Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
siemano mnie też nie będzie [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 00:04_________________________________________________DJ pyk to będzie 7-mego a teraz do trzeba do wyrka juz
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
...był by najbardziej wiarygodny i wyjaśnił by pewnie ten dylemat.Ale podróbek u nas ci dosyć a opakowania czy etykiety oryginalne podobno na chińskich aukcjach bez trudu można kupić więc to jest walka z wiatrakami
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
A nie jest tak że na pewne rynki kleją różne etykiety,np na niemiecki,francuski czy do wielkiej brytanii kleją etykiety pojedyncze bez tłumaczeń na pozostałe kraje Myślę że najlepszym rozwiązaniem jest porównanie zawartości a nie etykiet.
-
Spociki Łódzkie
siemano Mario fajna stopka
-
Spociki Łódzkie
Foty czekamy na video
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 23:23_________________________________________________trzeba jednak sprawdzić co tam sie dzieje- Spociki Łódzkie
przypominam datę 14-05-2011 pamiętam aktualne tylko jeszcze miejscówke musi Tomek potwierdzić [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 23:17_________________________________________________DJ coś sie chyba porozkręcało bo wcześniej bylo sztywno- Spociki Łódzkie
z wieciera a u mnie coś jest nie halo bo dziś zaczęło spowrotem d*pą zamiatać na nierównościach ;(- Spociki Łódzkie
ale naprawdę jest fajna siemano- Spociki Łódzkie
no i po świętach wszyscy chyba juz zmęczeni tymi świętami i śpią lub odpoczywają- Spociki Łódzkie
no to fajnie [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 18:58_________________________________________________my za tydzień idziemy na weselisko a juz mi się nie chce [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 19:06_________________________________________________Panton autko ustrojone pierwsza klasa.- Spociki Łódzkie
Siemanoooooooooo [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 11:53_________________________________________________ chcemy więcej- Spociki Łódzkie
panowie przestańcie juz o tych wyscigach i rezystorach po prostunapijmy się [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 22:14_________________________________________________PYK- Spociki Łódzkie
a ja tam jeszcze daje rade PYK- Spociki Łódzkie
thanx i dla was wszystkich też PYYYYYYYYYYYYYK- Spociki Łódzkie
siemano z EOP :drunk: [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 21:17_________________________________________________woow nowa świąteczna dupencja- Spociki Łódzkie
w sumie masz racje :polew: ale ty musisz jeszcze uważać- Spociki Łódzkie
siemano [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 11:16_________________________________________________ach te święta a potem zaczną się problemy z zawiązaniem sznurówek ;( budda urośnie- Spociki Łódzkie
to ja też wszystkim wam życze i spier.... pod pierzyne aha jeszcze wierszyk :> Niech zające i barany, pospełniają Twoje plany. Porzuć wszystkie swe rozterki, bo to będzie czas wyżerki. Niech to będzie czas uroczy - życzę miłej Wielkanocy.- Spociki Łódzkie
No i nie można było tak od razu, tylko żeś się tam rzucał na tym parkingu, jak Ci kur.... 15 osób mówiło, że masz długie włączone zamiast dziennych ? :decayed: :decayed: no no i co tera głupio ci- Spociki Łódzkie
ale tak jak Seba pisze ze jeszcze sie cos nakręci-następne części- Spociki Łódzkie
poprostu sie nie dogadaliśmy- Spociki Łódzkie
stringów nie było widać na filmie cienkie bolki jesteście :decayed: - ja mam dobry wzrok :kox: widziałem, że nie miała - nic a nic się nie odznaczało :> :> :> :> :> :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
stringów nie było widać na filmie - Spociki Łódzkie