Witam. no więc chciałbym się pochwalić nowym nabytkiem jest to mój trzeci samochód z pod znaku pierścieni
wcześniej miałem dwie 80 b3 z czego jedną jeszcze jeżdzę i nie mam zamiaru się rozstawać bo jestem do niej przywiązany :>
a oto moje pupilki :> proszę o komentarze.
http://www.audi80.pl/seryjna-b3-nowe-aluski-vt16250.htm
kto wie jak skonwertować logi z pliku csv robie tak jak w instrukcji z forum
mam CSV conf.exe ale są tylko dwie opcje do wyboru na csv lub all files a jak to otworzyć w excell-u?
Witam! Przymirzam się do czyszczenia EGR bo leci z niego jak z ....
posiadam vag-a i chciałbym porównać jego sprawność przed i po czyszczeniu
jakie parametry powinien no miec ten zawór w blokach pomiaru ?
pozdrowionka.
Witam wszystkich klubowiczów na imię mam Krzysiek pochodzę z pomorskiego od 3 lat mieszkam i pracuje w Szkocji jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 1.9 Tdi (130) (anglik) :> od dwóch lat należę również do forum audi 80 Pozdrawiam