Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
no, ja się nie odzywam, bo ja to wogóle...karna runda czy coś a no właśnie Madzia :bicz3: karny jeżyk tobie sie nalezy
-
Spociki Łódzkie
sie tu zrobił ruch jak na fabrycznym
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
widze ze Basia tez nie może spać
-
Spociki Łódzkie
hehehe zaraz sie zawijam do wyrka
-
Spociki Łódzkie
Pozdro Madzia nocny marku
-
Spociki Łódzkie
hehehe dziś byłem u znajomych na Franciszkańskiej 66 to chyba koło ciebie klysiu
-
Spociki Łódzkie
z wieczora sorry ale to nie mój gust [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 21:20_________________________________________________ a ja tam Pyk-am :beer1:
-
Spociki Łódzkie
siema [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 14:59_________________________________________________Turbodymomen :polew: :polew: wiem ze stare ale
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no ja właśnie wróciłem od znajomych a i Pyk-nołem sobie owszem
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
wow są nowe dupencje w banerze
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
wróciłem właśnie od dentysty poszedłem z małą dziurką a okazało się pod małą ukrywają sie dwie durze i czeka mnie jeszcze jedna wizyta (mam nadzieje ze jedna ) ;(
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
jak najbardziej pozytywnie ale ja już zajęta- Spociki Łódzkie
Panton zaskakujesz mnie i chyba nie tylko mnie [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 12:01_________________________________________________cicha woda- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 01:49_________________________________________________jestem ciekawy tych logów w tych warunkach- Spociki Łódzkie
ale trochę stary co nie znaczy ze laska robi niezły show- Spociki Łódzkie
siemka z wieczora na spocie bede chcial być ale jest szansa ze może sie cos zmienic,jak bede to spoko vaga wezme.ale obawiam sie ze trzeba by było logi zrobić przydał by mi sie- Spociki Łódzkie
no ja już w Łodzi jak wracałem to pokazywało mi -9*C- Spociki Łódzkie
Ja też sie przywitam - Spociki Łódzkie