Treść opublikowana przez chriss
-
[ALL B5] Pęknięta szybka licznika
Ale oglądałeś przy wyjetej obudowie ? myślisz ze da rade wyciąć taka dziurę jak potrzebuje A masz może zdjęcie jak to wygląda od wewnątrz i czy ten plastik jest gruby?
-
[ALL B5] Zabrudzil mi klej typu superglue szybkę od licznika - czy da się to wyczyścić ?
Witam -mam pęknietom szybkę i potrzebuje ja wymienić.Czy jest taka możliwość (ktoś z was to robił) przeklejenia szybki z innej obudowy albo zakup obudowy bez fis i wyciecie otworu na 1/2 fis. Może macie jakieś pomysły na tego typu problem bo z tego co wiem to nie występuje w katalogu jako osobna cześć ? Pozdrawiam
-
[ALL B5] Pęknięta szybka licznika
Witam -mam pęknietom szybkę i potrzebuje ja wymienić myślałem o wymianie całej obudowy ale ze mam licznik 4 zegary i 1/2 fis i nie mogę nigdzie znaleźć używanej więc pomyślałem czy jest taka możliwość (może ktoś z was to robił) przeklejenia szybki z innej obudowy albo zakup obudowy bez fis i wyciecie otworu na 1/2 fis. Może macie jakieś pomysły na tego typu problem? Pozdrawiam
-
[ALL B5] Otwieranie bagażnika z pilota
Zgadza sie u mnie też tak jest i tak powinno być.
-
[ALL B5] Subwoofer, tylne głośniki - opis instalacji
Witam może ktoś z was ma opis pinów-Subwoofer BOSE
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
cos mi tu italiano zalatuje i Pininfariną widze podobieństwo do P4 ferrari
-
F1, Rajdy i Motorsport
Myślę że Schumi nic ciekawego nie pokaże, jego świetność już przeminęła
-
[ALL B5] Delikatne stuki przy szybkich ruchach kierownicy
Właśnie myślalem o drążku bo końcówkę mam oki tylko nie zabardzo wiem jak sie za to zabrać(nie zabardzo mam czas i warunki a to dopiero poczatki i stuknięcie słychać tylko przy wieździe na posesje,raz stukneło przy manewrze na parkingu) Tez mam taką taką nadzieje ze z maglownicą wszystko oki(ale raczej autko jest zadbane i nie podejrzewam ze cos jest nie tak"przecież to nie opel czy fiat") Dzięki aju Pozdro
-
[ALL B5] Delikatne stuki przy szybkich ruchach kierownicy
końcówki drążków mam oki chyba ze na samych drążkach jest jakiś luz będzie trzeba podjechać do jakiegoś fachowca albo poczekać aż objawy sie nasilą.
-
[ALL B5] Delikatne stuki przy szybkich ruchach kierownicy
witam od niedawna mam identyczny objaw (przy wjeżdżaniu na posesje gdy lewe koło wjeżdża na krawężnik słychać delikatne puknięcie przy maksymalnym skręcie w prawo,tak jakby powstawało jakieś naprężenie i nagle cos przeskoczyło)podejże walem wachacz albo maglownice.aju możesz coś więcej napisać jak zdiagnozowałeś wadliwy drążek (co uszkodzone,jakie koszty i czy jest duży problem z wymianą)dzięki pozdrawiam
-
[B5 AJM] Cieknąca ciecz
Zgadza sie u mnie też po zatrzymaniu auta jest to samo -to z klimy.Jeżeli wyłączysz kilme wcześniej parę metrów przed zatrzymaniem auta kapać nie będzie(bo wykapie sie za czym zatrzymasz auto)
-
F1, Rajdy i Motorsport
Hehehe BMW zawaliło 2008 by zawalić 2009 r. Tylko szkoda naszego Roberta
-
[ALL B5] Wymiana grafitowego wirnika w module centralnego zamka
jak ktoś kiedyś napisał;serwis- ASO czyli (serwis- Audi Sobie Odpuść) :oklaski: Pozdrawiam
-
F1, Rajdy i Motorsport
Miejmy taką nadzieje :oklaski:
-
[ALL B6] Przeróbka Cark-91 na nowe Nokie
tez nad tym myślałem by podpiąć 6230i do cark-91 :myśli: ale nic nie wymyśliłem i będę musiał zakupić kabel CA-55 chyba ze ktoś ma jakiś lepszy sposób
-
F1, Rajdy i Motorsport
awaria hamulców miał
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nic nowego, to było do przewidzenia nie ma na co liczyć już w tym sezonie
-
[B5 AFN] Elektryczne sterowanie lusterkami
Myślę ze z prawej jak i lewej strony jest taki sam silniczek widziałem tylko u siebie z lewej wiec jest taki jak na zdjęciach w podanych przez ciebie linkach. Ja przymierzam sie też do zakupu(bo mam też urwane jedno cięgno) i prawdopodobnie będzie to aukcja z linku pierwszego czyli http://moto.allegro.pl/item612702522_silniczek_lusterka_vw_audi_renault_peugeot_fiat.html
-
[B5 AFN] Elektryczne sterowanie lusterkami
prawdopodobnie urwała sie końcówka "ciegna" która wypycha albo pociąga lustro-miałem to samo (marne szanse na sklejenie) najlepszym rozwiązaniem jest zakup sprawnego silniczka (na allegro 20-30PLN) Ps.chodzi o ten zaczep który zaznaczył kolega_Solar_ na zdjęciu powyżej
-
F1, Rajdy i Motorsport
no i niestety nie udało sie ale jest nadzieja na poprawę Ps.Robert czas na zmianę teamu
-
F1, Rajdy i Motorsport
Robert czas zmienic team nie ma co sie zastanawiac
-
[ALL B5] Naprawa oświetlenia kabiny gdy nic nie pomaga
Mam też problem z czasówką muszę to sprawdzić może pomoże Niestety nie pomogo
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
a może to jest Lightning McQueen
-
[ALL B5] Światło wewnętrzne nie zapala się
No i co z tym oświetleniem rozwiązał juz ktoś ten problem i jaka jest przyczyna nie zapalania sie czasówki Ps.(sygnalizacja w fis u mnie działa)
-
[B5 AHU] Kontrolki i gaśnięcie silnika
Dla mnie wygląda to na brak prądu Jeżeli wstawiłeś nowy aku to możliwe ze z masą jest coś nie tak