Treść opublikowana przez panmalpiszon
-
[ALL B6] Sam skręca na nierównościach
witam gdy jadę po drodze pochyłej w prawo samochód ciągnie w prawo, gdy droga jest pochyła w lewo samochód ciągnie w lewo przy dużej prędkości powyżej 100 km samochód nie jedzie prosty tylko ciąga go raz w prawo raz w lewo dodam że kierownica czasem wibruje, słychać jakieś stuki chyba w zawieszeniu co odczuwa się na kierownicy koła są wyważone, nowe tarcze hamulcowe, tydzień temu wymieniłem maglownice z samochodu z 50 tyś przebiegu kupioną od kolegi z forum, drążki i końcówki nie mają luzu co to może być?? co wymienić dzięki z góry za pomoc
-
[B6 AVF] Jaki transponder kupić?
Dzięki Wihajster
-
[B6 AVF] Jaki transponder kupić?
witam wszystkich mam drugi kluczyk do mojej niuni ale bez transpondera i nie wiem jaki i gdzie kupić? proszę o jakieś porady dzięki z góry
-
[B7 BPW] Multitronic
miałem podobny przypadek, mój sterownik w multitroniku GJA też nie nadawał sie do regeneracji ( koszt 800 zł) i kupiłem drugi zregenerowany za 1200 zł + wymiana oleju, nowy program i robocizna razem okoł 1900 zł wszystko załatwiałem w sławnym sserwisie
-
[B6 AVF] Dziwne odłosy czy to koło dwumasowe
witam posiadam audi b6 z 2003 roku multitronik przebieg 100 tyś mil czyli 160 tyś kilometrów skrzynia jest po regeneracji sterownika i wymianie oleju, silnik po wymianie rozrządu i pompy wodnej, dodam że objawy występowały przed wykonanie tych prac, objawy: odgłosy z silnika są metaliczne tak jakby coś się łamało ale, nie są one regularne tylko co kilka sekund w różnych odstępach czasowych, autem nie rzuca i silnik nie drży, nie szarpie podczas jazdy i nie traci mocy, po wciśnięciu pedału sprzęgła i także ruszaniu słychać terkotanie te odgłosy występują w czasie kiedy klimatyzacja jest wyłączona, po jej włączeniu odgłosy cichną (tak się dzieje na biegu jałowym podczas postoju, w czasie jazdy jest podobnie, choć nie jestem pewien bo dużo nim nie jeździłem jeszcze od czasu zakupu ) jeden mechanik stwierdził zatarcie pompy od klimatyzacji, drugi że koło dwumasowe zaczyna się kończyć, może tęż być wina sprzęgła w alternatorze proszę o jakieś rady w ustaleni przyczyny tych odgłosów, może ktoś się spotkał z podobnym przypadkiem dzięki wielkie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
witam już się zalogowałem zmieniłem pocztę z interii na inną i zadziałało
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hej MARIO ja mam pocztę na interii wiec może tez być coś nie tak spróbuje na inną pocztę później pozdrawiam
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
przy ponownym rejestrowaniu ukazuje się komunikat: Ta nazwa użytkownika jest już zarejestrowana. Spróbuj wybrać inną a po próbie zalogowania kolejny: Nie możesz się zalogować! Możliwe, że Twoje konto jest zablokowane albo nie zostało uaktywnione za pomocą kodu, który przesłaliśmy na podany przez Ciebie adres
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hej chłopaki nie mogę się zalogować na audi-maniacs zarejestrowałem się i nie dostałem żadnego kodu a wszystko wpisałem dokładnie, poproszę o jakieś wskazówki, czy ktoś miał podobne problemy pozdrowienia ze śnieżnego brighton
-
[ALL B6] Instalowanie podłokietnika
hej mk4, masz może jeszcze ten podłokietnik na sprzedaż?? i jeszcze może ktoś wie czy z A6 2002 podejdzie podłokietnik z łapą do A4 2003
-
[B6 AVF] jaki rodzaj kompresora klimatyzacji
dzięki, będę musiał tak zrobić, nie mam fizycznego dostępu do autka obecnie wiec pozostaje mi czekać
-
[B6 AVF] jaki rodzaj kompresora klimatyzacji
hej panowie czy da rade sprawdzić po numerze vin WAUZZZ8E54A042680 jaki mam rodzaj kompresora do klimy ponieważ tez mi klekocze na wolnych obrotach i wszystko wskazuje na gumki w sprzęgle od kompresora a ich jest ze 2 rodzaje i nie wiem jakie zamówić? Dzięki z góry hi
-
[B7 BLB] "Klekotanie" na wolnych obrotach
hej panowie czy da rade sprawdzić po numerze vin WAUZZZ8E54A042680 jaki mam rodzaj kompresora do klimy ponieważ tez mi klekocze na wolnych obrotach i wszystko wskazuje na gumki w sprzęgle od kompresora a ich jest ze 2 rodzaje i nie wiem jakie zamówić? Dzięki z góry
-
[B6 AVF] Instalacja przedniego podłokietnika
Dzięki, szukałem widocznie za słabo
-
[B6 AVF] Instalacja przedniego podłokietnika
witam wszystkich czy da się zamontować przedni podłokietnik w wersji bez podłokietnika i czy trzeba wymieniać też tunel środkowy, czy różnią się podłokietniki i tunele środkowe w wersjach angileskiej i europejskiej? dzięki z góry
-
[B6 AVF] Jaki kolor tapicerki
dzięki steve :hi:
-
[B6 AVF] Jaki kolor tapicerki
dzięki darkopolo, jeszcze nie mam auta u siebie wiec nie mogę tego zrobić, książki serwisowej wogóle nie mam, ale spróbuje to zorganizować
-
[B6 AVF] Jaki kolor tapicerki
racja zjadlem jedna cyferkę teraz poprawny numer WAUZZZ8E54A042680 jest juz ok dzieki
-
[B6 AVF] Jaki kolor tapicerki
witam klubowiczów szukam tylnej popielniczki do mojego samochodziku, ale nie wiem jak się nazywa dokładnie mój kolor tapicerki, wklejam vin może ktoś pomoże z ustaleniem koloru i jeszcze coś o samochodzie powie o samochodzie bo mam go od niedawna, jest to anglik bo mieszkam w angli, nie wiem jaka mam dokładnie skrzynie a jest to automat. a to vin WAUZZZ8E54A04680 dzięki z góry
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Nazywam sie Łukasz i mieszkam w Brighton w Anglii, obecnie posiadam Audi A4 B6,1.9 TDI 130 koni mechanicznych wraz ze skrzynią półautomatyczną. witam i pozdrawiam wszystkich Audiklubowiczów :>