Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
coś mnie jakieś choróbsko bierze czy coś pewnie klima daje o sobie znać
-
Spociki Łódzkie
Ssiemano :hi: ja zaraz wracam z EOP mam nadzieje ze zdąże na spota [br]Dopisany: 22 Maj 2011, 14:37_________________________________________________ hehehe to ty masz tam wesoło :polew:
-
Spociki Łódzkie
dobry ja zaraz lecę do EOP ,mam nadzieje ze na niedzielnego spota uda mi się wrócić
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
teraz czas na shower, i spać
-
Spociki Łódzkie
witam z wieczora [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 23:00_________________________________________________my po całym dniu jeżdżenia i łażenia po mieście bo dziś robiliśmy sesje plenerową
-
Spociki Łódzkie
ja też się przywitam [br]Dopisany: 18 Maj 2011, 10:59_________________________________________________Seba miałeś wczoraj linka poprawić :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
a o tym to już nie wspomnę
-
Spociki Łódzkie
z wieczorka typy :hi: o qrde ale bryka :slina: woow tylko maska mnie nie podchodzi
-
Spociki Łódzkie
witam wszystkich
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Kimi awansik Klysek zwróć uwagę czy rudej nie ma ja tez napaliłem się na Mesia lecz po zobaczeniu paru egzemplarzy C klasy ochota mi jakos przeszła- Spociki Łódzkie
:polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 10:52_________________________________________________Mario jak Mister America- Spociki Łódzkie
Panton nic dodać nic ująć :>- Spociki Łódzkie
zawody na gokartach :naughty: no no to fajny spot mieliście w niedzielę [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 09:59_________________________________________________ Siemano :hi: No i jak tam? :naughty: zaczynam powoli dochodzić do siebie- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Panton jeszcze raz wielkie dzięki za transport i wsparcie psychiczne Seba zamawiam fotki jak można w pełnej rozdzielczości [br]Dopisany: 15 Maj 2011, 23:56_________________________________________________aha fotki- Spociki Łódzkie
spadam bo jestem taki jakiś wczorajszy i nic mi sie nie chce narka B4rt4s ja ledwo co patrze w monitor nawet kopert nie sprawdzałem od piątku nie spałem natka i dzięki- Spociki Łódzkie
spam nadrobiony jeszcze raz dzięki jesteście zajebiści :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 23:48_________________________________________________ pytałem :polew: [br]Dopisany: 15 Maj 2011, 23:49_________________________________________________a no trochę odjebali ale o tym jak sie będziemy widzieć- Spociki Łódzkie
nie obyło się bez wpadek obsługi ale ogólnie było GIT :good: :good:- Spociki Łódzkie
ciekawe kto nastepny jak to kto TY :polew: :polew: pierścień widać już kupiłeś więc nie ma co czekać- Spociki Łódzkie
Siemano z wieczora Klubowicze Nasi Mili radość żeście Nam sprawili eskortując nas furami Swymi super Audicami,wszyscy bardzo się wzruszyli gdy Korowód zobaczyli .Organizacja na szóstkę była i pozytywnie nas zaskoczyła.Zgrana z Was Paczka Forumowicze,gdy sobie przypomnę poprostu ryczę.Za piękny bukiet Wan dziękujemy Sebie za zdjęcia całusa ślemy W naszej pamięci na zawsze zostanie Korowodowe eskortowanie.... :good: :good: :good: :good: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:- Spociki Łódzkie
siemano ja tylko się przywitać Myślę ze o 15 na rogowskiej to trochę za wcześnie chyba bo będziemy wyjeżdżać tak około 15:50- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
a ja jako to ostatni wieczór w tym stanie Pykam sobie na dobry sen i gardło Leszka grzanego z miodem :beer1: - Spociki Łódzkie