Treść opublikowana przez efendi
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Ja wtedy nocowałem u ciotki razem z matulą bo ciotka była na przysiedze wojskowej u braciaka i jak przyjechała to opowiedziała ze widziała go tylko 30 minut i kazali wszystkim jak najszybciej opóścić jednostke i tyle miała z przysięgi syna.A rankiem jak wracaliśmy na chatke to było dość mroźno.I co jeszcze pamiętam to wszystkich w telewizji w mundurach , braku teleranka i powtarzane w kółko orędzie do narodu
-
Spocik w Kutnie
Bardzo chetnie ale obecnie jest to nie możliwe bo siedze caly czas w IRL.Dopiero będe w kraju na świeta wielkiej nocy mam takie plany .Dzieki za zaproszenie pozdro
-
Spocik w Kutnie
Jak sie wam uda ten spocik to zapodajcie jakieś fotki.
-
[B5 ARG] Centralny zamek
Centralny zamek otwiera i zamyka tylko od wewnatrz i przy uruchomionym silniku.Co jest grane ktoś wie ?
-
[ALL B5] Skórzana tapicerka
Ja ostatnio wysyłałem emaila z zapytaniem do jednego zakładu w Łodzi i krzykneli 3000 PLN.za siedzenia plus boczki
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
Acha rozumiem dzieki
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
Ma może ktoś zdjecia jak te obramówki wyglądają na srebrym audiku wraz z nakładkami na lusterka i takie tam i czy przypadkiem nie wygląda to zbyt festyniarsko?
-
[B5 ARG] Problem z centralnym
Jak dmuchałem w przewody to rygle sie otwierały i zamykały tyle że wydaje mi sie z lekkim oporem jakiś czas temu wszystkie mechanizmy zamków spryskałem oliwka w spreju i dzisiaj lipa.Walcze z tym zamkiem już od stycznia i są okresy że działa spoko a nieraz to mam ochote wziąć młotka i rozpi........lić wszystko.Dodam że kiedy silnik jest na chodzie to w momencie ryglowania przyciskiem przy klamce we wnątrz auta wszystko dziala jak należy.[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 20:40_________________________________________________Jednak problem tkwi w pompce , silniczek i wirnik jest oky tylko nie pompuje w krociec do wężyka na drzwi jakby coś blokowalo TYLKO CO :mysli: Czy przypadkiem nie trzeba jednak wymienić pomki ???
-
[B5 ARG] Problem z centralnym
Mam mały problem z centralnym i juz tego nie ogarniam,a mianowicie pompka załącza prawidłowo na zdjetych rurkach zaś jak je załoze tylko slychać bzzyt i lipa nie ma tzw.zimnych lutów wirnik cały a nie moge zamknąc ani otworzyć ostatnio psiknąłem w mechanizmy zamków oliwke i d*pa . Co można jeszcze sprawdzić ? ża podpowiedzi dziekuje
-
Trasa Irlandia-polska
Zależy kiedy sie wybierasz bo ciekawa sprawa to kupić bilet na prom z irlandi do francji http://www.promy.pl/polaczenia_promowe_lista/14/24/trasa_irlandia_francja.html 18to godzinny rejs i smigasz ale trase to sobie mozesz sprawdzic tu http://www.dojazd.org/mapaeuropy.html zaplanować i zapisac jak nie masz gpsu wyjdzie ci gdzies 300 euro prom zalezy jaka kabine sobie wybierzesz no i oczywiscie jak nie ma okresu sztormowego.I wtedy przy dobrych układach masz tylko jeden nocleg w niemczech około 70 euro ze śniadaniem.A jeśli prom z irlandi do angili to koszt okolo 154 funty ja tyle dawałem w styczniu no i 180 euro okolo za eurotunel plus po drodze dwa noclegi okolo160 euro no i benzynka i jesteś w kraju
-
Który zestaw kluczy polecacie ?
Jak ma to byc nie tylko do auta to ja bym sie skusił na te z drugiego linku
-
[B5 ANA] Za co odpowiedzialna jest ta część 06B133619B ?
Podlacze sie do tematu czy nie jest to przypadkiem zawór n156 i czy jest to wymienialne czy trzeba wymienic cały kolektor dolotowy
-
[B5 ADR] Jaka wtyczka OBD1 czy OBD2?
http://www.a4-klub.pl/smf/all_vagcom_jaki_kupic-t4810.0.html poczytaj
-
[ALL B5] Szyba się sama otwiera
U mnie sie otwieraly jak zamykalem samochód i po podłaczeniu pod vaga gosciu cos tam pokasował i przestaly sie opuszczać
-
[B5 ARG] Jak wyłączyć tylni AIRBAG ?
Mam małe pytanko jakie jest najlepsze rozwiazanie zeby dezaktywowac poduszke powietrzna z tyłu gdyz musze zamontowac fotelik dla noworodka?
-
Jednego oszusta mniej
powinni go zerzna w d...sko w kryminale
-
[ALL] Zloty w IRL
Mała prezetacja ze zlotu Powerscourt Waterfall Ireland http://www.przeklej.pl/plik/zlot-audi-wmv-00037o0hf6jo
-
[B5 AJM] Opona Vredestein Ultrac Sessanta
stempel72 jaki koszt opon w twoim rozmiarze mniemam ze opona 225/35/19
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Hawaj furka spoko w wolnej chwili podskocz na zlot 2go sierpnia do Powerscourt Waterfall, Enniskerry, Co. Wicklow oblukamy twoje dzieło w realu pozdro
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
ja słucham cos w tym stylu
-
[B5 ARG] Problem z centralnym zamkiem
Problem zażegnany mam taka nadzieje usterka tkwila w tylnych prawych drzwiach zdemontowalem boczek i szybe psiknąłem wd40 we wszystkie ciegła i mechanizm od zamka i jak narazie dziala chyba cos musiało blokowac własnie w tym miejscu pozdro
-
[B5 ARG] Problem z centralnym zamkiem
ponownie problem z centralnym szukalem na forum byl jeden temat z objawami jak u mnie ale zostal bez odpowiedzi.Niemoge otworzyc auta wirnik oky zimnych lutow brak /pomka przy otwieraniu pracuje bardzo krótko jakies 3 sek./klapa i wlew paliwa zamykaja sie normalnie tylko drzwi nie chcą po zdjeciu wezykow tak jakby pompka dmuchala ale nie za dobrze a w momecie jak odpale silnik wczystkie drzwi sie otwieraja bez problemu i jakis czas po zgaszeniu silnika a potem lipa moge tylko zamknac prosze o jakies wskazowki jak sie tego moge pozbyc z gory dziekuje Pozdro
-
Strefa Śmiechu
calkiem niezle
-
[B6 BCZ] Nareszcie chwilka czasu zeby sie pochwalic
no kolego jak nie przepadam za karawanami twoja furka jest niczego sobie
-
[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak
foteliki :gwizdanie: spox skad je wyrwales ze zapytam ? bo poszukuje tez takowych