Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

blbina

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez blbina

  1. Bart-S Dzieki sprobuje choc wydaje mi sie ze probowalem roznych opcji ale to bylo juz jakis czas temu i juz dokladnie nie pamietam.
  2. Spokojnie panowie (myślałem ze czytacie w myślach) . To sobie zapisalem po zakodowaniu: Sterownik BT 77 -było 0000511 jest 0011811 Radio 56 -było 0001023 jest 0001527 Moduł kierownicy 16 -było 0001012 jest 0004042 FIS 17 -chyba było 19 jest 19 Zaznaczam ze do kodowania używam interface VagCanPro+K tak ze nie mogę w pełni korzystać z wyżej pięknie opisanych procedur kodowania . Mam- radio concert ,BT wersja C, został jeszcze uchwyt culmann ,który chce wywalić) kierownica multi,modol Q ,taśma 12 pin,dolozylem tempomat pozdro !
  3. Witam! Jestem po zmianie kierownicy na multi.Wszystko działa ale po vagowaniu wyskakuje mi błąd 1301.Zauważyłem ze po wciśnięciu przycisku wybierania glosowego na fisie pokazuje sie napis "no funktion" ale wybieranie glosowe działa normalnie.Chyba cos źle zakodowałem albo cos jest uwalone.Proszę o podpowiedz.
  4. Właśnie to 16V .Nic innego mi nie pozostaje ja zmierzyć te odległości które są teraz zamocowane. Będę probował dowiedzieć sie w ASO ,mam tam znajomego ale dopiero w poniedziałek. Chyba ze na forum ktoś mi pomoże. z góry dzięki
  5. ALBINEK dzięki ale czytalem juz ta strone tam jest data 2006 ten passat jest z 2007 roku model 2008. Dlatego potrzebuje cos z nowszych silników chyba ze te wymiary są takie same.
  6. Jak w temacie.Wczoraj przyjechał do mnie kumpel zrobił 1300 kilometrów i wszystko grało. Dzisiaj rano jedziemy do sklepu 300 metrów i stoimy nie idzie uruchomić. Scholowalismy ,podpiolem vaga i wyszło na pompkę.Zdjelem pokrywę i dopiero przy czwartym zapalił. Mam prośbę potrzebuje procedury montażu pompki, jakby ktoś posiadał tzn. odległości od głowicy do pompki i regulacji. Na pewno w audi tez są takie silniki .Passat B6 BKP 140 km Proszę o szybka pomoc. :hi:
  7. Witam Dziś właśnie zmieniłem kiere na multi+moduł+taśma +tempomat.Posiadam interface VagCanPro Can+K. Czy można ogarnąć to tym kablem ? (dziś trochę probowałem i zakodowałem tylko tempomat i pozostal błąd 778) Jakby ktoś z forumowiczow miał chwilkę ,tzn.proszę o pomoc w kodowaniu kierownicy multifunkcyjnej.
  8. Mam nadzieje ze wiesz co piszesz .Dzieki
  9. Oczywiscie ze lozysko jest w piascie .Chodzi mi o to ze jak bede zmienial tarcze to bede musial tez kupic piaste i lozyska.Poniewaz u mnie tarcza i piasta stanowia calosc. I tu chcialem zapytac jaka jest lepsza opcja?
  10. Witam i mam pytanie jak w temacie czy podczas wymiany tarczy hamulcowej z tylu zakładacie tercze z piasta na stale (bo prawdopodobnie jest tak u mnie ETKA) czy zakładacie piastę z łożyskiem i na to tarcze? Jakie jest łożysko tzn.rodzaj i czy powinno sie zmieniać je podczas wymiany tarczy na nowe? i jeżeli jest to jaki moment dokręcania?
  11. Mam pytanko .Jak wyglada sprawa z poduszka od R8/TT .Poniewaz jedyne co mnie wstrzymuje od jej zamontowania to czy ona zadziala (jest to juz pewne ze w B7 bedzie normalnie funkcjonowac? )
  12. Jednak poszlo, chociaz nie sadzilem tzn. korby mozna odstawic na polke jakby sie troche pogrzebalo
  13. Zera nie probowalem ale dzis jeszcze wrzoce
  14. Bart-S Bawilem sie dzis tym interfejsem i u mnie jest wartosc zakodowana 1,probowalem 3 lub 2 ale przy probie zapisu pokazywala sie info ze zla wortosc (to znaczy bieda tylko korby) jezeli to dobrze sprawdzilem. Zobacz sam
  15. jutro sprobuje sie pobawic jak zadziala to dam znac ale nie sadze zeby takie same numery np. kanalow czy takie same wartosci. za to jest tam sporo gotowych procedur np.atywacja tempomatu ,sprawdzenie jakosci wtryskow i wiele innych[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 20:25_________________________________________________Bart-S wstawiam pare fotek jak cie to interesuje ,a moze cos podpowiesz?
  16. chetnie ale posiadam VagCanPro VCP+K i nie b ardzo sie orietuje czy tam sa takie same procedury jak w VAG-u (dopiero sie ucze) prosze o podpowiedz
  17. witam mam modul 8E0959433BP Tyl-korby 433 Mhz bez tempomatu(stad pytanie ,czy modul ma cos wspolnego z tempomatem? czy to inna bajka .Jezeli ma to czy z tym modulem bedzie dzialal , bo chce zakupic graty do tempomatu a nie jastem pewny.
  18. devastation jeszcze raz wielkie dzieki
  19. Dzięki devastation.Ten numer wzielem z ETKI 8E0698151K na 100% dobry bo po VIN-ie. Dlatego chciałem sie upewnić od fachowców co są wtemacie. Zapomnialem dopisać mam 288 mm system hamulcowy ATE. To które z tych podejdą ?
  20. Dzieki za podpowiedzi. To znaczy ze jeszcze mam troche czasu ale to nie zmienia faktu ze chcialbym wiedziec czy te klocki co opisalem pasuja do mojego autka?
  21. Jestem właśnie po wymianie kol na letnie i przy okazji dokonałem przeglądu hamulców. To znaczy dokładne czyszczenie,odtłuszczenie i czarny lakier, smarowanie prowadnic i montaż powrotny. Niestety klocki na przedniej osi sie kończą.Zostało około 5-6 mm .Na starym klocku jest wybity napis FER 5432 .Proszę o potwierdzenie czy to Ferodo FDB 1717 ponieważ nie mogę znaleźć nigdzie rzetelnej informacji (AUDI nr 8E0698151K)
  22. Gröbming witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.