Treść opublikowana przez blbina
-
Pytanko o jarzma 255
Devastation przecież ty masz to wszystko w głowie (a tam nie mogę wejść, za cienki jestem) wystarczy tylko przytaknąć lub nie. pozdro
-
Pytanko o jarzma 255
Znalazłem w necie jarzma TRW BDA 559, numer dodatkowy jest 8E0615425A.I tu pytanko, czy to podpasi do tylu 255 ? (teraz mam 245) cena okolo 23 euronow
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
I wszystko jasne. Dzięki dev
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
devastation zmieniam z 288 na 312 jakie klocki podejdą FDB 1717 (takie mam teraz) czy jakieś inne może 1629
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
A co chesz zakodować ? Auto nalezy do kolegi.Dlatego powiedzialem mu ze podpytam na naszym forum.Kodowanie napewno: test zegarow, MMI odblokowanie menu zielone, stan akumulatora, opuszczanie lusterka, to na poczatek.Nie jestem pewny czy wogole pojdzie kodowanie moim kablem VagCanPro +K
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam! Koledzy mam pytanko.Czy ten manual z kodowania można zastosować do A6 2009 MMI 3G.Nigdzie nie mogę znaleźć nic tak opisanego do A6.
-
[B6 AWX] Napinacz paska wielorowkowego - skacze na wolnych obrotach
Jak klekocze przy skręcie kol na max to sprzegielko alternatora do wymiany.U mnie 120,000 tysięcy wytrzymało, a po wymianie cisza jak po śmierci organisty.
-
Znaki na rolce napinajacej rozrzadu.
Lukjar7 dzieki mam blokady i dam rade
-
Znaki na rolce napinajacej rozrzadu.
Jak tak to to ustawie na nowo i po problemie. dzieki SotoM
-
Znaki na rolce napinajacej rozrzadu.
Wczoraj z ciekawości zaglądnąłem do rozrządu (skontrolować czy wsio o.k.) i się okazało ze znaki są przesunięte o 5mm jakby pasek się rozciągnol.Stad pytanie czy to normalne i czy można znowu naciągnąć pasek ustawiając znaki poprawnie.Zaznaczam ze rozrząd wymieniałem sam prawie trzy lata temu i był dobrze naciągnięty (jak pamiętam znaki były ustawione bardziej na górnej granicy ) zrobiłem na nim 65.000 km i nie miałem żadnych problemów a przebieg to 183.000.
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Takie cos znalazlem, moze sie przyda Oferta - Audi A4 - Witam mam do sprzedania Audi A4 3,0 v6 ASN ... allegro.pl/audi-a4-quattro-3-0v6-lpgbrc-s-line-k... - Diese Seite übersetzen Oferta - Audi A4 - Witam mam do sprzedania Audi A4 3,0 v6 ASN Quattro z pełnym możliwym wyposażeniem jakie było dostępne, dodatkowo kierownica od RS4. ... Audi A4 Quattro+3.0v6+LpgBRC+S-line. Opis oferty. Wszystko o Audi A4 Raport niezawodności. Lubin, dolnośląskie +48 600889228. 10 000 PLN 2 424 EUR ...
