Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
Nie no, naprawdę No dobra wierzymy ci :polew:
-
Spociki Łódzkie
Kimi co tam wczoraj wieczorem sie u ciebie działo http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/589126,awantury-kibicow-po-derbach-koszykarek,id,t.html?kategoria=660 Nie mów że to ty.
-
Spociki Łódzkie
Witam gołąbki :polew: widze że się dzisiaj działo Tomek nie pal tyle bo cie zjedzą motyle
-
[B5 AEB] Lekko zwichrowana nakładka na airbag pasażera
tak ogarniesz
-
Spociki Łódzkie
Seba - "stopka" gitez majonez :good: Potwierdzam :good:
-
[ALL] Mrugające światło w podsufitce.
sprawdź wtyczke lampki (połączenie) w podsufitce
-
Spociki Łódzkie
Avatarek daje do myślenia Ktoś Ci nadepnął na odcisk? nie nie ... koleżanka lubi takie klimaty :polew: więc uważaj
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Seba a co ty masz za stopke w podpisie jakąś czarną dziure- Spociki Łódzkie
co racja to racja widze ze jednak nie na urodzinach heheheh ja dopiero wróciłem bo byłem na pietrynie z kobietą- [B5 AEB] Lekko zwichrowana nakładka na airbag pasażera
Ciekawe czy to nie jest tylko zaślepka a elektronika jest oszukana poprzez jakiś rezystor- [B5 AFN] Drgania przy hamowaniu
Jak najbardziej ta marka- [B5 AFN] Drgania przy hamowaniu
kolego profilaktycznie ,byś za jakiś czas nie musiał znowu rozbierać by wymienić same łożyska- Spociki Łódzkie
Kasiu nie ma co panikować trudno sie mówi będzie następny weekend to sie jeszcze spocimy- Spociki Łódzkie
Witam i ja sie wczoraj działo Basia Terminator :polew: no no widać że kobieta ze ślunska- Spociki Łódzkie
dobra ja też uciekam- Spociki Łódzkie
jutro pomyślimy chociaż mam grafik napiety dobra spadam bo co tak o suchym pysku bede siedział :polew: cięko to widze :?:- Spociki Łódzkie
temat może być tylko gorzej z tymi osobami- Spociki Łódzkie
no i pozamiatane juz sie spociliśmy :polew: chyba pozostanie nam czekanie na następny weekend- Spociki Łódzkie
Co ci się kończy :cool1: jak to co myślę to wal do mnie ja jeszcze mam damy radę :naughty:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 23:23_________________________________________________aaaaaaa browarek :wink4: browarek właśnie słuchaj wsumie jedenastka jeszcze kursuje hehehe pyk- Spociki Łódzkie
a u mnie juz sie kończy no zdrówko wszystkim- Spociki Łódzkie
zdrowie pań już było .... zdrowie Gospodarza !!! a Gospodarz to jeszcze jest z nami zdrówko o jest- Spociki Łódzkie
fele to też bym swojej chetnie wymienił ale narazie brak na to funduszy więc musze na serii śmigać pyk- Spociki Łódzkie
hehehe no :polew: Mariusz ale myślisz nad takim modem auta w realu chyba nie będziesz malował tylko oklejał folią pyk- Spociki Łódzkie
panowie zdrowie pań - Spociki Łódzkie