Treść opublikowana przez wilk11
-
[ALL B6] Luzy w maglownicy
w 80-tce to działa
-
[ALL B6] Luzy w maglownicy
dzięki
-
[ALL B6] Luzy w maglownicy
Czy da się kasować luz na maglownicy tak jak to było w 80-tkach?
-
[B6 AVF] Czy możliwa jest zmiana działania siły wspomagania ?
Niby jest możliwość regulacji siły wspomagania za pomocą vag-a próbowałem ale nie widzę różnicy Select---> steering assist (wspomaganie kierownicy)---> Recode 07 Powinno znajdowac sie cos takiego 0001x1 x oznacza sile wspomagania Jezeli ustawimy na 1 czyli 000111 to wspomaganie bedzie bardzo dobre czyli bedzie nam sie latwo krecic kierownica Jezeli ustawimy na 5 czyli 000151 to wspomaganie bedzie słabsze Na koncu klikamy Do It!
-
[B6 AVF] Mrugająca kontrolka świec żarowych
też mi migała kontrolka od świec jak się okazło dwie żarówki od stopu i jedna pozycja się przepaliły nawet nie trzeba było kasować sama zgasła po wymianie żarówek
-
Przeróbka kabla
nie nie chodzi ale skopioeałem stary wsad i zawsze moge go przywrócić ale to lipa ten commander 1.4 kręci tylko do 2000
-
Przeróbka kabla
napisz na gg 12004647
-
Przeróbka kabla
witam. w końcu mi się udało wystarczyło przeprogramować wsad i śmiga jak by ktoś miał podobny problem to mogę pomóc
-
Przeróbka kabla
witam. mam pytanko odnośnie przeróbki kabla (chiński VAG commander) tak żeby poszedł z vag-com-em np.311 czy da radę?
-
[B5 AFN] Problem z podłączeniem zmieniarki
sorki źle zrozumiałem myślałem że chodzi o cd-rw
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
też bym wpadł ale mam za daleko (szkocja) dundee ps. moją furkę mam z Leeds pozdrawiam
-
[B5 AFN] Problem z podłączeniem zmieniarki
Mam taką w moim (od passata) 2001r. i moja nie czyta
-
Jaką kupić tanią i dobrą nawigację GPS ?
najpierw tomtom potem automapa ps. wgrywam mapki jak by ktoś chciał
-
[B6 AVF] Szum z lewej strony w trakcie dodawania gazu
zakleił klejem dwu składnikowym i trzyma :>
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
wielkie dzięki chłopaki , tak zrobię
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
już poprawiam nie wiem czy to ważne ale autko stało prawie pół roku
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
basic settings: statystyczne: dynamiczne: sorki że takie pościskane ale chciałem zaoszczędzić miejsca
-
[B6 AVF] Szum z lewej strony w trakcie dodawania gazu
mój kumpel właśnie przerabiał to samo też w angliku AVF miał dziurę w intercoolerze
-
[B6 AWX] Problem z uruchamianiem silnika
dzięki. wymienie filterek potem sprawdze świece
-
[B6 AWX] Problem z uruchamianiem silnika
propo świec jak by jakaś nie działała to by kulał zaraz po odpaleniu? a nie kuleje poprostu nie odpala za pierwszym razem (czasami) może faktycznie coś z paliwem,filtrem jak to sprawdzić?
-
[B6 AWX] Problem z uruchamianiem silnika
ok. mam vaga jak sprawdzić świece ?
-
[B6 AWX] Problem z uruchamianiem silnika
nic nie robiłem tak poprostu gożej pali
-
[B6 AWX] Problem z uruchamianiem silnika
Mam takie pytanko jakie kanały należy logować żeby sprawdzić dlaczego gożej zapala ? od tygodnia autko zaczęło gorzej palić najpierw ciepły czasami trzeba było dodać gazu a teraz zimny czasami za pierwszym razem nie zaskakuje proszę o sugestie pozdrawiam.
-
[B6 AWX] kolejne cztery pierścienie w rodzinie
dzięki chłopaki za opinie pozdrawiam.
-
[B6 AWX] kolejne cztery pierścienie w rodzinie
oczywiście że tu. co w tym złego że wkleiłem link?