Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
nie ściemniaj tylko dawaj Hugo a ty też obiecałeś wrzucić :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Bartek dawaj foty
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a było ich wiele :polew: [br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 19:37_________________________________________________nie wiadomo było na której oko zawiesić
-
Spociki Łódzkie
Ja pier...ale mają rozrywkę
-
Spociki Łódzkie
i przeczyta hurtowo te około 200 stron
-
Spociki Łódzkie
teraz dopiero będzie się działo pełna inwigilacja :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no to żeś narobił
-
Spociki Łódzkie
noj go nie ma :( odezwał się żyje
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
pewnie dostał szlaban od żony i zakaz korzystania z netu
-
Spociki Łódzkie
ostatnio był widziany dziś około godziny 3:00 w okolicy żabieńca od tamtej pory nie daje żadnych oznak życia
-
Spociki Łódzkie
jestem [br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 11:53_________________________________________________gdzie jest mój głos
-
Spociki Łódzkie
no i po imprezie ale było zaje...... :polew: czas na zasłużoną kołderkę [br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 03:05_________________________________________________Pstryk jeszcze raz zgaszę co by zaoszczędzić takie czasy
-
Spociki Łódzkie
w drogę już nastał czas na :beer1: [br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 17:59_________________________________________________
-
Spociki Łódzkie
Lanie to na pewno, tylko kto kogo i za co będzie lał? [br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 15:21_________________________________________________ Gdzie są wszyscy? Chłopaki rzęsy malują przed imprezą
-
Spociki Łódzkie
widze że wszyscy już wysikani a ja nie mam z kim pójść :polew:
-
Spociki Łódzkie
ja też już uciekam,Bartek zgaś światło
-
Spociki Łódzkie
Mnie rozwaliła ta laska: "Kto idzie siku" :polew: Popłakałem się ze śmiechu :polew: no to było [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 23:52_________________________________________________a Kimi sie poryczał
-
Spociki Łódzkie
Drugi [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 23:47_________________________________________________oj sie działo
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
odpalaj furmankę i w drogę jeszcze jest szansa ze zdążysz
-
Spociki Łódzkie
w ten słoneczny dzień trzeba jeszcze je mieć [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 13:53_________________________________________________DeeJay_Kill dobra robota
-
Spociki Łódzkie
:good: ale nie pozwolą nimi jeździć kibolom ?? ale jeszcze muszą im tory pobudować część juz do stolycy wymieniona my za parę lat będziemy jeździć 200 a chińczycy już od paru lat 350km/h