Treść opublikowana przez efendi
-
Konkurs fotograficzny - prośba o oddanie głosu
- Wypadek BMW w Krakowie
a mieli montowac bezpieczne slupy- [B5 AJL] Moja Adela :)
szkoda ze anglik ale ogolnie spoko- [ALL B5] Które felgi - pomóżcie
stanowczo MAM MT2 tylko przynanajmniej 18ki- [B5 ARG] Filtr powietrza
cześć mam maly problemik a mianowicie kupujac samochod byl w nim zamontowany stozek tylko ze dosc popekany zmienilem go na nowy tylko ze nie jestem pewien czy nie powinienem zamontowac czasem przedluzenia tunelu dolotowego na chwile obecna wyglada to tak a jesli trzeba przedluzyc to ta przedluzka ma byc karbowana czy lepiej gladka i jaka dluga z gory dziekuja za pomoc- [B5 ARG] AUDI A4 1999r.
a co do tych kubelkow to moze macie jakies propozycje bo ja szukalem i jakos nic mi nie wpadlo w oko- [B5 ARG] AUDI A4 1999r.
Moje autko sprowadzono w grudniu zeszlego roku pierwsza rejestracja luty 1999r. jestem pierwszym wlascicielem na chwile obecna jestem calkiem zadowolony co do wyposazenia to standart: -klimatronik -elektryczne przednie szyby -ABS -wspomaganie kierownicy -centralny zamek -elektryczne lusterka -4 poduchy i takie tam a poza tym zawieszenie gwintowane ale nie wiem jakie bo takiego kupilem i nie grzebalem jeszcze zeby sprawdzic w planach: -lekkie sciemnienie szybek -moze jakis chip tuning -wymiana oslony pod silnikiem / nastepny tydzien bo czekam na nowa / -zmiana opon na funkel nówki a z czasem moze cos wiecej http://www.postimage.org/gx2mPTlJ.jpg' alt='gx2mPTlJ.jpg'> [/img] pozdro- [B5 AFN] Centralny z kluczyka
sprobój wpuścić troche oliwki dla niemowlat w te dzióbki co pokazuja stan zamkniecia drzwi nie wiem jak sie to fachowo nazywa zamkinij i otwórz pare razy u mnie tez co blokowalo sprawdzilem pompke byla spoko i wlalem oliwke we wszystkie i smiga "jak na razie "- Nowicjusz - wątek powitalny
witam i pozdrawiem wszystkich - Wypadek BMW w Krakowie