-
Moja Świeżynka
mi się raczej zdaje że to błotnik ma troszkę inny odcień :gwizdanie:
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
A np jakby te zaślepione przewody połączyć ze sobą jak żeby zrobiły obieg zamknięty. Co ty na to szyba? A tak w ogóle to fajny pomysł z tym czyszczeniem
-
Audi A4 1.8t Czarny sedan Nowe zdjęcia
Ładna tylko te felgi takie "fordowskie" :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
To może być jeszcze napinacz od klimy jak wejdzie w taką swoją fazę drgań to "HUCZY". Jeśli możesz (i potrafisz ) to ściągnij na chwile pasek od klimy i zobacz wtedy czy słychać. pozdro
-
[B6 AVF] Moja A4-ka
no fajna ale ten przebieg bez komentarza...
-
[ALL B6] Moja slicznotka. Chlopaki szczerze piszcie
no taka zwykła A czwóreczka :> ale ogólnie spoko no i dobrze że OOOO aha i dobrze że lima
-
BRA-co o tym myślicie?
ale badziewie
-
[ALL B6] Które felgi do mojej fury?
3!!mam takie same
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
ONLY 2 !!!!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam.mam na imię Tomek i szukam odpowiedniej Audiczki dla siebie. Chciałbym się coś więcej dowiedzieć oczywiście na temat furki na waszej stronce. serdecznie pozdrawiam
tek82
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta