Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wilk11

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wilk11

  1. w 80-tce to działa
  2. dzięki
  3. Czy da się kasować luz na maglownicy tak jak to było w 80-tkach?
  4. Niby jest możliwość regulacji siły wspomagania za pomocą vag-a próbowałem ale nie widzę różnicy Select---> steering assist (wspomaganie kierownicy)---> Recode 07 Powinno znajdowac sie cos takiego 0001x1 x oznacza sile wspomagania Jezeli ustawimy na 1 czyli 000111 to wspomaganie bedzie bardzo dobre czyli bedzie nam sie latwo krecic kierownica Jezeli ustawimy na 5 czyli 000151 to wspomaganie bedzie słabsze Na koncu klikamy Do It!
  5. też mi migała kontrolka od świec jak się okazło dwie żarówki od stopu i jedna pozycja się przepaliły nawet nie trzeba było kasować sama zgasła po wymianie żarówek
  6. nie nie chodzi ale skopioeałem stary wsad i zawsze moge go przywrócić ale to lipa ten commander 1.4 kręci tylko do 2000
  7. napisz na gg 12004647
  8. witam. w końcu mi się udało wystarczyło przeprogramować wsad i śmiga jak by ktoś miał podobny problem to mogę pomóc
  9. witam. mam pytanko odnośnie przeróbki kabla (chiński VAG commander) tak żeby poszedł z vag-com-em np.311 czy da radę?
  10. sorki źle zrozumiałem myślałem że chodzi o cd-rw
  11. też bym wpadł ale mam za daleko (szkocja) dundee ps. moją furkę mam z Leeds pozdrawiam
  12. Mam taką w moim (od passata) 2001r. i moja nie czyta
  13. najpierw tomtom potem automapa ps. wgrywam mapki jak by ktoś chciał
  14. zakleił klejem dwu składnikowym i trzyma :>
  15. wielkie dzięki chłopaki , tak zrobię
  16. już poprawiam nie wiem czy to ważne ale autko stało prawie pół roku
  17. basic settings: statystyczne: dynamiczne: sorki że takie pościskane ale chciałem zaoszczędzić miejsca
  18. mój kumpel właśnie przerabiał to samo też w angliku AVF miał dziurę w intercoolerze
  19. dzięki. wymienie filterek potem sprawdze świece
  20. propo świec jak by jakaś nie działała to by kulał zaraz po odpaleniu? a nie kuleje poprostu nie odpala za pierwszym razem (czasami) może faktycznie coś z paliwem,filtrem jak to sprawdzić?
  21. ok. mam vaga jak sprawdzić świece ?
  22. nic nie robiłem tak poprostu gożej pali
  23. Mam takie pytanko jakie kanały należy logować żeby sprawdzić dlaczego gożej zapala ? od tygodnia autko zaczęło gorzej palić najpierw ciepły czasami trzeba było dodać gazu a teraz zimny czasami za pierwszym razem nie zaskakuje proszę o sugestie pozdrawiam.
  24. dzięki chłopaki za opinie pozdrawiam.
  25. oczywiście że tu. co w tym złego że wkleiłem link?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.