie chcą :polew:
-
Spociki Łódzkie
i ja też kolego rkwon chłopaki donoszą że kręcisz sie po Czerniakowskiej cytuje:Srebrna B6 avant El 923XX dziś na Czerniakowskiej w stronę Legii. aha i co mam myć furmanke na sobote
-
[B5 AFN] Drgania przy hamowaniu
Moim zdaniem to wina przodu tylne drgania nie były by raczej odczuwalne na kierownicy Może warto dokładnie przejrzeć zawieszenie i zaciski hamulców czy nie ma tam jakiś luzów.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Pożyjemy zobaczymy niezły z nich może być duet.
-
[ALL B5] Szybki przegląd po przekręceniu kluczyka
U mnie przy włączaniu zapłonu po zgaśnięciu kontrolki od świec żarowych wyświetla się wielkie OK.Mam zegary VDO 1/2 fis. Pozdr
-
[B5 AJM] Test zegarów - dziwne wyniki...
Witam przed chwila sprawdzałem u siebie i podczas testu (Instrument Cluster Lamp Test) zapalają sie wszystkie kontrolki.A przy włączaniu zapłonu po zgaśnięciu kontrolki od świec żarowych wyświetla się wielkie OK.Mam zegary VDO 1/2 fis. Jeszcze jedno widze ze prawdopodobnie masz do wymiany czujnik temperatury i poziomu, oleju po wymianie błędy powinny zniknąć. No i może kontrolki sie w teście pojawią.Chyba że było coś kombinowane przy zegarach. 1 Fault Found: 18058 - Powertrain Data Bus: Missing Message from Instrument Cluster P1650 - 35-10 - - - Intermittent Pozdrawiam
-
Spociki Łódzkie
pewnie w ASO bo oni maja taskie ceny
-
Spociki Łódzkie
ale zbieg okoliczności właśnie sie wybieram po kupno tarcz i klocków bo niebawem też muszę sie za to zabrać -mysle ze sam sobie poradzisz widze ze kolega klysek89 juz wkleił ci pomocny link
-
Spociki Łódzkie
o super chętnie.
-
[B5 AHU] Nie można otworzyć pokrywy przedziału silnikowego
Po obejrzeniu fotek też się skłaniam do twojej opinii, że od góry raczej będzie ciężko obejść problem. No nic przynajmniej próbowałem. Dzięki za pomoc. Witam,można by jeszcze spróbować wyciągnąć grila z maski z tego co pamiętam jest on na zatrzaski chyba. Chociaż nie wiem czy w sumie coś to pomoże
-
Spociki Łódzkie
ale w weekend żeby był nasz nadworny fotograf :wink4: :wink4: to będzie sesja jakich mało :evil: Popieram pomysł
-
Spociki Łódzkie
fajna sesja no fajna szkoda ze mnie tam nie mogło być ;( ale mam nadzieje ze niebawem jakiś spocik uda się z organizować :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Witam czyżby jakiś spocik sie szykował ? Słysze o jakiejś sesji............
-
[ALL B6] Naprawa kluczyka - scyzoryk
niewykluczone,ale sprobuj podwazyc delikatnie Witam mój też jest prawdopodobnie czymś sklejony,bo przy próbie podważenia go od strony grotu sie rozchodzi ale od strony immo nawet nie drgnie. Więc być może była też seria klejonych Pozdrawiam.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Brawo Robert,piękny wyścig
-
[ALL B5] Gdzie to zamontować? potrzebna etka
Masz tutaj ściąge
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
Luxusowo- sprawa rys rozwiązana. :oklaski: bez potrzeby lakierowania.
-
[ALL] Audi słabe zawieszenie - Mit czy Prawda?
Popieram kolega ma racje największe znaczenie ma rozmiar felg, opon, jakimi drogami jeździsz i styl jazdy no i oczywiście markowe zawieszenie
-
DIAG-MECH
Witam mnie z kolei szef namawiał bym zmienił olej w silniku z syntetyku na pół a nawet na minerał(twierdząc ze ten silnik lepszego nie potrzebuje) a przy wymianie filtra kabinowego pracownik zamiast odkręcić podszybie to tylko podważył wyłamując zatrzask (twierdził ze pierwszy raz widzi tak zabudowane podszybie-auto po drugim lifcie) Może po prostu trafiłem na jakiegoś praktykanta
-
F1, Rajdy i Motorsport
Może za dwa tygodnie sie uda
-
F1, Rajdy i Motorsport
Wreszcie wzięli sie za te wybryki Hamiltona - szkoda ze tak późno
-
F1, Rajdy i Motorsport
Czyli szczęście w nieszczęściu no nieźle -chłopak sie troszke zagapił
-
[ALL B5] Wąż gumowy łączący ?
U mnie też na razie lepiej niż na oryginale,wąż zdaje egzamin Pzdr.