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
FrOstyyy. za takie teksty to podziękował. Chciałem spytać kumatych czy ten zestaw mi wystarczy by autko jakoś wyglądało, bo im więcej czytam tym mniej wiem. Moze znajdzie się ktoś bardziej rozgarnięty i podpowie ? Z góry dzięki.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie zakupilem taki zestaw czy to wystarczy na pierwszy raz zeby odswierzyc autko ? • Meguiars Soft Foam Applicator Pads Auftragsschwamm • Meguiars NXT Wash & Wax Set Wasch- und Wachsset, je 561ml + 532ml • Meguiars Deep Crystal Paint Cleaner Lackreiniger, 473ml • SONAX 05132000 FlugrostEntferner • Meguiar's G1016EU Smooth Surface Clay Kit, 473 ml Quik Detailer, 177 ml Ultimate Quik Wax, 2x 80 g Knete und 1 Supreme Shine Mikrofasertuch • SONAX 03342000 TeerEntferner
-
[B7 BLB] Zapowietrza sie po wymianie silnika
Możliwe ze ktoś zasilanie z powrotem pomylił, zamiast pompować działa odwrotnie? Albo coś z elektryka przy pompie w zbiorniku (ja bym sprawdził napięcie w momencie gdy nie odpala). Tylu fachowców już przy nim grzebało. pozdro
-
[B7 BLB] Skrzywiona świeca żarowa, auto kupione z uszkodzonym silnikiem
Witam Przed dwoma laty wymieniałem w moim BLB świece,poszło sprawnie oczywiście użyłem do montażu smaru jak zaleca producent i śmigam do tej pory.Tu masz info o świecach może się przyda. pozdro Glühkerze Modell Typ Baujahr Leistung Hubraum / Zyl. Audi A4 Avant (8ED) 2.0 TDI 16V 11.2004 - 103 kW / 140 PS 1968 / 4 kann mit diesem/n Original BERU Markenprodukt(en) bestückt werden: Produkt Typ Kurznr. Typbez. Bestellnr. Glühkerze ISS GE 101 - 0 100 266 009 Motornummer BLB Zalecane jest użycie smaru montażowego antykorozyjnego do łatwiejszego montażu i demontażu świec żarowych (GKF 01 - Best.-Nr. 0 890 300 034) (pojazdy bez PDF) (moment dokręcania 10 [Nm] ) (moment ukręcenia(gnący) 20 [Nm] ) (pompo-wtryskiwacze) (rodzaj połączenia Ø 4 mm ) (zbieżność stożka 93° ) (głębokość zabudowy 30 [mm] ) (długość całkowita 117 [mm] ) (wymiar gwintu M 8x1 ) ( wielkość klucza 8 mm ) (świeca żarowa trzpieniowa ) (zdolna do wtórnego grzania ) (natężenie prądu 25 A ) (napięcie 4,4 V )
-
[INNE] VW Caddy 2,0 SDI 2005 ABS i ASR czy to pompa?
devastation dzieki ale dam se chyba na luz niedlugo daje go na serwis to mi zrobia.
-
[INNE] VW Caddy 2,0 SDI 2005 ABS i ASR czy to pompa?
Dzis probowale i test elementow wykonawczych nie przechodzi. Wynika z tego ze sterownik na smietnik?
-
[INNE] VW Caddy 2,0 SDI 2005 ABS i ASR czy to pompa?
Tego nie probowalem ,a co mozna w tym tescie sprawdzic? To znaczy czy tylko przejdzie cala procedure? Przyznam sie ze nie siedze za bardzo w temacie.
-
[INNE] VW Caddy 2,0 SDI 2005 ABS i ASR czy to pompa?
Witam Mam prosbe w moim firmowym kilka dni temu zapalily sie kontrolki ABS i ASR . Po podlaczeniu Vaga jest blad 1276 pompa hydrauliczna ABS V64. Sprawdzalem tez czujniki tzn.predkosci na kolach i w jednym ma czasem wartosc mniejsza o 1 km/h. Pedaly sprzegla i hamulca tez pokazuje ze O.K. Z tad pytanie czy to pompa czy moze cos innego . Prosze o podpowiedz .
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
O.K. Dzieki
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Bart-S Juz wszystko opanowane tak jak mi podales to bylo kodowanie radia zmienilem z 0001527 na 0001567 i wszystko hula.Teraz po wcisnieciu przycisku wybierania glosowego pokazuje sie napis "SPEAK" a wczesniej "NO FUNKTION" a potem dopiero "SPEAK" Jeszcze raz wielkie dzieki i pieknego dnia zycze. [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 12:30_________________________________________________Bart-S jeszcze jedno pytynko jak juz jestem w transie. Czy ja wyzuce uchwyt tel. Culmann musze co przekodowac?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
OK sprobuje i potem przeskanuje
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
tzn.teraz nie sprawdzalem czy wraca ale napis no funktion nadal sie wyswietla
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
To pędzę w trymiga zmienić potem napisze co i jak pozdro![br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 10:25_________________________________________________ Niestety po przekodowaniu dalej to samo tzn. kod. 0003042 dziala tak samo jak kod.0004042 w sumie az tak mocno mi to nie przeszkadza ale wq...ia dodalem fotke
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Adressword : 16 Numer VAG :8E0953549Q Nazwa :Elektronika_kierownicy Opis ster. :Lenksulenmodul 0601 Komunikacja :KW1281, Baud: 9600, Target 30 Aword 16 Wersja SW : Kodowanie :0004042 Znalezione bledy Sterownik obs³ugi g³osowej -J507- Koniec odczytu sterownika